Zaman: 24 Eki 2017, 06:49

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 102 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Yeter Artık Troller!
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2017, 11:53 
Kullanıcı avatarı

Tribün Dergi yöneticilerine sesleriniyorum forumda hakaretten trollerden tartismalardan seviyeli bir şekilde sohbet edilemiyor forumda hakaret serbest mi her baslikta basta bu troller olmak uzere hakaret kufur saçma sapan konular açılıyor kilitlenmiyor.

Sizden ricam foruma biraz daha zaman ayırın seviyeli konuşulcak tartışılcak yorum yapılcak forum istiyoruz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: Yeter Artık !! TD Yönetimine
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2017, 11:56 

carsınouma yazdı:
Tribün Dergi yöneticilerine sesleriniyorum forumda hakaretten trollerden tartismalardan seviyeli bir şekilde sohbet edilemiyor forumda hakaret serbest mi her baslikta basta bu troller olmak uzere hakaret kufur saçma sapan konular açılıyor kilitlenmiyor.

Sizden ricam foruma biraz daha zaman ayırın seviyeli konuşulcak tartışılcak yorum yapılcak forum istiyoruz.

Aynen katılıyorum sacma sapan trollerden tribünden anlamayan futboldan anlamayan kişilerle işimiz yok

Başa Dön

TD Editör
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2017, 13:55 
Kullanıcı avatarı

Başlık vesile olsun: Trolleri buraya rapor ediniz. İnceleyelim.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2017, 13:58 

tribunde yazdı:

Ok takipteyim anında raporluyacağım

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2017, 14:25 

Geçen hafta dikkatimi çekti, Bjk Porto maci bitmis Bjk cok buyuk bir basariya imza atmis ama bu macin topigi son gurdugumde 13 sayfaydi, yani koca TD de 13 14 sayfa konusulacak kadar mi futbol cahili bir kitle olustu. Eskiden derbiler 100 sayfayi asardi FB BJk derbisi 50 kusurlerde kalmis ki en az 30 35 sayfasi hakem muhabbeti olmasina ragmen. Forumun kalitesi yerlerde kimse futbol ve tribun konusmuyor, varsa yoksa rakibinin lehine verilen hakem hatalari. Yeni statlarda olusan taraftar profilinin aynisi burayi da ele gecirdi. Nasil önlem alinir bilmiyorum ama düzenleme yapilmasi şart. Üyelik bu kadar degersizlestirilmemeli diye dusunuyorum, adamlar onlarca hesap alip abuk subuk yaziyorlar, nasil olsa uyelik almak icin zahmet cekmiyorlar. Yeni uyelik alan adam en az 1 ay yazamamali ki aldigi uyeligin degerini bilsin. Yani trol ifsa etmek sikayet etmek cozum degil bence. Daha radikal cozum uretilmesi gerekiyor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2017, 14:44 
Kullanıcı avatarı

ılgaz yazdı:
Geçen hafta dikkatimi çekti, Bjk Porto maci bitmis Bjk cok buyuk bir basariya imza atmis ama bu macin topigi son gurdugumde 13 sayfaydi, yani koca TD de 13 14 sayfa konusulacak kadar mi futbol cahili bir kitle olustu. Eskiden derbiler 100 sayfayi asardi FB BJk derbisi 50 kusurlerde kalmis ki en az 30 35 sayfasi hakem muhabbeti olmasina ragmen. Forumun kalitesi yerlerde kimse futbol ve tribun konusmuyor, varsa yoksa rakibinin lehine verilen hakem hatalari. Yeni statlarda olusan taraftar profilinin aynisi burayi da ele gecirdi. Nasil önlem alinir bilmiyorum ama düzenleme yapilmasi şart. Üyelik bu kadar degersizlestirilmemeli diye dusunuyorum, adamlar onlarca hesap alip abuk subuk yaziyorlar, nasil olsa uyelik almak icin zahmet cekmiyorlar. Yeni uyelik alan adam en az 1 ay yazamamali ki aldigi uyeligin degerini bilsin. Yani trol ifsa etmek sikayet etmek cozum degil bence. Daha radikal cozum uretilmesi gerekiyor.

doğru eskiden maç başlamadan 50 sayfayı geçerdi derbiler ama genel olarak forumlar bitişte zaten, twitter instagram derken miadını doldurdu forum konsepti. tribün dergi buna rağmen epey iyi dayandı çoğumuz forum olarak sadece burada takılıyoruz. TD forum yönetimini sadece twitter'a verdikleri önemi buraya vermemekle eleştirebilirim ama onun dışında kullanıcı kaybının sonucu bu mevcut durum. yaş ortalaması düşüyor kalite düşüyor onların suçu olduğunu düşünmüyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2017, 15:33 

Adnan Polat ve Yıldırım Demirörenden alâ troll görmedim biri yarı yarıya tribün sistemini bitirdi diğeri passolig sistemini getirdi nerde eski tribünler hey gidi günler

Başa Dön

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Yeter Artık Troller!
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2017, 16:16 
Kullanıcı avatarı

madem trol temizliği var konuyu açan ve onun altındakinden başlayabilirsiniz

konuyu açan vatandaşın profiline tıkladım attığı mesajlara baktım en büyük trol kendisi

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Yeter Artık Troller!
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2017, 16:46 
Kullanıcı avatarı

Müdüriyet bölümüne yazmıştım Karşıyakalı @onur78 ve @zuhtüışıl nickli arkadaşların üslupları ve aşırı tahrik edici mesajları.
Link:
viewtopic.php?f=30&t=115997&start=720

Karşıyaka başlığı normal seyrinde ilerlerken bu şahıslarin mesajlarına cevap verilince sonra suçlu mesaja karşı birşeyler yazanlarda oluyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2017, 17:02 

Bahce1903 yazdı:
tribunde yazdı:

Ok takipteyim anında raporluyacağım

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 102 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], hoppala, LCN06, Lusage, obafemi, ultrakeyjil34, Yahoo [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network Site Meter

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye