Zaman: 21 Haz 2018, 15:06

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 112 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Sehit Eren Bülbül
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2017, 12:13 

Siz aklınızı yitirmişsiniz, keşke o çocuk kahraman olacağına siz kahraman olsaydınız

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Sehit Eren Bülbül
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2017, 13:36 

ortada bir ihmal var bu belli. ilk başta, bir hırsızlık vakası sanıldı dendi. doğru olan oysa eğer, Eren'in yol göstermesinde çok garipsenecek bir şey yok. ancak terörist aranıyorsa eğer, o zaman Eren'in oraya götürülmesinin izahı yok.
diğer taraftan baktığımızda da, jandarma hazırlıksız yakalanmış sayı olarak. terörist yakalamaya daha kalabalık gidilmesi lazım. o yüzden giderken hırsız yakalayacağız düşüncesiyle gittiklerine inanıyorum.
15 yaşında çocuğa teröristin yerini göster denilemez ama hırsızın yeri sorulabilir. bu, nasıl olur böyle bir şey denilebilecek bir durum değil.
dediğim gibi, eğer böyleyse. yok eğer o komutan oraya giderken terörist şüphesiyle gidiyorsa, Eren'i götürmelerinin izahı yok.
bu durum araştırılmalı, doğru neyse ortaya çıkarılmalı. ihmal varsa cezası da olmalı.
burda milliyetçi-muhafazakar cenahı yerden yere vuran, akıldan yoksun diyen arkadaşlar sanıyor ki, milliyetçi muhafazakarlar aman burda ihmail varsa üzeri örtülsün deniyor. çünkü o komutan memleketteki bütün milliyetçi muhafazakarların babasının oğlu.

insanların tepkisi, bu ihmal iddiasını medyada dillendirenlerin ekserisi "suç pkk'nın değil suç tsk'nın" çalışması yapıyor. yani, "Allah bu pkk'nın belasını versin ama burda da bir ihmal var gibi. bu da araştırılsın" dense kimse ağzını açmaz.

Yıllardır sadece okuyucu olarak takip etmekteydim. bu başlığa yorum yazmak için üye oldum.
olay nasıl gelişmiş olursa olsun 15 yaşında Şehit olan Eren kardeşime Allahtan rahmet diliyorum. Annesine sabırlar diliyorum

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 112 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Ayaz, berlin65, Bing [Bot], cako, carsınouma, Chavez, emrefb1907, FBSK, Ftorres35, gazikentlee, Gerrard87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], gorkemKSK, hayatta1903, jancker, nbz1910, piso2013, serdar1910, sterimar, TATÜ, tribunde, ultrasistanbul, yilmazselcuk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye