Zaman: 16 Ağu 2022, 00:32

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 101 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Gittiğiniz stadlardaki ve stadınıza gelen en iyi tribunl
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2016, 00:49 
Kullanıcı avatarı

ventesimo yazdı:
Schwarzes yazdı:
2010da Paok macina avrupadan gelen kuzen sayesinde gitmistim iyiki de gitmisim sayesinde canli gozle en efsane deplasman tribununu gordum uzerinden 6 sene gecmesine ragmen ne kendi tribunum ne baska tribunlerde benzerini goremedim ne yazik ki.

Maraton alt, paok tribününe yakın taraftaydım o gün
o performansa yakın bir performans görmedim duymadım

Panathinaikos ..paok ×2

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2016, 10:52 

İnönü'ye en iyi gelen Fenerbahçe, Kocaeli ve Ankaragücü tribünüydü. İnönü'de bir kere rakip tribünün bestelerini çok net dinledim, o da tribünün Yeni Açık'a geçtiği (ki geçmedi ama öyle muhabbetin olduğu yıl) sene Fenerbahçe tribünü muazzamdı. Ben o maç misafirlerimiz var diye Numaralı'ya girmiştim, sinirden baya baya gözlerim dolmuştu.

Kocaeli de senesini tam hatırlayamadım ama harika bir deplasman yapmıştı. (sanırım Alpay'ın eşi Canse'e küfür edilen maçtı. maç sonu baya olay olmuştu)

Ankaragücü de Eski Açık'ın sadece üst katında oldukları bir maç vardı, alt kata almamışlardı onları, o maç çok sağlam gelmişlerdi.

Gittiğim stadlarda Kocaeli, Sakarya ve Bursa tüm maç tezahurat anlamında çok iyiydi ancak baskı ve yerine göre beste girme konusunda 98 ya da 99 yılı olması lazım, Galatasaray tribünü müthiş bir maç çıkarmıştı. Özellikle Kapalı'nın bize yakın tarafı çok agresifti.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2016, 11:05 
Kullanıcı avatarı

Aklımda kalan en iyi tribün Karşıyakaydı. Mersine gelen en iyi deplasman tribünü ise Beşiktaş tribünüydü.

''beşiktaşın besteleri deplasman da çok işe yarıyor ses zaman zaman zirveye ulaşıyor ara ara dinlendiriyor'' garip beste yapıları var ama işede yarıyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2016, 13:36 
Kullanıcı avatarı

PAOK kesinlikle Avrupa'nın çok üzerinde bir performans sergilemişti.

Onun dışında Bursa iyi tribün yapmıştı Passolig çıkmadan önceki sezondu sanırım.Görsel olarak baya iyilerdi.

Eklentiler:
gergin_anlar_6f52f_800.jpg
gergin_anlar_6f52f_800.jpg [ 80.39 KIB | 1392 kere görüntülendi ]

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2016, 13:45 

gittiğim beşiktaş ads ankaragücü özellikle ads harıka bir tribün yapmıstı sene 2008 2009 falan

gelen: fb sakarya bursa

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2016, 00:13 
Kullanıcı avatarı

mehmed yazdı:
ev sahibi olarak sakarya ve kocaeli
bizde sağlam gittiğimiz için özellikle kocaeli maçı tribün açısından sert ve keyifliydi.

heralde yıllardır alt liglerde olduğumuz için izmire gelip efsane deplasman yapan hatırlamıyorum veya aklımda yer etmemiş ama yine bu iki tribün atatürk stadında güzel sayılarda sağlam performanslar sergiledi. tabi izmirdeki tribün açısından keyif vermeyen stadyumlardan da kaynaklanan durumlar oluyor. örneğin hatırladığım kadarıyla kocaeli 1000 - 1500 civarı geldi ve skor avantajını da yakalayıp güzel tribün yaptı ama atatürk stadında 1000 - 1500 kişi ile ne kadar tribün yapılabilir ? aynı kareyi başka bir stadyumda görsek herhalde daha farklı düşünürdük.

o maç atatürk değilde alsancak dıye hatırlıyorum ben balkondaydık

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2016, 01:26 

Her yıl olduğu gibi en iyi gelen Bursaspor. Bu sene Eskişehirspor da güzeldi, iyi de tribün yaptılar. Ankaragücü de iyi geliyordu, ama artık yoklar.

Gittiklerim arasında çok İnönü ve Bursaspor deplasmanında ağzım açık izlediğim olmuştur :-)

Bir de Eskişehirspor nedense bana hep deplasmanda daha iyi gibi geldi. Belki de statlarının kötü olmasından.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2016, 01:47 

üniversiteyi eskişehir' de okuduğumdan bir kaç maçlarına gittim. sezonunu hatırlamıyorum fakat bir gs maçı vardı "şinanari" nin söylendiği. tüm açık çıldırmışçasına tezahürat yapıyordu , o sahne benim için efsanedir.
yine eses in 0-3 ten 4-3 çevirdiği denizlispor maçı vardı. ses olarak gs maçına yaklaşamasada -tribun- anlamında hakkını veren bir maçtı. 4 golü de tribün attırmıştı.
aklıma gelmişken u-19 maçı vardı türkiye-ermenistan. dk 75 gibi başlayıp son dakikaya kadar "espana" girilen ve golü attıran tribün de güzeldi bana göre.

sakaryaspor 'un "kurtuluşa kadar savaş" mottosunun olduğu sezon. deplasmanda biz kendi aramızda kavga ederken tüm stad kapalı önderliğinde güzel bir performans sergiliyordu. "seviyorum seni" nin sanırım ilk kullanılığı maçtı , yanlışım varsa affola.

volkan arslan'lı , ne umutlarla başlayıp düşme potasına girdiğimiz sezon. yer buca. 2-0 öndeyiz. fakat bucaspor taraftarı maçı bırakmadan gayette güzel tribun yapmıştı. tabi maçı cevirmişlerdi :)

bize gelenlerden ise 2005 te bankasya'ya çıktığımız ilk maçta (6 hafta cezalıydık) bursa tribünü idi. en fazla 50 kişi vardı fakat gerek pankartlar , gerek 90 dk susmamak olsun oldukça güzeldi.

sanırım bir sonraki yıl samsunspor a da tüm kale arkası verilmişti. çakılıydı ve güzel tribun yapmışlardı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2016, 02:26 

Bursa'ya yıllardır en sağlam gelen tribün fenerdir.
Cidden güzel deplasman kareleri var.beşiktaş zaten gelemiyor ama galatasarayla filan kıyasladığımda arada uçurum var (bursa adına konuşuyorum)

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2016, 02:34 

paok yani..geldiler ilk alt kata geçtiler ve devamını getirdiler.ara ara bağırıyorlardı fakat kolay kolay ses gelmeyen maratona bile gür bir şekilde sesleri geliyordu(tabi ara sıra).saçak görüntüleri,el kol hareketleri falan bizden çok değişik.birde ilk defa tüm tribünü dolduran bi onları gördüm.genelde yan taraflar falan boş kalırdı.bunlar bir koltuk bile boş bırakmadı.o gün allahtan davulları yoktu.

2-3 sene önce eskişehirde bizi yendikleri maç..karşılıklı saldır eskişehir yapmıslardı.tribünün kazandırdığı ender maçlardandır

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 101 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bhecfbs, Bing [Bot], faris87, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye