Zaman: 18 Ara 2017, 02:14

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 284 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Ankaragücü - Göztepe
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2017, 09:12 

Son günlerde gerçekleşen yardım kampanyalarından sonra iki taraftan bir çok taraftar biz niye düşmanız? Artık dost olalım gibisinden bir çok şey yazıyor ciddi ciddi. Ben özellikle Göztepe taraftarının düşüncesini merak ediyorum.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü-Göztepe
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2017, 09:25 

Kesinlikle düşmanlık olmamalı , benzer süreçlerden geçtik klüplerimize hep sahip çıktık hal böyleyken birbirimizi yaralamanın anlamı yok.Muhtemelen seneye Ankaragücü süper lige çıkacak , kavga gürültü olmadan dostça deplasman yapabilmeliyiz.Hedefimiz istanbul hegamonyasını yıkmak olmalı , bu amaçta birleşmeliyiz...

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü-Göztepe
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2017, 09:57 
Kullanıcı avatarı

Sosyal anlamında tribunler herzaman bir araya gelebiliyor. Ama malesef olay karşılaşma olduğu zaman işler değişiyor. Bunun önüne geçebilecek bir mekanizma yok. Tribun liderleri karar alsada münferit olaylar durumu komple yangın yerine çeviriyor. Ben dostluklardan yana değilim kendi adıma tek dostum bursa'dır. Ama hiçbir zamanda olayları, kavgaları artık tasvrip etmiyorum. Herkes armasının peşinden yürüyedursun..

Başa Dön

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü - Göztepe
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2017, 17:43 

Herkes konu ile alakalı yorum yapmaktan uzak durmuş , düşünceleri merak etmiyor degiliz .. Herkes yazarsa bizde iki satır karalarız

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2017, 17:49 
Kullanıcı avatarı

Konuyu açan arkadaş kırılmasın darılmasın lütfen,
inanılmaz boş muhabbet.Kimse kimseyi öldürsün demiyoruz tabi de, tribünler böyle evcilik yeri değil ki bigün dost olalım şimdi düşman olalım nebiliyim değişik

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2017, 18:04 

Zor zamanlar insanları birbirine yaklaştırıyor. Fakat bir karşılaşma olursa kafası trilyon biri olay çıkardığında mecburiyetten istemesen bile kendi tribünün safında olaya dahil oluyorsun, bu şekilde de bizim bu düşmanlıklar kolay kolay bitmiyor. İnşallah tüm düşmanlıklar biter ama zor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2017, 18:07 

Chavez yazdı:
Konuyu açan arkadaş kırılmasın darılmasın lütfen,
inanılmaz boş muhabbet.Kimse kimseyi öldürsün demiyoruz tabi de, tribünler böyle evcilik yeri değil ki bigün dost olalım şimdi düşman olalım nebiliyim değişik

Bende sizin gibi düşünüyorum ama normalde sosyal medyada herkes birbirini kesmesine rağmen bu iki taraf da dostluk başlasın gibi şeyler yazmışlar.

Bana kalsa hiçbir takımla kardeş olmam sahada rekabet olsun diye.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2017, 18:09 

Ankaragücüne saygım büyük.Delikanlı düşman.Tabi ki eski dönemlerde ki gibi ciddi olaylar olmasın.Ama dost kardeş vs olmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2017, 18:15 

İki camia da sayılır camialardan fakat en kötü yanı fazla fazla gruplar olması tribünlerin birlikte hareket etmesine engel olarak görüyorum Bi anda sorun yoksa bile herhangi Bi grubun içinden çıkacak bir ateş tüm tribünü etkiliyor
Dost düşman işi biraz sıkıntılı

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Ara 2017, 18:15 
Kullanıcı avatarı

bu holiganlık hepimizin içindeki şiddet tutkusundan geliyor,toplumsal statü farketmeksizin doktoruda,iş adamıda,inşaatçısıda..yoksa takımı için adam vurmanın hiçbir mantıklı açıklaması yok ne devlet ne vatan bu futbol takımları.. adı üstünde kaypak bir topluluğun bizim tutkumuz sayesinde milyon dolarlar götürdüğü bir sektör...

eskiden içimizdeki şiddet tutusunu spor ortamlarında yansıtınca rahattık çünkü bizim yaptığımız vandallıkları hukuk devlet futbol heycanından olarak görüyordu .. neler yapılmadı ki x bir terör örgütünden daha çok çevreye münferitlere zararlar verildi..bunlar holigan dendi terörist değil.. o rahatlık vardı..

ama şimdi artık 6222 var ve her yaptığımız holiganlık normal suç kavramına çekildi ve bizler de suçlu konumuyla mahkemelere yargı karşısına çıkar konuma getirildik.. bu kanun iler ki yıllarda emsal teşkil etmek adına daha da sertleştirilecektir.. demem o ki hiçbir şey değmez düşmanlığa aynı milletin çocuklarısınız.. çok şiddet tutkusu olanlar dizginleyemenlerde bir an önce avrupadaki ultras kuralları çerçevesinde manteliteye kavuşmalı birbirni tokatlasınlar halka açık olmayan alanlarda..

şuan aklını başına lamış olgun tribüncüler zaten bu yönlerde adım atıyolar..istanbul tribünlerine bakınca fener ve bizde büyük olgunluğu görebiliyorsunuz malesef beşiktaş taki heyecan yaramazlık geçmiyor bir de otorire boşluğu olunca gençleri şuan herkese kendini mimletiyor.. inanın şu sosyal medyada ki ergen ergen yazışmalar tehdiltler bitse tahrikle bitse kimse birbirine bilenmiyecek..

bir de grupçuluk boyutu var bu işin.. aynı takım taraftarlarını sırf menfeat uğruna birbirine girdikleri görülüyor keşke grupçuluk ta kalksa herkes münferit olsa...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 284 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: argentinastyle, Bing [Bot], budge, Dordevic, Google [Bot], hamitbey07, Holly, javier, MadSmyrna, Proudhon, rQ7, Sinan1965, Skunk1963, SorayımTayıma, tommuyters, Viaggio, VioBJK

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye