Zaman: 22 Eki 2019, 03:27

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 398 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Beşiktaş - Göztepe | Hentbol .. 1 Aralık Salı
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2015, 17:03 

hoppalaa yazdı:
Saçma sapan ordan burda dolma doldurma dedikoduları konuşacağınıza, gitmeyeceğiniz maça ahkam keseceğinize
Şu maç niye salı günü?
Niye istanbulun en küçük salonunda onu konuşsanız ya?
Türk hentbolunun en kalabalık maçı olacak
En büyük iki hentbol camiası neden salı günü karşılaşıyor onu konuşsanız ya.
Muratpaşa, çankayabelediye, altıparmak bilmemne spor maçlarını canlı veren kanal bu maçı niye salak yapıyor onu biriniz anlatsa ya.ç

Vay eline sağlık.. Ne güzel noktalara temas ettin..

NEDEN SALI???

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2015, 17:33 

Ülkem insanının spor kültürü direk rekabetten beslenir. Burda hentbol federasyonunun eline altın fırsat geçmiş ama değerlendirebilecek mi şüpheli.
Şu sporla ilgilenen ve arkasında taraftar/camia desteği kuvvetli olan 2 tane kulüp var ve bunlar karşılaşıyor. Sen herseyini seferber edip bu maçın maksimum taraftar sayısıyla oynanmasını sağlayacaksın (gün, saat, salon vs), tv yayınıyla tribün görüntülerini insanların gözüne sokacaksın, yayında sanki maçı dünya kupası finali anlatırmış gibi heyecanla anlatım yapan spiker kullanacaksın vsvs...
Olması gereken bunlar, insanlara rekabet hissini yaşatacaksın ki taraflı tarafsız herkeste ilgi/merak oluşmaya başlasın. Hentbol federasyonu bu fırsatı değerlendirebilir umarım.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2015, 18:57 

scuba1912 yazdı:
Ülkem insanının spor kültürü direk rekabetten beslenir. Burda hentbol federasyonunun eline altın fırsat geçmiş ama değerlendirebilecek mi şüpheli.
Şu sporla ilgilenen ve arkasında taraftar/camia desteği kuvvetli olan 2 tane kulüp var ve bunlar karşılaşıyor. Sen herseyini seferber edip bu maçın maksimum taraftar sayısıyla oynanmasını sağlayacaksın (gün, saat, salon vs), tv yayınıyla tribün görüntülerini insanların gözüne sokacaksın, yayında sanki maçı dünya kupası finali anlatırmış gibi heyecanla anlatım yapan spiker kullanacaksın vsvs...
Olması gereken bunlar, insanlara rekabet hissini yaşatacaksın ki taraflı tarafsız herkeste ilgi/merak oluşmaya başlasın. Hentbol federasyonu bu fırsatı değerlendirebilir umarım.

sanmam öyle olcagını ki Ata sözünde ap açık anlatmıs zaten, ülkemizde özellikle bil hassa..

"Meyve veren ağaç taşlanır.."

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2015, 20:45 
Kullanıcı avatarı

BJK TV maçı naklen yayınlayacak.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2015, 21:10 
Kullanıcı avatarı

yasak kalkmış galiba doğru mu?

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2015, 23:08 
Kullanıcı avatarı

İnternette bazı Beşiktaşlılar sağduyulu davramış ama çoğu bizi parçalamak istiyo :) çoğunluk bizi düşman olarak görüyo gelmezlerse hıncımızdan birbrimize saldırırz diyen bile olmuş bende giden arkdaşların dikkatli olması kanaatindeyim artık.çünkü 20 kişilik bi grup olacak üniversiteli kardeşlerimiz gidiyo çoğunlukla tedbirli olmak lazım boşyere kimsenin canı yanmasın aralar bozulmasın

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2015, 23:14 
Kullanıcı avatarı

edit

En son Rime tarafından 01 Ara 2015, 18:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2015, 23:20 
Kullanıcı avatarı

Biceps35 yazdı:
İnternette bazı Beşiktaşlılar sağduyulu davramış ama çoğu bizi parçalamak istiyo :) çoğunluk bizi düşman olarak görüyo gelmezlerse hıncımızdan birbrimize saldırırz diyen bile olmuş bende giden arkdaşların dikkatli olması kanaatindeyim artık.çünkü 20 kişilik bi grup olacak üniversiteli kardeşlerimiz gidiyo çoğunlukla tedbirli olmak lazım boşyere kimsenin canı yanmasın aralar bozulmasın

aksine twitter'de bir çok Göztepeli ,Beşiktaş sayfalarına küfür edip duruyor.
profilleri inceliyorum yaşları da oldukça büyük,çocuk falan da değiller.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2015, 23:35 
Kullanıcı avatarı

mecbur yazdı:
Biceps35 yazdı:

aksine twitter'de bir çok Göztepeli ,Beşiktaş sayfalarına küfür edip duruyor.
profilleri inceliyorum yaşları da oldukça büyük,çocuk falan da değiller.

Doğrudur şimdi tek taraflı konuşmayayım ben tivıtırda Göztepe diye aratıp bakıyorum ordan denk geldiklerim hakkında konuşmuştum internet komondolarına yaş sınırı yok biliyosun bizdende sallayan illaki vardır. Benim temenim keşke dosthane bi ortamda geçmesi yönündeydi ama olmayacak gibi. Bizden gelen kimsenin aklında olay yapmak gibi bi fikir olduğunu sanmıyorum ama sizden gelenler internetteki sallayanların gazıyla olay yapmaya geleceklerini düşünüyorum.yani bizim internette sallayanlarla oraya gelecek kişiler aynı değil.ama sizinkiler aynı olucak diye düşünüyorum.umarım kimseye bişey olmaz

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Ara 2015, 00:18 
Kullanıcı avatarı

Taraftarın kurduğu ve yaşattığı ve su anki baskanimizin da son dönemlerdeki katkılarıyla bu sene süperlige yükselip üst sıralarda mücadele ediyoruz,kisa vadede hentbolda beşiktaş hegomanyasina son verip bu branşta marka bir kulüp olmayı hedefliyoruz.
Bunlar güzel gelismeler.
Maç icin ise kaybederiz büyük ihtimal ama iyi bir mucadele etmemiz onemli,başa baş ve zekli bir maç olur ins.
Birde benim uydu alicisinda bjk tv sifreli izleyemiyorum nasil baska izleme imkanı yokmu?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 398 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], KafalarTam35, Majestic-12 [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye