Zaman: 25 Haz 2022, 19:15

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 422 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 43  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Ozan Tufan Fenerbahçe'de
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 14:32 

Semih kaya nin beğenildiği yerde serdar ı beğenmemek at gözlüğü ile futbola bakmaktır serdara burun kiviranlar kendi takımında oynasa burada fanlari olurlar

Ben hic bir futbolcunun bir takıma bizim baglandigimiz gibi baglanacagini dusunmuyorum herkesin bir ederi vardır parası neyse verirsin ve transfer olunca ozan ın olduğu gibi imza töreninde bir cok süslü kelime söyleyerek hemen yeni kulübüne adepte olurlar

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 14:33 

Ozan Tufan: "Bursaspor ile Şükrü Saraçoğlu'na geldiğimizde Fenerbahçe taraftarının yarattığı atmosfer beni çok etkiliyordu."

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 14:57 

Şu futbolcu milleti kadar karakter yoksunu bir topluluk yok . İşin garibi yalan söyledikleri bilindiği halde , bu popilist yaklaşımların taraftar denen kesimin hoşuna gitmesi . Ozan ve Volkanın açıklamalarını dinleyince , şayet bu ikisini tanımasam ben bile inanacaktım .
Dünde Melonun açıklamaları . beyim aslında Galatasaraydan ayrılmayı hiç düşünmemeiş . bakalım hangi teklifler gelecek diye merak etmiş .......
Jose Rorriguez de aslında bu güne kadar Galatasaraya gelemediği için Mecburen Real Madridde oynamış . çünkü kendisine göre dünyanın en iyi kulübü Galatasaray ondan sonrada Real Madridmiş. neyse hayalleri gerçekleşti madridi basamak olarak kullanıp hayali olan Galatasaray a geldi.
Ama bu karaktersizlerde suç yok, Bunları kaale alan taraftarlarda kabahat ,2 sene önce , hatta geçen hafta neler yazanlar neler söyleyenler bu gün neler diyor. Bu gün hayallerini gerçekleştirenlerle , 5 ay evvel o takıma ana avrat küfür edenler. Şikeci ib ... diyenler . şampiyonluğunu tanımayanlar aynı kişiler. allah kimseyi bu durumlara düşürmesin .

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 15:02 
Kullanıcı avatarı

Karakteri alt seviyede olan bir oyuncu Ozan. Başarılı olabileceğini düşünmüyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 15:12 

clad yazdı:
ne bekliyordu bursasporlular bu kin öfke neden acaba,3 büyüklerden teklif geldiği zaman ben takımımda kalacağım diyebilen bir oyuncuları oldu mu acaba tarihte?ya da herhangi bir anadolu takımında oldu mu?bursaspor bu transferden kazandığı paraları akıllı kullanıp iyi yatırımlar yaparsa altyapıya,yeni bir model oluşturabilir.bu paraların nasıl harcanacağının takipçisi olmak ozana volkana küfür etmekten daha hayırlı bir iş olur kendi adlarına.

sedat 3...

nejat biyedic..

hiç hazetmesem de, hatta kendisinden nefret de etsem pablo martin batalla

daha en az 10 isim bulurum sadece Bursaspor'dan..

ha gidersin, ona da çok lafım yok.. ama özellikle volkanın yaptığı affedilmez. ulan sen buraya ağlaya ağlaya, bitmişken, 0'ı tüketmişken gelmişsin. bu camia sana sahip çıkmış, 2. şansı vermiş, seni ülkenin en iyi futbolcusu yapmış, üstüne bi de kaptanlık vermiş..

böyle mi teşekkür edeceksin?

bundan sonra dönecek bir evi olmayacak.. Bursa'ya geldiğinde, yüzüne tükürmek için bekleyen binlerce insanla karşılaşacak..

umarım başarısız olur..

ha bu arada.. burası Bursaspor.. ülkenin en büyük camialarından birisi.. öyle "ne var ki bunda" şekliyle geçiştirilecek bir olay da değil bu bizim açımızdan..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 15:26 

1 tane bile oldugunu sanmıyorum...

fb,bjk,gs isteyecek iyi para verecek ama ben bursasporluyum deyip kalacak oyle mi.ben daha şahit olmadım böyle bir duruma.bursaspor türkiye'nin en büyük camialarındandır 5.büyüğüdür buna kimsenin bişey dediği yok.fenerbahçe de en büyük 2 camiasından biri ama avrupa'dan bir kulüp iyi parayla isteyecek ve gitmeyecek bir oyuncusu bile yok bana göre.belki bir alex olabilirdi.

Allah izin verirse bir erkek çocuk bekliyoruz ve mevcut futbolculardan birini bile bulamıyorum ismini koyacak,gs ye bjk ye hangisi gitmez sorusunun cevabını bulamadığım için.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 15:33 

clad yazdı:
1 tane bile oldugunu sanmıyorum...

fb,bjk,gs isteyecek iyi para verecek ama ben bursasporluyum deyip kalacak oyle mi.ben daha şahit olmadım böyle bir duruma.bursaspor türkiye'nin en büyük camialarındandır 5.büyüğüdür buna kimsenin bişey dediği yok.fenerbahçe de en büyük 2 camiasından biri ama avrupa'dan bir kulüp iyi parayla isteyecek ve gitmeyecek bir oyuncusu bile yok bana göre.belki bir alex olabilirdi.

Allah izin verirse bir erkek çocuk bekliyoruz ve mevcut futbolculardan birini bile bulamıyorum ismini koyacak,gs ye bjk ye hangisi gitmez sorusunun cevabını bulamadığım için.

3 tane saydım.. daha ne istiyosun ki? :))

sedat 3 Bursaspor'dan 1 milyon lira ücret alırken Beşiktaş'In verdiği 3 milyonluk çeki yırtıp attı (1981)

1988 senesinde nejat biyediç için defalarca kapımız çalındı g.saray tarafından.. biyediç gitmedi.

pmb konusu ise daha çok taze.. "Türkiye'de Bursaspor'dan başka takımda oynamam" diye beyanatı var ayrıldıktan sonra..

"bizi sevenleri üzmeyelim baba" lafı (nur içinde yatsın) tek bir kişi tarafından söylenmiş bir laf değil.. Buralarda da her dönem oldu o insanlardan.. her dönemde de olmaya devam edecek..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 15:34 

Volkan Şen bütün Bursa yüzüne tükürmek için bekliyor. Emin olabilirsin. Ekmek yediği kaba pisleyen mahlukatlardan bir farkın yok artık benim için.

Umarım layığını bulursun. En kısa sürede alt liglerde forma giydiğini görmek istiyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 15:37 

clad yazdı:

Arkadaşım egemen koymuştu ,sonrası pişmanlık :) :)

bizdeki sorun futbolcuları sadece futbolcu olarak görmemek , her zaman diyorum , paranın olduğu yerde herşey olur ,malum prof. muhabbetileri..

kimseyi yüceltmeye gerek yok, görevini layıkı ile yapsın yeter , ama asıl sıkıntı yine kendileri bu günlere getirenlere bir teşekkür bile etmemeleri.. imza sonrası açıklamaları , kopyala , yapıştır zaten , yiyenlere afiyet olsun...

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 15:42 

Infer-No yazdı:
Volkan Şen bütün Bursa yüzüne tükürmek için bekliyor. Emin olabilirsin. Ekmek yediği kaba pisleyen mahlukatlardan bir farkın yok artık benim için.

Umarım layığını bulursun. En kısa sürede alt liglerde forma giydiğini görmek istiyorum.

ateş olsanız cürümünüz kadar yer yakarsınız.Hiçbir şeyde yapamazsınız boşuna üfürmeyin buralarda.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 422 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 43  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Semt1919, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye