Zaman: 14 Ara 2017, 18:03

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 38 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Ankaragücü ve Ankara Büyükşehir Belediyesi
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2017, 17:48 
Kullanıcı avatarı

Magico senin siyasetinden butun forumun midesi bulandi yeter la.sana ne birader gokcekin verdigi paradan aldigi paradan hangi bayraga selam duruyorsun kardeş sen

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2017, 19:46 

magico yazdı:
Doğru şeyleri yaziyoruz neymiş banlayın şu trolü

Şimdi gecen sezonda bugsaş maci ve sonrasinda yasananlari acayim mi forumda konusu da var hatta eski hakem chpli selcuk da ziplayip biseyler söylemisti.

O zaman demediğinizi bırakmıyordunuz polisin tutumundan melih başkanı sorumlu tutuyordunuz valla yazık keşke sponsor bulmasalardı

Burdan değil twitter'dan tweet at başkanına keşke sponsor bulmasaydınız vs diye belki ekmek verir sana.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2017, 22:24 

magico yazdı:
Doğru şeyleri yaziyoruz neymiş banlayın şu trolü

Şimdi gecen sezonda bugsaş maci ve sonrasinda yasananlari acayim mi forumda konusu da var hatta eski hakem chpli selcuk da ziplayip biseyler söylemisti.

O zaman demediğinizi bırakmıyordunuz polisin tutumundan melih başkanı sorumlu tutuyordunuz valla yazık keşke sponsor bulmasalardı

Her şehrin muhtarından tut da ilçe, büyükşehir belediyelerine kadar her birimi mensup olduğu ilin takımına destek olmak zorundadır, zorundadır diyorum bu hem siyasi kaygılar hem de manevi kaygılar gereğidir. Bunda gocunulacak birşey yok bize 5 milyon verildi diye kimseye minnet edecek değiliz bu sponsorlar yıllardır Ankara'nın kaymağını yiyorlar organize bir şekilde ve son dönemde bunu herkes gördü ki sen daha görememişsin anlaşılan. bu şehirde ANKARAGUCU ve ANKARAGUCLULERİN borusu öter arkasına bizlerin desteğini almayan her güç yok olup gitmeye tükenmeye mahkumdur.

O yüzden ya seve seve ya seve seve destek o-la-cak-lar
Sana buradan mama cikmaz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2017, 22:49 

Şu forumda hangi takımdan olursa olsun herkesin nefret ettiği bu çakma fenerli trole daha ne kadar müsahama gösterilecek Allah aşkına.Atın şu yüzsüzü artık lütfen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2017, 23:28 
Kullanıcı avatarı

Büyük Ankaragüçlü(!) Melih başkanınız Ankara'yı parselledikten sonra elini Ankaragücü'ne de atarak iliklerine kadar sömürdü kulübü yönetimiyle birlikte. Bu kulüp 4 senedir alt liglerde var olma mücadelesi veriyorsa bunun sebebi Melih Gökçek ve taifesidir. Üstelik alt liglerde verilen mücadelelerde hiç göremedik kendisini, Osmanlıspor isimli yeni yetme kulübünün maçına gidecek adam bulma derdindeydi herhalde. Şimdi yükselişe geçen takıma "bakın ben çıkardım" diyebilmek için sponsor buldu diye baş tacı mı edelim çekilen acıların baş mimarını? Gökçek veya başka biri... Hiç fark etmez, büyükşehir belediyesinin asli görevidir şehrin sendeleyen takımına destek olmak. Bu bir lütuf değil, zorunluluktur.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2017, 08:54 
Kullanıcı avatarı

Bugün x bir takıma belediye destek verdiğinde burada 'belediye takımı' 'siyasetin takımı ' gibi yorumlara sebep olup söz konusu köklü bir camia olunca 'kapatın konuyu ' ' bizene destek verirse versin' yorumları ne kadar samimiyetsiz olup nabza göre şerbet dağıttığımızın kanıtıdır.

Konuya gelince, Başakşehiri Osmanlısı Antep Belediyesi Erzurumu Elazığ ı nasıl belediye desteği alıyorsa Ankaragücü nün de bu desteği alması gayet normaldir :)

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2017, 09:16 

Es1967 yazdı:
Bugün x bir takıma belediye destek verdiğinde burada 'belediye takımı' 'siyasetin takımı ' gibi yorumlara sebep olup söz konusu köklü bir camia olunca 'kapatın konuyu ' ' bizene destek verirse versin' yorumları ne kadar samimiyetsiz olup nabza göre şerbet dağıttığımızın kanıtıdır.

Konuya gelince, Başakşehiri Osmanlısı Antep Belediyesi Erzurumu Elazığ ı nasıl belediye desteği alıyorsa Ankaragücü nün de bu desteği alması gayet normaldir :)

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Halen Başakşehir, Osmanlı yazılıyor.....
Benim vergimle, benim şehrimde, üstelik şehrimde başka takım yada takımlar var iken, kendine takım kurup, haksız rekabet yaratamazsın. Bunu anlamak bu kadar zor mu? Devletin malı deniz, yemeyen keriz ilkesi bu kadar mı işledi beyinlere ?
Madrid belediye başkanı şehirde, Real Madrid ve Atletico Madrid var iken, Madrid Büyükşehir Belediye Spor diye bir takım kurarsa ( KURAMAZ), sence ispanyollar buna ne der ? Belediye spor ile ilgilenir, ilgilenmeli de, ama trilyonların döndüğü profesyonel branşlar ile değil.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2017, 09:40 
Kullanıcı avatarı

Ankaragüçlüler Melih gökçeği yola getirdi takımına sahip çıkarak çakallar bekledi daha alt liglere düşsünler diye ama avucunu yaladılar şimdide mecbur kaldı yardım etmek için yoksa çok sevdiği için yardım etmiyor Belediye desteğine takımlar mecbur bırakıldıysa belediye başkanlarıda taraftarı karşısına almak istemez onlarda mecbur

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2017, 09:51 
Kullanıcı avatarı

Bugün 4 büyük diye adlandırılan takımların milyon liralara ulaşan vergi borçları tek kalemde siliyor. Buna son 15-20 sene de 3-4 kere şahit olduk.

Bizim Başkanımız zamanında çıktı açıklama yaptı. "Bu borç bizim borcumuz bu paraları yapılandırın nasıl Fifa borçlarını taksit ile ödediysek, Devletimize de öderiz dedi."
Sözleri tabi ki milyon sayısını bulan taraftarı olmadığı için karşılıksız kaldı.

4 senedir tek gelir kapısı yok bu kulübün, buna karşılık 100 milyon lirayı eritmiş. Eğer ki yardım almasa zaten kapanıp gidecek hal böyleyken nasıl yardım almadan yapılanmasını bekliyorsunuz ?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2017, 18:09 

gecekondu93 yazdı:
Büyük yardımları oldu 1 veya 2 kere belediyeden yardım çıkarttı.Bir de şampiyonluk maçına belediye otobüslerini tahsis etti.Hakikaten büyük iş yaptı.Kendinin de sizin gbi trollerinde yardımdan bahsettiği o dönemdeki yönetici oğlunun vergi borçlarını belediyeye yakın şirketlere ödetmesi galiba.Bunu ödemesi devlet tarafından zorunluydu zaten devlette vergi indirimine gitti kendi sorumlu oldukları borçları ödüyorlar.Bir de bizim Umt Nayirin bonservisini ödemedi hala kendisi baya düşüncelidir.Bu yardıma gelince seve seve yapacaklar yardımı Ankara'da referandum kaybettikten sonra bu saatten sonra kimse bizimle ters düşemez.

Sence Ankara'da referandumun kaybedilmesinde Ankaragücü taraftarının etkisi nedir? Ben söyleyeyim %1 olabilir belki..

Yazmayacaktım ama tesadüf konu açılmış bende yazayım dün akşam bir davette Ankaragücü başkanı Melih Gökçek'in sponsorluk anlamında destek vereceğini ve RTE'ninde 19 mayıs stadının yıkılıp yerine yenisinin yapılacağını söylediğini belirtti..

Ben anlamıyorum zaten sizi bu hale bu adam düşürdü, resmen taraftar tırnaklarınıyla kazıya kazıya geri birinci lige çıkarttı. Melih efendide baktı Osmanlıspor takım olarak iyi olsada istediği sükseyi yapamıyor, peşine insanları takamıyor yeniden Ankaragücünü seçti şampiyonluğu fırsat bilerek.. Yani bu adamı başkan olarak elinin tersiyle itmek bu kadar mı zor? Türkiye şartlarında evet zor..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 38 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: adarya, Akiportehon, Bing [Bot], Birtan61, brkbahadur, budge, Delarey1925, Es1967, esgres, Exabot [Bot], forzaaaa, Google [Bot], GreenBlack34, Gurbetci, Hep YEK, İsyanAteşi, JeiJey26, Kameni, ksba1903, Majestic-12 [Bot], mstf1910, ReneHiguita, Skunk1963, TaqTaq, tribunde, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye