Zaman: 13 Tem 2020, 23:39

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 32 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: #ComeToBeşiktaş Reklam Filmi Ve Globalleşme Çalışması
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2018, 19:53 
Kullanıcı avatarı

canım benim gs nereye batıyor ekonomik sorunları olması normal ama gs da para biter mi ? öyle böyle bir şekilde hallediyor bu camia ki sırf klübün kendine ait gayrimenkullerinin ölüsü borcuna yetiyor.. öyle 2.sınıf demirören gibi insalara da acil nakit borcumzuz falanda yok.. gs son batacak klüp..

ayrıca niye bu kadar celallendiniz.. benim futbol tecrübeme göre bu sene gs ın mecbur şampiyon olma senesiydi geçen senede bjk ındı.. biz bu sene şampiyon oluruz tahminen seneyede fenerin mecbur şampiyon olma senesi.. ben bunu samet aybaba bjk ın başındayken sölüyodum..

demek istediğim zor bir mantık yok önümüzde ki 3-5 seneyi gayet tahmin edebiliriz.. benim tahminin önümüzdeki 5 sene bjk ın şampiyon olmayacağı ve bu senede ilk 4 e kesinlikle giremeyeceği yönünde..

projeye bağladığım noktada bjk gibi klüplerin globalleşmeis için aynı bugünün şartlarında sürekli başarı yakalaması lazım gs ve fener yurt dışında ciddi olarak tanıınyor zaten avrupada olmasalarda belli projelerle globelleşebilirler.. ama bjk ın sürekli avrupada hatta şampiyonlar liginde olması gerektiğini düşünüyorum globelleşmesi ve bu projeyi gerçekleştirebilmesi için..

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2018, 21:02 

Beşiktaş çok iyi yönetiliyor. Fikret Orman ve arkadaşlarını tebrik etmek gerek.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2018, 23:13 
Parçalıaşk yazdı:
canım benim gs nereye batıyor ekonomik sorunları olması normal ama gs da para biter mi ? öyle böyle bir şekilde hallediyor bu camia ki sırf klübün kendine ait gayrimenkullerinin ölüsü borcuna yetiyor.. öyle 2.sınıf demirören gibi insalara da acil nakit borcumzuz falanda yok.. gs son batacak klüp..

ayrıca niye bu kadar celallendiniz.. benim futbol tecrübeme göre bu sene gs ın mecbur şampiyon olma senesiydi geçen senede bjk ındı.. biz bu sene şampiyon oluruz tahminen seneyede fenerin mecbur şampiyon olma senesi.. ben bunu samet aybaba bjk ın başındayken sölüyodum..

demek istediğim zor bir mantık yok önümüzde ki 3-5 seneyi gayet tahmin edebiliriz.. benim tahminin önümüzdeki 5 sene bjk ın şampiyon olmayacağı ve bu senede ilk 4 e kesinlikle giremeyeceği yönünde..

projeye bağladığım noktada bjk gibi klüplerin globalleşmeis için aynı bugünün şartlarında sürekli başarı yakalaması lazım gs ve fener yurt dışında ciddi olarak tanıınyor zaten avrupada olmasalarda belli projelerle globelleşebilirler.. ama bjk ın sürekli avrupada hatta şampiyonlar liginde olması gerektiğini düşünüyorum globelleşmesi ve bu projeyi gerçekleştirebilmesi için..

3-5 seneyi neye göre tahmin ettin bilmiyorum ama bu ligde her takım şampiyon olabilir.şu kıçı kırık başaklar bile 3 sene üst üste yapıp,herkesi gölgede bırakabilir

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2018, 00:50 
Kullanıcı avatarı

Yanlış anlaşılmasın beşiktaşlı değilim ama fikret orman gibi akıllı bir başkan daha yok piyasada birde akhisarın başkanını beğeniyorum.

Bu konuda fikret bey şahane işler yapıyor son 2 sene şampiyon oldu ama ondan öncesi 2 sene futbolu ile ışık veriyordu feda seneleri vardı çok başarılıydı bana göre. Bu durumları 2000 senesinde gs kullanamadı uefa şampiyonu ol, süper kupa al, sonraki seneler çeyrek final oyna gruplardan çık vs vs.. Gel gelelim kasan sıfır boş. reklam globalleşme sıfır. stadyumun çok berbat yerde, kendi kaynaklarını satmalar, bir dönem yapılan boş transferler. yani iyi yönetilmemekten kaynaklı zirveyi görüp geri dönmek gibi birşey.

Beşiktaş hep orta seyirde ilerledi fikret başkanla ve avrupa maçları olsun lig maçları olsun güzel mücadeleler dışında stadyum sponsorlar transferler. tarafarı m.gomez, dembaba, negredo abubakar, sattıkları oyuncular kazanılan meblağlar. bu günlerden sonra gs gibi geri dönüş yapmamaları gerekirdi. Bu sene ligde şampiyon olamasa bile 2. olarak bitirecektir. şampiyon olurlarsa bu devam eder durur.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2018, 21:02 
Kullanıcı avatarı

Cok guzel bir adim. Videoyu begendim.

Sent from my SM-N950U1 using Tapatalk

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2018, 21:26 

JustHero yazdı:

Kendi klübün batmışta batıyor bence bu seneden sonra ğs diye takım kalmayacak. Gelmiş burada gs fb gibi yüklü para harcayamaz diyor bide. Kör gözüne senin ...

bu beşiktaşlılardaki Galatasarayı batırma sevdası hiç bitmeyecek galiba :D

Galatasarayın batmış hali senin kulübünden öndedir sen kafanı yorma.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2018, 21:36 
Kullanıcı avatarı

JustHero yazdı:

Kendi klübün batmışta batıyor bence bu seneden sonra ğs diye takım kalmayacak. Gelmiş burada gs fb gibi yüklü para harcayamaz diyor bide. Kör gözüne senin ...

“ğs” mi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2018, 23:27 

Güzel iş, sevdirir, duygulandırır ama globalleştirmez.

250 milyon euroya Neymar'ı alırsın, maçlarına Kendrall Janner gelir globalleşirsin.

VS modeli yada moda ikonu büyük götlü hatunlar maçlarına gelmeyen takımlar ekonomik olarak hiçbir zaman globalleşemez, pazar haline gelemez, Çin'de yada Dubai'de forma satamaz.
Acı ama gerçek.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2018, 23:40 
Kullanıcı avatarı

vay ak endrüstriyel futbola karşıdan, önce passolig sayısı yarıştırmaya, bütçe-para fakir-zengin kıyaslamaları derken şimdi de takımı globalleştirip en üst tabakaya teslim edecek ucundan kıyısından zar zor tutunduğumuz tutkumuzdan kendimize sittir çektireceğiz.
helal olsun.

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı: #ComeToBeşiktaş Reklam Filmi Ve Globalleşme Çalışması
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2018, 00:42 
Kullanıcı avatarı

[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180116/626c560b3975e747ace03f4d17fec40a.jpg[/img]
Naylon bileklik lansmanından daha geçerli bir proje diye düşünüyorum.UEFA ve FIFA'da öyle düşünüyor.

En son Bozkurt1903 tarafından 17 Oca 2018, 23:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 32 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], black1914, Bozinowski, cordelia1912, cozker, Elessar, Emre, fenerr, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hasanali1401, körfezlee, ozerctnky, rolanddeschain

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye