Zaman: 16 Ara 2018, 03:05

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 110 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Sehit Eren Bülbül
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2017, 18:35 
Kullanıcı avatarı

bazıları berkinle , erenimizi bir tutyorlar
dikkat etsinler kuzenim yazmışta kurtarmaz
Resim

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2017, 19:32 
Kullanıcı avatarı

Kuyruğunu yakalamaya çalışan bir canlı türü gibi..........

Çocuğun anası feryad ediyor, ihmal diye baskı diye korku diye şunların tartıştığı şeylere bak.Birileri hala çete arıyor.

Ne kadar ilginc!

Bir çete lideri Pensilvanya da, diğeri adasında bir diğeri de.......

TSK tarumar, hukuk foseptik, polis çeteler tarafından bolüşülmüş, Fetönün yerini diğer kıytırık tarikat ve oluşumlar almış,iç huzur yerlerde, bölünme kapıda, savaş zaten yanı başımızda ve zaman zaman içimizde, son 24 ay da 'elli' bomba patlamış, ekonomi dibe vurmuş, satılmadık bir şey kalmamış, devletin itibarı yerle yeksan olmuş, fahişe kılıklı aydınlar herşeye küfür eder olmuş hatta Atatürkün anasına ve bacısına bile.
Bunları Rum Ermeni Pontus Kürt çeteleri mi yaptı?
Yoksa forumcularında kahir ekseriyeti malum cenahlara mensup salaklar gibi 'aa kanmışız, farkına varmamışız, allah affetsin' mi diyecek.

Bokunuzda boncuk aramayı bırakında bu çocuğun neden öldüğünü düşünün, tabi tahrip olmuş Parietal ve Ön lob müsade ederse.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2017, 19:36 
Kullanıcı avatarı

snowball yazdı:
Evet özellikle Rize merkezde de Atatürk düşmanlığı oran olarak Türkiye genelinden fazladır -tabi yine de şehrin büyük kısmında böyle bir düşmanlık yok-. Of örneğini meseleyi etnik köken üzerinden yapmaya karşı vermiştim, bu denilen yerlerin etnik kökeni Türk. Ayrıca bölgedeki Lazların, Gürcülerin, Hemşinlilerin çok çok büyük çoğunluğunun PKK'ya bakışı Karadeniz'in geri kalanından farklı olmadığını söylemeye çalıştım, aksini ima eden mesajlar vardı.

Hemşince-Ermenice yakınlığını bir kaç yerden okumuştum, ben de Gürcüce yakınlığını ilk kez senden duydum. En azından fonetik olarak Gürcüceden çok farklı olduğunu söyleyebilirim, Lazca daha yakın bir dil Gürcüceye.

Konu farklı yerlere gidiyor ancak ufak bir araştırma yaptım nette. Dediğin gibi Ermenice ile büyük benzerlikler var(mış) hatta bizzat aynı sözcükler dahi var ancak Ermeni dilinin lehçesi olarak kabul görmüyor. Abhaz dilleri ile akraba kabul ediliyor çoğunlukla. Ben de yeni bir şey öğrendim sayende.

@alayına61gider
Özellikle Kemal Pir, PKK için mühim bir isim. İlk duyduğumda çok şaşırmıştım. Haki Karer de PKK'nın ilk kaybıydı sanırım ancak memleketinde(Ulubey) hiç sevilmediğini gayet iyi biliyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2017, 21:00 
Kullanıcı avatarı

Solcuyum dibine kadar ama 7 düvelin emperyalistine karşı savaşmış Atatürk'e düşman olan, Abd güdümündeki YPG'ye sempati besleyenlerle aynı safta olmadığım kesin.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2017, 21:57 
Kullanıcı avatarı

ekşide şöyle bir başlık gördüm ; doğrumu değil mi bilmediğim için kendi yorumumu yapmayacam eğer kendi bilgisi olan varsa paylaşır ya da doğrularsa ona göre kendi yorumumuzu yaparım..

https://eksisozluk.com/eren-bulbulun-13 ... ?a=popular

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 15 Ağu 2017, 21:58 

Suriyeliler yerine Doğu Türkistanlıları,Irak ve Suriye Türkmenlerini getir Doğu'ya yerleştir.
Hazır Barzani'de referandum yapıyor Kürt kardeşlerimizin isteği oluyor gönderelim hepsini.Özal hükümeti bunları Irak'tan getirdi rahat durmadılar,bunlarda Suriyelileri başımıza bela ettiler.
Ne güzel hayâl kuruyorum ama bunlar hiç getirir mi Türk'ü bu topraklara elinden gelse bir gecede bitircek Türklüğü.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2017, 06:44 
Kullanıcı avatarı

Dinsiz ve terör destekcisi Cumhuriyet, Birgünve bilumum site bunu haberleştirmiş hatta muhtar ile konuşmuş, müslüman Akit ile vatanperver Yeniçağ bunu haberleştirmemiş hatta atatürkçü sözcü bile bu haberi görmemiş.

Parçalıaşk yazdı:
ekşide şöyle bir başlık gördüm ; doğrumu değil mi bilmediğim için kendi yorumumu yapmayacam eğer kendi bilgisi olan varsa paylaşır ya da doğrularsa ona göre kendi yorumumuzu yaparım..

https://eksisozluk.com/eren-bulbulun-13 ... ?a=popular

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2017, 21:29 
Kullanıcı avatarı

İhmal demişken.....

Eren Bülbülü keşif yapmaya götüren sivri zekalı TSK entelejansı gibi,İstanbul İl Emniyet Müdürü de 'çok önemli eylemler yapacaktı' dediği kıytırık bir İşidcinin üzerini aratmayı unutmuş!

İnsanız canım, olur böyle şeyler.

Son onbeş günün ihmal listesinde 'sadece' 15 yaşında bir çocuk bir de polis memuru var.
Uzun vaadeli ihmal sürecinde Ergenekon var, Fetö var, PKK ile pazarlık var, İşid sempatızanlığı var.

Haydi 'hönkürün' AKP diye, devlet diye, Milliyetçilik yada allah diye.

Milliyetçi muhafazakar güruhda bir gram vicdan, ahlak, akıl ve zeka olsa.....olsa işte.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turk ... lendi.html

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2017, 12:13 

Siz aklınızı yitirmişsiniz, keşke o çocuk kahraman olacağına siz kahraman olsaydınız

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2017, 13:36 

ortada bir ihmal var bu belli. ilk başta, bir hırsızlık vakası sanıldı dendi. doğru olan oysa eğer, Eren'in yol göstermesinde çok garipsenecek bir şey yok. ancak terörist aranıyorsa eğer, o zaman Eren'in oraya götürülmesinin izahı yok.
diğer taraftan baktığımızda da, jandarma hazırlıksız yakalanmış sayı olarak. terörist yakalamaya daha kalabalık gidilmesi lazım. o yüzden giderken hırsız yakalayacağız düşüncesiyle gittiklerine inanıyorum.
15 yaşında çocuğa teröristin yerini göster denilemez ama hırsızın yeri sorulabilir. bu, nasıl olur böyle bir şey denilebilecek bir durum değil.
dediğim gibi, eğer böyleyse. yok eğer o komutan oraya giderken terörist şüphesiyle gidiyorsa, Eren'i götürmelerinin izahı yok.
bu durum araştırılmalı, doğru neyse ortaya çıkarılmalı. ihmal varsa cezası da olmalı.
burda milliyetçi-muhafazakar cenahı yerden yere vuran, akıldan yoksun diyen arkadaşlar sanıyor ki, milliyetçi muhafazakarlar aman burda ihmail varsa üzeri örtülsün deniyor. çünkü o komutan memleketteki bütün milliyetçi muhafazakarların babasının oğlu.

insanların tepkisi, bu ihmal iddiasını medyada dillendirenlerin ekserisi "suç pkk'nın değil suç tsk'nın" çalışması yapıyor. yani, "Allah bu pkk'nın belasını versin ama burda da bir ihmal var gibi. bu da araştırılsın" dense kimse ağzını açmaz.

Yıllardır sadece okuyucu olarak takip etmekteydim. bu başlığa yorum yazmak için üye oldum.
olay nasıl gelişmiş olursa olsun 15 yaşında Şehit olan Eren kardeşime Allahtan rahmet diliyorum. Annesine sabırlar diliyorum

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 110 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Antiochia, Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot], puhhhh, tribunde, Viola

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye