Zaman: 12 Tem 2020, 18:08

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 508 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 51  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Yeni Ankaragücü / İmalat-ı Harbiye Stadyumu
MesajGönderilme zamanı: 19 Kas 2018, 20:43 

Tribundergi de yazan üyelerin düşüncelerine bakarsak bursayla ve gençlerle düşman olurdu herhalde bizim tribün. Çok şükür ki burda yazılan burda kalıyor. Kandiliniz mübarek olsun

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Kas 2018, 10:36 

Gençlerle bizim aramızda hiç bir zaman bi İzmir veya Adanadaki gibi rekabet düşmanlık olmaz. Gençler bizden sonra ligdeki en başarılı takım olsun isterim, Biz şampiyon olalım onlar 2. bu sene çıkmalarını gönülden isterim. Gençler maçları keyifli olurdu eskiden. 19 Mayısta bizim maçlarda saatliyi doldururdu gençler. Ersun ve kol hareketine kadar rekabet vardı ama problem yoktu. Sonra biraz değişti işler. Duyduğumuz okuduğumuz kadarıyla Rahmetli zor zamanlarımızda kulübün kesilen elektriklerini, sularını bi kaç kez açtırmış, daha 3 hafta önce gençler tesislerinde antreman yapıyoduk. Yani demem o ki aramızda bir düşmanlık asla olmaz.

Ancaak Gençlerlilerin içinde bir grup var ki alenen bizden nefret edip düşmanlık besliyor. "1923 de Ankarada kurulduk" "Biz ne küfürbaz ne de arsızız centilmen Gençler taraftarıyız" ve son olarakta Yenimahalle civarlarına astıkları pankart "ne torpilli ne belediyeci tam bağımsız Gençlerbirliği" gibi pankartlar hep bu gurubun. Adamlar güya sosyalist ama fakir halk kesimlerinin, kendi kentlerinin takımına desteğine burun kıvırıyor küçük görüyor. yok belediye torpil filan bize giydirirken bu arkadaşlar 70 li yılların sonunda amatöre düşmekten nasıl kurtulmuşlar onu bi araştırsınlar. Biz 19 Mayısta elektirikli reklam panolarında bile Kırmızı Kara yazmasından, her yerin kırmızı-siyah olmasından gocunmadık. yenikentte osmanlıspor temalı statta oynuyor her ikimizde. Yeni statdaki Ankargücü figürlerinden niye bu kadar rahatsız olunur anlamadım.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2018, 13:41 

Bu stat 2.yarı ancak açılır.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2018, 14:04 

Skorbord montajı başladı.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2018, 15:32 

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2018, 10:05 

Benim bu statla alakalı hiç heyecanım falan kalmadı. Yetişip yetişmemesi sorun değil bu stad bize verilecek diye geçen haftaki haksızlığa ses çıkartılmaması beni mahvediyor. Bir süre uzak kalalım tribunden artık galatasaray deplasmanı ile açarız sonrasına bakarız.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2018, 10:35 
Kullanıcı avatarı

şu koltuklar neden tek renk yapılmıyor aklım almıyor. ne oluyor böyle aralara başka renk serpiştirince?
ülkede yeni yapılan statların yarısında aynı şey var, buna karar veren sığır kim acaba?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2018, 11:13 

spor bakanının bizzat kendisi 15 gün sonra başakşehir maçıyla açılacak dedi.

ama stada bakıyorsun, tonla iş var.
bi de üstüne ya seyircisiz yada bütün tribünün cezalı olma durumu var.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2018, 11:42 

kubrick yazdı:
spor bakanının bizzat kendisi 15 gün sonra başakşehir maçıyla açılacak dedi.

ama stada bakıyorsun, tonla iş var.
bi de üstüne ya seyircisiz yada bütün tribünün cezalı olma durumu var.

Recep tayyip erdoğanın açılışı yapılacağı maçta seyircinin olması riskli zaten herkes çok gergin ondan dolayı açılışı beşiktaşın açılışı gibi boş olacağını düşünüyorum. Ama tabi seçim öncesi orayı miting alanına da çevirebilirler toplar getirirler verirler bizlere de ceza . Ben artık siyasetten falan çok yoruldum şeçim öncesi mitinge döneceği kesin ondan dolayı ben olmam o ortamda baya bir kişide gelmez çok net tabi gelecek olanlarda olacaktır bari bizim taraftar karakterli davransa ve bizim yönetim gibi el ayak öpmese çünkü görüyoruz bize neler yapıyorlar.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2018, 12:07 
Kullanıcı avatarı

@puhh kaç yaşındasın bilmiyorum ama ben 20-21-22 yaşlarımda senin gibi düşünüyordum.
Mantığın yanlış.
Yanlış olduğunu görmen için sana KOCAELİSPOR örneği veririm en ince detayına kadar incele.

Bu ülkede gerçekten siyasete boyun eğmemiş 1 kulüp varsa o Kocaelispordur.
Hali ortadadır.

Bursa’nın Özlüce gibi bir tesisi varken bizim takımımız 2.amatör küme takımlarıyla aynı sahada idman yapıyor.
Bütün şehir takımları bir şekilde destek alırken dönem dönem. Kocaelispor 10 yıldır hiçbir şey almadı.
Stad yapıldı şampiyona için alınmayınca yolu yapılmıyor, stadın etrafında inekler geziyor.

Stad açılışından zararımız 1 milyon ₺.
Neden siyasiler gelmesin istedik.
200 milyonluk stad açıldı 7 maç oynandı 1 Tane belediye başkanı milletvekili gelmedi.
Bunların dönüşü hep eksi oluyor.

Bu siyaset işini çok iyi denge gözedilerek kulüp menfaatlerince yapılması gerekli olduğunu düşünüyorum.

Adamların senden 1 menfaati varsa senin onlardan 2 menfaatin olacak şekilde dizayn edilmeli bu ilişkiler.
Stad açılışında yapılan yatırım için alkışladın diye kimse seni yalaka ilan etmiyor, ama ıslık yapınca kulüp zarara giriyor.

Çok dik durmanın bir bedeli var,
Dik duramanında bir bedeli var..

Kulüplerimiz bugünkü şartlarda bu şekilde orta düzey bir ilişki ile yönetilmeli.

Bir gün İngiltere premier ligindeki gibi ligden düşen takıma 150-200 milyon TL kaynak aktarımı olur o zaman tam bağımsız olursun ama o gün bugün değil.

Biz bedelini gençliğimizle ödedik.
10 Yıldır transfer yasağımız var.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 508 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 51  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 10Batalla, 18yıl, Bing [Bot], cepni, DeLaGuarda55, Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, kuzeymaraton, Matthaus, minigolfmuduru, Rhcp16, SeferKSK, StrangerThings, tribunde, zanitenyo

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye