Zaman: 17 Ağu 2022, 16:18

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 51 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Bursaspor'un Transfer Politikası!
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2015, 19:06 

BursasporArmy yazdı:
Mert
Advicula
Serdar
Sivok
Emre
Jorquera
Xxxxxxxxxx
Josue
Macar adı cok karısık
Cuenca
de Sutter

Bu takım ateş eder aga 4 haftaya

Bu takım baya gol yer ama.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 22:18 
Kullanıcı avatarı

Herkesin dilinde çok iyi para kazandı Bursaspor sözleri var fakat kulübün içinde bulunduğu mali durumdan bilgileri yok herhalde bu paraların zaten büyük bir kısmı temlikli olarak aktifbanka gidecek onun dışında kalan ise yeni transferler filan nötrlenir yani abartmaya gerek yok bu sene ve geçen sene bir dünya kredi çekmek zorunda kaldı yönetim federasyondan bile bu sene gelecek paranın tamamı geçen sene çekildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 23:09 
Kullanıcı avatarı

Şimdi bu başlık için "Fenerbahçe alt yapısı ve oyuncu yetiştirme" gibi birşey mi yazmak gerekiyor?Yanlış değilse 21 Milyon € para kazandı 4 futbolcudan.Yaptıkları transferler 21'in altındaysa ve klübe iyi para kaldıysa satacaksın kardeşim.Volkan'dan 2 kere para kaldırdı adamlar.Klubün durumu iyi değil diyor zaten Bursa'lılar.Yakalamışken vereceksin..Bizde yıllar sonra ilk defa transferde doğru bir yol izledik.Hem para kazandık,hemde sattıklarımızın altında iyi transferler yaptık..Fernandes'te naz yapmamız hataydı mesela.Elimizde patladı.Tamam hedef önemli ama mali açıdan götüde sağlama almak lazım..Psikopat tüpçünün verdiği zararın faturasını ödüyoruz hâlâ.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 23:11 
Kullanıcı avatarı

Bozkurt1903 yazdı:
Şimdi bu başlık için "Fenerbahçe alt yapısı ve oyuncu yetiştirme" gibi birşey mi yazmak gerekiyor?Yanlış değilse 21 Milyon € para kazandı 4 futbolcudan.Yaptıkları transferler 21'in altındaysa ve klübe iyi para kaldıysa satacaksın kardeşim.Volkan'dan 2 kere para kaldırdı adamlar.Klubün durumu iyi değil diyor zaten Bursa'lılar.Yakalamışken vereceksin..Bizde yıllar sonra ilk defa transferde doğru bir yol izledik.Hem para kazandık,hemde sattıklarımızın altında iyi transferler yaptık..Fernandes'te naz yapmamız hataydı mesela.Elimizde patladı.Tamam hedef önemli ama mali açıdan götüde sağlama almak lazım..Psikopat tüpçünün verdiği zararın faturasını ödüyoruz hâlâ.

o zaman porto da chelsea ve real madridin alt yapisi ?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 23:14 
Kullanıcı avatarı

1910baskent yazdı:
Bozkurt1903 yazdı:

o zaman porto da chelsea ve real madridin alt yapisi ?

Ben Bursa Fenerbahçe'nin alt yapısı demedim.Başlık sanki Bursa hata yapıyormuş,Fenerbahçe'ye çalışıyormuş havası veriyor.Bursa'nın mantıklı davrandığını söylemek istedim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 23:16 
Kullanıcı avatarı

@bozkurt dogru dedin, bi an yarisini okuyup yorum yaptim, kusuruma bakma

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 23:22 
Kullanıcı avatarı

takımın hepsini satıp yerine iyi oyuncular alsan bile istenen kimya yakalanamazsa başarı gelmez. bu yüzden bir 5-6 hafta sonra değerlendirelim bursayı

Bordo-Beyaz/ELAZIĞSPOR

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2015, 09:24 
Kullanıcı avatarı

fernandaoya son vuruşu iyi degil demişsin. daha nasıl olacak yahu ?

güzel tespitlerde bulunmuşsun ama giden oyuncuları abartarak kötülemişsin. Bu adamlar madem bu kadar kötüydü geçen sene bursa bu adamlarla kök söktürdü millete.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2015, 09:56 

Blud34 .
Fernandaoya kötü futbolcu demedim . Tam aksine Fernandao çok iyi bir forvet. Çok fizikli çok mücadeleci . ama bitiriciliği sizin diğer forvetleriniz kadar iyi değil. ben sadece maliyet i ile mukayese ederek Bursaspor açısından baktım olaya. daha az maliyetle ikame edilebiliyorsa. Tutulmaması mantıklı.
Ayrıca geçensene Bursaspor çok başarılıysa . neye göre başarı ... Bursaspor 2009-2010 yani şampiyon olduğu sezondan bu yana ilk kez geçen sene avrupaya gidemedi. Sadece göze hoş gelen futbolmu . yoksa tabelamı . Bunda Şenol Güneşin de büyük katkısı var. Gerek turnuva gerekse eleme usulü turnuvalarda finali getiremiyor.
Tamam Bursaspor göze hoş gelen futbol oynadı .sonuç? Sadece sürekli hücum düşünürsen , elbette Hücum hattında oynayan futbolcular göze batacak . ama sonuçta son 5- 6 yılın en kötü derecelerinden birisini yaptı.
Rakibi olan takımlara karşı hemen hemen her maçını kaybetti . Hangi başarı. kimse göze hoş gelen futbola . puanda vermiyor parada . futbol sadece hücumdan ibaret değil.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 18 Ağu 2015, 11:30 

açıkçası ben de tarihimizin en önemli ve iyi transfer dönemlerinden birini geçirdiğimizi düşünüyorum. bu kadar kalburüstü futbolcuyu hiç birarada görmemiştik Bursaspor olarak.. sivok'tan advin'e, de sutter'den cuenca'dai josue'den Dzsudzsak'a kadar gerçekten çok önemli futbolcular aldık.

üstelik kulübeyi de necid, (alınacak orta sahanın durumuna göre) jorquera, dany, erdem gibi isimlerle takviye ettik..

üstelik bütün bunları da kasamıza +50 milyon tl gibi bir para koyarak gerçekleştirdik (aslında 70 milyon da gelenlere ödenenleri de kabataslak düştüm)

bu noktada bizim adımıza 3 sıkıntı var..

1.si bütün bu transferleri yapan yönetim, malesef boş beleş konuşmaları, tutarsız söylem ve icraatleri yüzünden halen şehirden güvenoyu alamamış durumda.. ciddi saha içi başarısı gelmezse de alması zor görünüyor

2.si takım dengesi çok değişti. ilk 11 harmonisi diye bişey kalmadı.. bu takımın birbirine alışması için min 5-6 hafta lazım. o sürece kadar az kayıpğla devam edersek, ondan sonrasında ligde şampiyonluk yarışı içerisinde oluruz. ama o ahengi yakalayamadığımız sürece, çarşafa dolanmaya mahkumuz.

3.sü ve en önemlisi, bütün bu gelişmeler, belli bir plan ve program dahilinde yapılmadı.. günlük esen rüzgara göre şekillendi. yarın ne olacağına dair, hiç birimizin en ufak bir fikri bile yok..

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 51 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Burakc54, cosh_75, DirtySanchez, faris87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], VioBJK

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye