Zaman: 22 Eki 2019, 03:22

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 398 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Hentbol: Beşiktaş 32 - Göztepe 27
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2016, 22:35 

mecbur yazdı:
Giden bi kardeşimle konuşuyorum,hani beni kandıracak biri de değil. yine buna rağmen '' DOĞRUYSA '' diyorum ki o da gitmediğim için harbiden doğruysa Göztepe'den GİDEN KARE gerçekten böyle yapacaz,edecez şeklinde konuşmasın yahu. vallahi insanoğluna yakışmaz

Ne anlattığını bi yazar mısın ? İstersen dm'den yaz. Doğruluğunu tartışalım

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2016, 22:35 
Kullanıcı avatarı

SorayımTayıma yazdı:
VioBJK yazdı:
Yok arkadaş bu göztepelilerle iki kelam konuşamazsın. Şurada 20 Beşiktaşlı varsa 18i ters bir durum var göztepeliler haklı oynansın tekrar diyor ama bunlar hadsiz bir şekilde boş boş konuşmaya devam ediyor. Yok arkadaş siz Beşiktaşlı hakem müstehak inşallah da her maçımızda Beşiktaşlı hakem atanır. Anca bundan anlıyorsunuz.

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

had bildirici maykıl da sen misin?

Severim seni tatlı şey. Hadi hadi başka kapıya.

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2016, 22:53 

bizim muhitte o kadar polisi görünce dedim herhalde yine papa geldi mk. en son papa geldiğinde o kadar güvenlik önlemi alınmıştı o bölgede çünkü. sonra dediler maç var.
göztepe, yarısı içeri giremese de 2 otobüs iyi gelmiş. tribün bu kadar inatçı olursa sahada da başarı gelir. hakem makem de sökmez.
bu arada göztepeliler gelince, 2 otobüs adama karşı geri yapmayan o emanetsiz 10-12 kişilik beşiktaşlı grubu takdir ettim. mert adamlarmış.
maçta neler oldu bilmem, çok da şey değil zaten...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2016, 01:24 

şurada başlığın başından beri okuyun 2 tane beşiktaşlı yazmışsa, 20 tane göztepeli yazmış..maşallahları var tribün dergide.
beşiktaş üzerinden prim çabaları başka bir şey değil. tüm maçlara full emanetli gelip polisle papaz olup dönmüşler. sırf şekil anlayacağınız. hani mevzu yapmayı, icraat yapmayı bile bilmiyorlar. hepimiz biliyoruz ki icraat yapmak isteyen maç çıkışı olsun, önü olsun her türlü yapar bir şekilde, yalandan yere polisle çatışmaz. ha iyi ki de öyle olmuş vurana da, vurulana da yazık. emin olun hentbolcü diye küçümsemeyin, hentbolcülerin bile aldıkları paraları bunlar yıllarca çalışsa alamaz. fakat hafta içi maçlara ne kadar it kopuk var doldurup emaneti verip burada prim çabalarındalar. neyin kafasındasınız oğlum. ne yaptı beşiktaş size. adamlar sanaldan , kimin ne olduğu belli olmayan sayfalardan yazanlardan nem kapıyorlar. bu flimi görmüştük daha önce göztepeliler. inanın gerek yok böyle şeylere. yazık.

hakem olayı rezalet. hentbol federasyonu da olsan bir araştır, kim hangi takımlı. bu hakemleri ihraç etmeleri lazım.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2016, 02:26 
Kullanıcı avatarı

Baya uzun yazdım sonra dedimki bizim üzerimizden prim,reklam yapıyonuz diyen adamın iq su bi golden cinsi köpekten biraz daha azdır ne anlar bukadar uzun yazıdan sildim .

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2016, 06:57 

VioBJK yazdı:
Severim seni tatlı şey. Hadi hadi başka kapıya.

had de bak...madde gibi ağırsın be koçum.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2016, 09:48 
Kullanıcı avatarı

samatyaboy yazdı:
hakemleri futbolda bile kontrol edemiyorlar.hentbol karşılaşmasının hakeminin beşiktaşlı olmasının bence bir önemi yok.hem skora etki etmediyse de pek kurcalamayın da adam zan altında kalmasın

böyle safça (!) bir şey okumadım hayatım boyunca. hakem daha ne zan altında kalacak. bjk başkanı ile pozu var, bjk kupaları ile pozu var, ailecek bjk forması ile fotosu sosyal medya hesabının ana resmi, stad açılışında bere be forma ile pozu var. o zaman siz de gs ile ya da fb ile o takımın formasını giyen hakemlerle maç yapın, ama sonra inceltici kullanıp gözünüzden yaş dökmeyin. sonra yok baba hakkı, yok şeref bey demeyin, hak tan ve şereften yoksun olmayın

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2016, 03:53 
Kullanıcı avatarı

Nerdesiniz yazdı:
İstanbulda ki maçta sallayan Beşiktaşlılar semte sokmadı,Antalya hodri meydan dediğimiz yere gelmeyen Beşiktaşlılar kaale almadı,şimdi Ankara'da bizi vuran kovalayan Beşiktaşlılar;ben hangi Beşiktaş hentbol maçalarına deplasmana gittim acaba;insan kendini sorgular sanalda dönen Beşiktaşlıların yazdıklarını okuyunca

99da gençlik parkında 2003 Ali samiyen her KSK ve eski Altay maçlarında hızlı takıldık yaşadık yaşımız gereği şimdi daha olgunlaştık ama tribün ortamı kevaleşti

İnsan gerçekten o eski tribüncü ruhunu arıyor bu labunyalar yüzünden.aldık cezamızı çekeceğiz.Böyle sikindirik bir olay yüzünden Sevda'mıza engel koyuldu.ankara polisi hiç laf dinlemeyen insanlıktan nasibini almamış dediğim dedik çıktı helal olsun derdimizi bir dakika bile anlatamadık

Bundan sonra kilometrelerce gidip sevgiliyi göremeden tekrar döneceğiz mahalleye.olsun ne varsa senden gelen eyvallah dedik Göztepe'm

Geçmiş olsun kardeşim umarım tez zamanda kalkar ceza haybeye yazan her Beşiktaşlıyı tribuncü saymayın yolunuz açık olsun

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2016, 17:53 

ulan bi sik bilmeden polisin ne sekilde alinti yaptigindan haberin yokken nasilda yaziyon simdi yollardayiz balikesirdede biraz reklam yapalim çok ihtiyacimiz var kendimizi bizansa karsi kanitlamamiz lazim hay iteleyim yapcaginiz muhabbete.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2016, 17:55 
Kullanıcı avatarı

bunlar kendini fasulyeden sayıyor üzerinden prim yapılacak.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 398 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], KapkaraAşk, Majestic-12 [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye