Zaman: 17 Eki 2019, 09:43

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 61 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Adis Jahoviç Konyasporda
MesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2018, 23:01 
Kullanıcı avatarı

Gomorra1326 yazdı:
Göztepe de miss gibi golleri sıralıyorsun otur oturduğun yerde de çıkışını sürdür, sözleşme uğruna pozisyonunu bozan adamdan hayır gelmez. Bir sene bilemedin iki sene bu formda belki gider sonra iki sene Konyasporun sırtından geçiyor. Sonra kulüpler batıyor, batar tabi...

Oyuncu açısından bakıyorum taraftar seni sevmiş adına sloganlar atmış,atkılar çıkarmış birkaç yıl daha kalıp efsane olacaksın.İleride hocalık için de kapı açık olacak.Bunları es geçip ayrılıyorsun.
Göztepe açısından bakıyorum yarım yıl sonra sozleşmesi bitecek kafasına ayrılmayı koymuş sene sonunda her şey düzelse dahi oyuncuyla devam etmenin risk olacağı ortamda 1.5 Milyon Euro kazanıyor,net başarı.
Konyaspor açısından bakıyorum hiç bir şekilde izahı yok,hangi akılla o para verildi anlayamıyorum.Üstüne taraftarı bu transferi başarı olarak görüyor,garip.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2018, 23:02 

Gomorra1326 yazdı:
Göztepe de miss gibi golleri sıralıyorsun otur oturduğun yerde de çıkışını sürdür, sözleşme uğruna pozisyonunu bozan adamdan hayır gelmez. Bir sene bilemedin iki sene bu formda belki gider sonra iki sene Konyasporun sırtından geçiyor. Sonra kulüpler batıyor, batar tabi...

Dardanelli kardeş ne güzel yazmışsın eline bilgine sağlık. İlk sene 1milyon sonra 1.2 sonra 1.4 istiosun 3 sene sözleşme istiosun garanti para istiyosun. Zaten fiyattan ziyade sözleşme süresi önemliydi. Helal olsun Sepil Başkan'a 6 milyon TL. çok güzel para 30 yaşını geçmiş adama.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2018, 23:27 
Kullanıcı avatarı

konyada işe yarar o kesin. göztepe de akıllı satış yapmış 32 yaşında garanti para istiyor ve sakatlansa bu yaşta iğileşmesi zor. en mantıklısı satmak. konyada yatabare sakatlandı ondan dolayı almıştır bence

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2018, 23:31 

Ben kendisini beğenmiyordum zaten. Buraya da daha önce yazacaktım da Göztepe'liler çok seviyor diye bir şey dememiştim. 14 gol atmış 6'sı mı 7'si mi penaltı. Yani toplasan 19 maçta 7-8 gol atmış. :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2018, 23:36 
Kullanıcı avatarı

Bu transferden hem Göztepe, hem Adis, hem de Konyaspor kârlı çıkmıştır benim kanaatimce.

Göztepe kârlı çıktı, çünkü takımdan ayrılmayı kafaya koymuş bir adamdan performans anlamında artık pek bir şey elde edemezdi ve sene sonu bedelsiz gidecek iken ekstradan kasasına 1,5 milyon £ koydu.

Adis kârlı çıktı, çünkü belki de aktif futbol yaşantısının son transferini yaptı. Yıllık 650 bin £ alacak iken en az %50 kârla daha fazla kazanacak 2.5 yıl boyunca.

Konyaspor kârlı çıktı, çünkü Konya'nın sezon başından bu yana en büyük sıkıntısı gol yollarında bitirici bir santrafor eksikliği idi Eto'o işi de yatınca ligi bilen ilk yarıda 14 gol atmış hazır futbolcu en isabetli karar oldu onlar için bana göre. Atacağı goller ile 3 maç kazandırsa bonservisini amorti etmiş olacaklar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2018, 23:41 

dembele yazdı:
Ben kendisini beğenmiyordum zaten. Buraya da daha önce yazacaktım da Göztepe'liler çok seviyor diye bir şey dememiştim. 14 gol atmış 6'sı mı 7'si mi penaltı. Yani toplasan 19 maçta 7-8 gol atmış. :)
Hadi penaltıları çıkaralım. 8 golü var , 4 asist yaptı ve 2 tane penaltı kazandırdı. Yani takimin attığı 25 golün(penalti haric) 14 üne direk katkı sağlamış. Süper lige yeni çıkmış bir takımın forveti daha ne yapabilir. Neyini beğenmiyordun acaba :)

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2018, 23:47 

Yeniçeri_Emre yazdı:
Bu transferden hem Göztepe, hem Adis, hem de Konyaspor kârlı çıkmıştır benim kanaatimce.

Göztepe kârlı çıktı, çünkü takımdan ayrılmayı kafaya koymuş bir adamdan performans anlamında artık pek bir şey elde edemezdi ve sene sonu bedelsiz gidecek iken ekstradan kasasına 1,5 milyon £ koydu.

Adis kârlı çıktı, çünkü belki de aktif futbol yaşantısının son transferini yaptı. Yıllık 650 bin £ alacak iken en az %50 kârla daha fazla kazanacak 2.5 yıl boyunca.

Konyaspor kârlı çıktı, çünkü Konya'nın sezon başından bu yana en büyük sıkıntısı gol yollarında bitirici bir santrafor eksikliği idi Eto'o işi de yatınca ligi bilen ilk yarıda 14 gol atmış hazır futbolcu en isabetli karar oldu onlar için bana göre. Atacağı goller ile 3 maç kazandırsa bonservisini amorti etmiş olacaklar.

Kesinlikle katılıyorum hocam tam isabet bir yorum olmuş. Tek hata sanılanın aksine bizim için Eto’o defterinin kapatılmamış olması. Antalyaspor nasıl saf dışı bırakıldı bilemiyorum lakin Eto büyük ihtimal gelecek diyorlar bizimkiler. Uefa’dan yüklü miktarda gelen paranın tamamı harcanacak gibi gözüküyor. Aykut Hoca olsaydı iki transfere de müsamaha göstermezdi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2018, 00:11 

Son yılların en ilginç transferi. Bence de zararlı çıkan olmamış.

Göztepe ucuza satmış gibi ancak sene sonu bedava gideceğini düşünürsek hiç yoktan 7 trilyon para kazandılar.

İyi bir Demba Ba fazlasıyla yerini doldurabilir. Ayrıca Göztepe`nin pek hedefi de kalmadı ilk dört imkansız zaten beşincilik için yarışıyorlar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2018, 00:12 

En kârlı çıkan göztepe olmuş. .hem 32 yaşında adı yeni duyulmuş bi adamı iyi paraya satıyor. Hemde avrupa deneyimi olan,daha üst seviyede klas Demba ba'yı alıyor.bence Mantıklı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2018, 00:12 

keusuke35 yazdı:
dembele yazdı:
Hadi penaltıları çıkaralım. 8 golü var , 4 asist yaptı ve 2 tane penaltı kazandırdı. Yani takimin attığı 25 golün(penalti haric) 14 üne direk katkı sağlamış. Süper lige yeni çıkmış bir takımın forveti daha ne yapabilir. Neyini beğenmiyordun acaba :)

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
3 penaltı kazandırdı hatta.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 61 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: adarya, asparagas63, Bing [Bot], damacana, EF11, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Gurbetci, ibrahimfbL, mturan16, Nistelrooy, SixtyOne61

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye