Zaman: 21 Eki 2018, 06:01

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 98 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Deniz Nakiye 3 yıl 6 ay men cezası
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2018, 15:15 
Kullanıcı avatarı

trtspor son dakika geçti..pfdk'nın kararına göre ayrımcılık ve ideolojik propoganda yapması nedeniyle 3 yıl 6 ay men cezası verildi..

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Deniz Nakiye 3 yıl 6 ay men cezası
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2018, 16:08 
Kullanıcı avatarı

İdeolojik propaganda'dan ceza almış. Şunu sormak istiyorum Burak ve Arda'nın yaptığıda ideolojik propaganda değil mi ? Onlar neden ceza almıyor ?
PKK'lı da değilim yafta yapıştırmayın.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2018, 16:24 

rapid yazdı:
İdeolojik propaganda'dan ceza almış. Şunu sormak istiyorum Burak ve Arda'nın yaptığıda ideolojik propaganda değil mi ? Onlar neden ceza almıyor ?

Deniz'in yaptığı terör seviciliği ve pkk yandaşlığı. Bu ülkeyi bölmeye çalışanları savunmak ve eyleme çağırmak.

Diğerleri yalaka ama sonuçta ülkeyi savunuyorlar. Ayını kefeye koyulmaz bile. Ceza verilen kriter o sadece.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2018, 16:38 
Kullanıcı avatarı

BalıkesirBoys yazdı:
rapid yazdı:

Deniz'in yaptığı terör seviciliği ve pkk yandaşlığı. Bu ülkeyi bölmeye çalışanları savunmak ve eyleme çağırmak.

Diğerleri yalaka ama sonuçta ülkeyi savunuyorlar. Ayını kefeye koyulmaz bile. Ceza verilen kriter o sadece.

Yani devlet açısından şöyle denebilir mi benim istediğim türden siyaset yapabilirsin ama benim çizdiğim sınırların dışına çıkarsan futbol hayatını bitiririm ? Bülent Arınç çıkıp kendisi demedi mi Öcalan ve PKK bayraklarını serbest bıraktık diye. Devletin ideolojik zemini böyle heterojenken bu tür şeyler saçma geliyor.Zaten adamın beslendiği nokta yasakçılık.TFF salakça kahraman yaratıyor farkında değil.Deniz Naki'yi de gereksiz politize bulduğumu söylemeliyim. Gençlerbirliği gibi takımda oynarken ideolojik dürtüleri onu 2.lig topçusu yaptı, hedef haline getirdi kendisini.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2018, 16:52 

rapid yazdı:

Yani devlet açısından şöyle denebilir mi benim istediğim türden siyaset yapabilirsin ama benim çizdiğim sınırların dışına çıkarsan futbol hayatını bitiririm ? Bülent Arınç çıkıp kendisi demedi mi Öcalan ve PKK bayraklarını serbest bıraktık diye. Devletin ideolojik zemini böyle heterojenken bu tür şeyler saçma geliyor.Zaten adamın beslendiği nokta yasakçılık.TFF salakça kahraman yaratıyor farkında değil.Deniz Naki'yi de gereksiz politize bulduğumu söylemeliyim. Gençlerbirliği gibi takımda oynarken ideolojik dürtüleri onu 2.lig topçusu yaptı, hedef haline getirdi kendisini.

ideolojik propaganda ayrı terörist savunmak ayrı. deniz naki teröristleri savunuyor.

ne yapılsaydı bizim askerimize kurşun sıkan terörsist savunucusuna ceza verilmesemiydi ?

ancak ******* terörsitlerin gözünde kahraman olur.

ayrıca bundan önceki vatan hainleri gerekli hesapları vermediler diye bugün vatan hainliği yapanların aldığı cezalara üzülecek değiliz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2018, 17:02 

rapid yazdı:

Yahu muhalefet olucam diye saçma salak yorumlar yapmayın be kardeşim, verdiğin örnekler aynı mı?ota boka yorum yazıyorsunuz!

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2018, 17:07 

İsmini bile telafuz ederek agzımı kirletemeyecegim bu hain için geç kalınmış bir karar oldu .. İnşallah bu ve bunun gibi terör sevici hainler ülkemize bu saatten sonra adım atamaz

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2018, 17:16 

Başkasının yaptığı yanlışla yanlış savunulmaz.Pkk gibi dünyanın en alçak kahpe örgütünü savunmak ne zamandan beri siyaset yapmak oldu ?
Ulan şu ülkede kürtçülük yapmak solculuk oldu ya en çok bu zoruma gidiyor.
Muhalif olmak ayrı şey vatan haini olmak ayrı...
ömür boyu vermeleri gerekirdi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2018, 17:42 
Kullanıcı avatarı

Ömür boyu oluyo zaten. Hadi bakalım yallah habibi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2018, 17:51 
Kullanıcı avatarı

Deniz Naki nin yaptığı kendi özelinde kabul edilemez bir şey, ceza alması da dogru. Ancak hakikaten bu ülkede sözüm ona adaletin kişilere,görüşlere göre değişen çifte standart niteliğinde olmasına ben katlanamiyorum. Emre nin zokoro ya yaptığı da ıdeolojik nefret ayrımcılık değil miydi? Bazen gerçekten hdp siyasetçilerinin dediği kadar "kürt fobisi" olduğunu inatla ispatlamaya çalışır gibiler.

Işıd sınırımıza kadar gelir nedense bir bok yapma ihtiyacı hissetmeyi bırak mit ten kripto bir yapı yardım eder hatta. Kobani nin pkk lılarla dolu olması tehlike de isid çapulcularıyla dolu olma ihtimali tehlike değil miydi? Pkk terörist de isid ve öso değil mi?"Kobani düştü dusecek" diye göbek atıyordu bazıları. O zamanlar neden şimdiki afrin harekatı gibi haklı bir harekat düşünülmedi mesela. Hani terörün dili dini ırkı olmazdı.

Ben bunları yazdım diye de kürtçü, sosyalist, pkkli olurum şimdi. Bunları bir düşünün. 1984 kitabi gibi belli kelimeler söylenince hemen yafta yapıştırmayın. Kaotik düzene katkı sunmayin. Insanız ve Türküz aqq. Bunları sormak hakkımız.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 98 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot], ymzdmr

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye