Zaman: 20 Kas 2019, 00:57

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 398 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Beşiktaş - Göztepe | Hentbol .. 1 Aralık Salı
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2015, 21:01 
Kullanıcı avatarı

YaHu geçmişte ne olmuş bitmiş önemli değil adamlar insanlığını yapmış davet etmişler sağolsunlar. gelin dost olalım demiyolar
ki zaten gelin beraber izleyelim msafirmiz olun demişler. Gidecek olan kardeşlerimiz vardır illaki inşşallah sorunsuz olur bizde ikinci yarı aynı şekilde misafir ederiz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2015, 21:02 
Kullanıcı avatarı

HANZO yazdı:
muzdarip yazdı:
Şimdi iki takıma karşı nötr bir durum varsa da.Bundan 7-8 yıl öncesinde Karşıyaka ile sıkıntılar vardı.İzmirde yaşanan olaylardan sonra akatlarda ki karşıyaka maçında tribün bilenmişti fena atmosfer vardı.Göztepe ile genel olarak gerginlik olmadı.

Maalesef şu tarz yorum yapan arkadaşlar niyeyse bende hep yaşı genç, tribünü bilmeyen insanlar olarak geliyor.

Ksk ve Bjk'nin sıkıntısı yok. 7-8 sene önce dediğin Arena'nın açılış maçı; 2006. Olan oldu, konuşuldu; bitti.
O maçın öncesi de güllük gülüstanlık değildi. 2000-2001 senesinde sahaya davul tokmağı, şemsiye atılan serilerimiz oldu.

Göztepe ile genel olarak gerginlik olmadı demişsin; o tamamen vaka zaten. Bahsettiğiniz 6-0 lık maç öncesinde Atatürk Stadının kapalısı önünde 5 otobüs Bjkli iner inmez pankart asmaya gelen Yalı tayfasına saldırdı, davullarını bile kırdı. Bunun yanında ilerleyen yıllarda Göztepe ve Bjk İzmir tayfasının arasında geçen mevzular, Çarşı'nın bunlardan epey rahatsız olması v.s...

İzmirde bizim ve Bjk arasında tayfalar arasında dozunda bir arkadaşlık olduğu doğrudur. Arada Karagümrük var bi kere olmasa abes.

Aynı şekilde Göztepe ile Fb arasında da geçmişte güzel muhabbetler vardı.

Ama bunlar demek değilki mevzu olmucak bu takımlar arasında.
Bizim Bjk maçında taraftarı koridora kovalamışlığımız, Göztepelilerin Fb tribününe balta fırlatmışlığı var.

Neyse sallayın bu işleri. Hentbol güzel spor. Sanıyorum ilk kez Türkiye'de bu spor dalında iki ciddi camia karşılaşıyor.

Sabitlenebilir bence bu spora ilgi uyandırması açısından.
Hak eden kazansın.

sen orda mıydın o an bilsem selam verirdim...yanlışın var...anlık bi olaydı o ki öğlen 12 1 maç öncesi dediğin...ne saldırma,ne çatışma olmadı,bi selamlaşma oldu diyelim,adamlar stada varmış otolarından iniyorlar,kapalının dışa bakan balkonundan bizim gençlik idman yurdu heyecan yaşayıp davulu aşşağı atıyor...tüm polim bu yani..değil rahatsızlık kelama getiren bile olmadı...akşam karanlık çökünce ismail abi yanında rahmetli optik sordu bahsetiğin tayfaya yüzyüze "siz bjk ye saldırcakmışsınız var mı öyle bişey "diye...kimse oralı olmadı...herkes kendi çocuklarını içeri soktu,kendi yoluna gitti...bizde o maç sporcu girişinden girip sahadan tribüne çıkmıştık...hey gidi

amacım tartışma değil de daha çok nostalji aslında,ciddi anlamda tribün kültürü vardı,çok güzel zamanlardı...bitti gitti hepsi..bitirdiler

salonda da güzel bi atmosfer olur umarım,gidenlere kazasız belasız

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2015, 21:47 

isko yazdı:
karar verin beyler beşiktaş kimin dostu karşıyakanın mı göztepenin mi :lol:

Seni doğurtan doktorun Allah bin belasını versin

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2015, 21:51 
Kullanıcı avatarı

Videonun montaj olduğunu sağır sultan bile duydu,bi de geçmişlerden dem vurmuşlar hayret birşey ya. Kaç senelik tribüncü olduğun da önemli ama bu işlerden anlıyor olman daha önemli. Bizim tribünün Ne Karşıyaka ile dostluğu söz konusu olabilir ne de Göztepe ile. Şahsi dostluklar ile tribünleri karıştırmanın mantığı nedir? Ya da illa kavga edeceğiz diye bir gerekçe var mı? İstanbul'da, İzmir'de karşılaşmış olsak küfür edilmeyecek mi her iki taraftan da? Herkes yazıyor çiziyor da,tribüncü adam rengini belli ediyor merak etmeyin..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2015, 01:44 

Benim tanıdığım semtteki ibişler ve gümrükten giden olursa onlar o salonda göztepelilere sıkıntı çıkarır.Ne yazık ki bu tribünde ona buna yapma dicek bi otorite yok herkes kafasına göre saçmalıyo a... Göztepeli arkadaşlar geliceklerse de burdaki arkadaşların yazdıklarına bakmayıp temkinli olmalarında fayda var.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2015, 02:56 

sanılanın aksine bizim tribün izmir camiaları arasında, geçmiş den gelen hislerle göztepe'ye daha çok sempati besler. karşıyaka muhabbeti sadece gümrüğü bağlamıştır. lakin ne semtin kemik tayfası, ne de eski münferit tribüncülerin çoğu tribünden soğuk. bu maça da sırf sosyal medyadan şekil ve reklam yapmak için tribün kovalayan, heyecanlı, tribün kültüründen bihaber apaçiler çoğunlukla gideceğinden, istanbuldan maça gidecek göztepelilere salça olabilirler.

ayrıca göztepe demişken, yıllar önce kartal stadının yanından geçiyordum, karşıdan 100 kadar sarı kırmızı atkılar, bayraklar, elde darbukalar cümbüş havasında bağıra çağıra bir grup geliyor, kartal stadında hiçte maç havası yok, üstelikte hafta içi bir gündü, akşam evde trt'nin teletekstinden göztepeyi buldum, o zamanın ikinci lig b grubunda, ligin bitmesine 2-3 hafta kalmış, ne küme düşme tehlikesi var, ne playoff, öyle amaçsız bir yerde, çok takdir etmiştim göztepe tribününü, yaş ortalamaları da baya vardı. o durumda onca yolu deplasman yapmak her tribünün harcı değil.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2015, 15:37 
Kullanıcı avatarı

Hüseyin Aydın ve Bayro Tunç'un Beşiktaş tribünlerindeki saygınlığı nedir merak ediyorum :?:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2015, 16:27 
Kullanıcı avatarı

u1912 yazdı:
Hüseyin Aydın ve Bayro Tunç'un Beşiktaş tribünlerindeki saygınlığı nedir merak ediyorum :?:

+ erdal keleş

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2015, 22:09 

u1912 yazdı:

Hüseyinle Erdal abinin sayginligi vardir kendi gruplarinin lideridir.Bayronun sayginligida baska yerden gelir az cok tahmin edersiniz.Niye boyle bisey sordun onu merak ettim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Kas 2015, 23:34 
Kullanıcı avatarı

Neden bu soruyu sorduğunuzu ben de merak ettim açıkcası?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 398 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1940kozmopolit, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenTown, Jameican1912, KafalarTam35, kei, Larendon, tribunde, ufukesra35

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye