Zaman: 18 Ara 2017, 02:17

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 38 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü ve Ankara Büyükşehir Belediyesi
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2017, 18:19 

yardımlar çok güzel.
kasımpaşa ve ibb'ye de tonla yardım yapılıyor.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2017, 18:43 
Kullanıcı avatarı

harbiye1910 yazdı:
Büyük Ankaragüçlü(!) Melih başkanınız Ankara'yı parselledikten sonra elini Ankaragücü'ne de atarak iliklerine kadar sömürdü kulübü yönetimiyle birlikte. Bu kulüp 4 senedir alt liglerde var olma mücadelesi veriyorsa bunun sebebi Melih Gökçek ve taifesidir. Üstelik alt liglerde verilen mücadelelerde hiç göremedik kendisini, Osmanlıspor isimli yeni yetme kulübünün maçına gidecek adam bulma derdindeydi herhalde. Şimdi yükselişe geçen takıma "bakın ben çıkardım" diyebilmek için sponsor buldu diye baş tacı mı edelim çekilen acıların baş mimarını? Gökçek veya başka biri... Hiç fark etmez, büyükşehir belediyesinin asli görevidir şehrin sendeleyen takımına destek olmak. Bu bir lütuf değil, zorunluluktur.

8) :wink:

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2017, 18:54 
Kullanıcı avatarı

Magico denen trollun actigi basliga cevap bile yazilmaz ama hani Ankaragucunun son yillardakini gundemini bilmeyen birileri bunu adam kayirmacilik sanmasin diye yaziyorum.

Ankaragucunun,Gokcek ailesinin yonetiminde oldugu donemden kac milyon lira borcu kalmistir? Hali sahada oynatmayacagimiz adamlara milyonluk sozlesmeleri yapip,kafalari esince cekip gittiler.Alt liglere biz durduk yere dusmedik.Daha bitmedi.
Ankaraspor ile birlestigimiz sene,Ankarasporun butun sozlesmeli futbolcularinin sozlesmesi fesh edilip,Ankaragucu ile yeni sozlesmeler imzalanmisti.Dogal olarak Ankarasporun futbolculara olan borclarinin tamami Ankaragucune aktarildi.O donemde alinan bir cok oyuncunun borcunu halen taksit taksit oduyoruz.Ankaragucunun fifada bir insan boyu kadar dosyasi var ise bu kimin yuzunden olmustur? Ankaraspor ile birlesmesinde sitem eden arkadaslar hakliydiniz,bizimde icimiz rahat degildi.Ama bu yapilan sponsorluk anlasmalari Ankaragucune bir kiyak degil,madden ve manen olan borclarini odemektir.

Kimse kusura bakmasin Gokcek gibi adam yarali parmaga isemez.Su an Ankaragucunun yaninda ise taraftarin referandumda vurdugu tokat ile saraydan yedigi fircadan sonra Ankaragucune sempatik gelmeye baslamistir.Bu arada butun bunlar yasanmis olmasa bile sehrinin takimina yardim eden tek baskan Melih Gokcek degildir bununda altini cizelim.Birakinda bu pastadan bizde payimiza duseni alalim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2017, 21:59 

Vandalizm1907 yazdı:
gecekondu93 yazdı:
Büyük yardımları oldu 1 veya 2 kere belediyeden yardım çıkarttı.Bir de şampiyonluk maçına belediye otobüslerini tahsis etti.Hakikaten büyük iş yaptı.Kendinin de sizin gbi trollerinde yardımdan bahsettiği o dönemdeki yönetici oğlunun vergi borçlarını belediyeye yakın şirketlere ödetmesi galiba.Bunu ödemesi devlet tarafından zorunluydu zaten devlette vergi indirimine gitti kendi sorumlu oldukları borçları ödüyorlar.Bir de bizim Umt Nayirin bonservisini ödemedi hala kendisi baya düşüncelidir.Bu yardıma gelince seve seve yapacaklar yardımı Ankara'da referandum kaybettikten sonra bu saatten sonra kimse bizimle ters düşemez.

Sence Ankara'da referandumun kaybedilmesinde Ankaragücü taraftarının etkisi nedir? Ben söyleyeyim %1 olabilir belki..

Yazmayacaktım ama tesadüf konu açılmış bende yazayım dün akşam bir davette Ankaragücü başkanı Melih Gökçek'in sponsorluk anlamında destek vereceğini ve RTE'ninde 19 mayıs stadının yıkılıp yerine yenisinin yapılacağını söylediğini belirtti..

Ben anlamıyorum zaten sizi bu hale bu adam düşürdü, resmen taraftar tırnaklarınıyla kazıya kazıya geri birinci lige çıkarttı. Melih efendide baktı Osmanlıspor takım olarak iyi olsada istediği sükseyi yapamıyor, peşine insanları takamıyor yeniden Ankaragücünü seçti şampiyonluğu fırsat bilerek.. Yani bu adamı başkan olarak elinin tersiyle itmek bu kadar mı zor? Türkiye şartlarında evet zor..

Yani bende yazmayayım yazmayayım diyorum da sırf yazmis olmak için buraya yazanları görünce dayanamıyorum

Referandumda Ankaragücü taraftarının etkisini %1 o da belki olarak belirlemiş arkadaş 3.5 milyon seçmeni olan bir şehirde 35 bin bile olamaz demişsin kaba tabirle beyin bedava hemşerim pardon siz 3 buyutulmuslerin 25 er den 75 milyon taraftariniz vardi degilmi geri kalan 3-4 milyonda profesyonel liglerde mücadele eden 120 kusur takımın o yüzden siz İstanbul'dan Ankara'yı salliyorsunuz

Bu magico denilen cisim her zaman amacına ulaşıyor bizim milletin huyu bilen de konuşuyor bir bok bilmeyen de

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Tem 2017, 03:34 
Kullanıcı avatarı

Gökçek ailesinden bir yol olmaz
3 sene sonrada aynı şeyleri konuşuruz.
Çıkacaksa Katarlı bir şeyh falan sahip çıksın.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Tem 2017, 13:39 

Kulübün bu halde olmasının sorumlusu belli ama bu saatten sonra yapacak bişey yok.
Aslında durum iyi özetlenmiş
http://www.sporanki.com/tr/yazilar/909- ... giner.html

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Tem 2017, 14:01 

mstf1910

''bizim milletin huyu bilen de konuşuyor bir bok bilmeyen de'' demişsin müsade edin 27 yıldır doğma büyüme ankaralıyım bizimde bazı konularda fikrimiz olsun. o zaman anlat bana sence oy kullanan kaç ankaragücü taraftarı vardır ankarada iki takımlılardan değil ama harbi ankaragüçlü bunların kaçı akplidirde ankaragücüne yapılan haksızlıklar yüzünden hayır oyu kullanmıştır?

Ben %1 i Ankaragücünün taraftarı var demedim öyleymiş gibi cevap verme.
Ankaragücü taraftarının hepsi AKP'li olur hayır oyu verir sırf tepki için o zaman çok etkiler. Ama öyle değilki zaten yarısına yakını akpli desek onların büyük bölümü yine evet verdi. yada geri kalan kısmından büyük bölümüde chpli desek onlar yine zaten hayır verecekti hayır verdi. benim tanıdığım bir çok ankaragüçlü hepsi zaten normal şartlarda evet verecekse evet verdi hayır verecekse hayır verdi. seçimin geneline yaptığı etki %1 diyorum genel o 3.5 milyona bakarsan ve akpli olupta sırf tepki için hayır verenler bence çok azdır o yüzden etki etmemiştir diyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Tem 2017, 15:11 

Vandalizm1907 yazdı:
mstf1910

''bizim milletin huyu bilen de konuşuyor bir bok bilmeyen de'' demişsin müsade edin 27 yıldır doğma büyüme ankaralıyım bizimde bazı konularda fikrimiz olsun. o zaman anlat bana sence oy kullanan kaç ankaragücü taraftarı vardır ankarada iki takımlılardan değil ama harbi ankaragüçlü bunların kaçı akplidirde ankaragücüne yapılan haksızlıklar yüzünden hayır oyu kullanmıştır?

Ben %1 i Ankaragücünün taraftarı var demedim öyleymiş gibi cevap verme.
Ankaragücü taraftarının hepsi AKP'li olur hayır oyu verir sırf tepki için o zaman çok etkiler. Ama öyle değilki zaten yarısına yakını akpli desek onların büyük bölümü yine evet verdi. yada geri kalan kısmından büyük bölümüde chpli desek onlar yine zaten hayır verecekti hayır verdi. benim tanıdığım bir çok ankaragüçlü hepsi zaten normal şartlarda evet verecekse evet verdi hayır verecekse hayır verdi. seçimin geneline yaptığı etki %1 diyorum genel o 3.5 milyona bakarsan ve akpli olupta sırf tepki için hayır verenler bence çok azdır o yüzden etki etmemiştir diyorum.

Yazdığım paragrafın yanlizca son cümlesini almışsın ki ben o cümleyi bu başlığı açan , sanki bizim takımın iç işleri bakaniymiscasina konu açan yorum yapan , zat a yazdım .

Gelelim olasılık hesaplarina bu mevzu ile alakalı da burada rakamsal verilere girip de matematik tez ödevi yazarmiscasina laf ebeliği yapmayacağım her türlü kaybedersin. 34 yasindayim ANKARA liyim , ANKARAGUC luyum bilmiyorum çevrende ne kadar Ankaraguclu var ama inan tek üzüldüğüm konu 27 yıldır doğma büyüme Ankaralı olup söylediğine göre bir okadar da Ankaraguclu cevren olup yani bizi bizden iyi bildiğini iddia Edip Ankaraguclu olmayisin.
Konu biraz alakasız bir yere saptı ama neyse..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 38 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], budge, Google [Bot], Jason, javier, MadSmyrna, rQ7, Stabil35, tommuyters, Viaggio, VioBJK

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye