Zaman: 30 Haz 2022, 15:46

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 422 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 43  Sonraki
Yazar Mesaj

BANNED
 Mesaj Başlığı: Re: Ozan Tufan Fenerbahçe'de
MesajGönderilme zamanı: 16 Ağu 2015, 07:44 

16ehg1963 yazdı:
Süper kupa maçından önce bildiğim kadariyla iki başkan 5m.euro necip ve pektemek e anlasiyor daha sonra şenol hoca ozan la konuşuyor durumu anlatiyor falan filan ozan i da ikna ediyor. Buraya kadar hersey normal ama daha sonra F.orman arayip biz oyuncuyla da anlaştık 3.m birde pektemek diyor nasilsa garanti gözüyle bakiyor ya ipler Iste burda kopuyor ozan kupa macina saat ler kala ben oynamicam deyip ankara da otel den ayrilmak istiyor dananin kuyrugu burda kopuyor

Tepkilerden sonra en son 7 net teklif ediliyor ama p,tesi gunu ortaya cikan malum muhabbetler ortaya cikiyor aslinda 5m necip pektemek e transfer bitecek ken ozan i ikna ettik diye rakam i düşürmesi dana nin kuyruğunu kopariyor

Fikret Orman cakalliginim bedelini agir odemis.Bundan sonra akillanmistir

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 11:07 

ne bekliyordu bursasporlular bu kin öfke neden acaba,3 büyüklerden teklif geldiği zaman ben takımımda kalacağım diyebilen bir oyuncuları oldu mu acaba tarihte?ya da herhangi bir anadolu takımında oldu mu?bursaspor bu transferden kazandığı paraları akıllı kullanıp iyi yatırımlar yaparsa altyapıya,yeni bir model oluşturabilir.bu paraların nasıl harcanacağının takipçisi olmak ozana volkana küfür etmekten daha hayırlı bir iş olur kendi adlarına.

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 11:10 

Bugün imza töreni varmış.

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 11:32 

BursasporArmy yazdı:
clad yazdı:
ne bekliyordu bursasporlular bu kin öfke neden acaba,3 büyüklerden teklif geldiği zaman ben takımımda kalacağım diyebilen bir oyuncuları oldu mu acaba tarihte?ya da herhangi bir anadolu takımında oldu mu?bursaspor bu transferden kazandığı paraları akıllı kullanıp iyi yatırımlar yaparsa altyapıya,yeni bir model oluşturabilir.bu paraların nasıl harcanacağının takipçisi olmak ozana volkana küfür etmekten daha hayırlı bir iş olur kendi adlarına.

Serdar Aziz

Serdar Azizin ciddi bir taliplisi olmadı şimdiye kadar.Hep şehir efsanesi olarak kaldı...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 11:47 

@brtxs o konuyu bilmiyordum,

@BursasporArmy bu sene yabancı serbestliği olmasaydı ne serdar aziz kalırdı ne bişey bana göre.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 12:18 
Kullanıcı avatarı

clad yazdı:

Sen bence desteklediğin takımı açıkla önce.
Buraya gelmiş Anadolu takımlarına laf yetiştiriyorsun ne yaptı sana anadolu takımları ?
Sizin gibi futbolcu delisi değil ne bursaspor ne de diğer anadolu takımları.
Sadece gidiş şekilleri hoş olmadığı insanlar doğal olarak tepki gösteriyor.
kimi küfür eder, kimi pankart açar, başkası başka şekilde protesto eder bundan SANANE ?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 12:23 

16ehg1963 yazdı:
Süper kupa maçından önce bildiğim kadariyla iki başkan 5m.euro necip ve pektemek e anlasiyor daha sonra şenol hoca ozan la konuşuyor durumu anlatiyor falan filan ozan i da ikna ediyor. Buraya kadar hersey normal ama daha sonra F.orman arayip biz oyuncuyla da anlaştık 3.m birde pektemek diyor nasilsa garanti gözüyle bakiyor ya ipler Iste burda kopuyor ozan kupa macina saat ler kala ben oynamicam deyip ankara da otel den ayrilmak istiyor dananin kuyrugu burda kopuyor

Tepkilerden sonra en son 7 net teklif ediliyor ama p,tesi gunu ortaya cikan malum muhabbetler ortaya cikiyor aslinda 5m necip pektemek e transfer bitecek ken ozan i ikna ettik diye rakam i düşürmesi dana nin kuyruğunu kopariyor

iyide olay böyle gelismisse Senol Günese niye yüklendi Bölükbasi? Fikret Orman'in yedigi halti anlatsaydi ya, ki bizim baskan denilen sahistan beklenecek bir hareket olmus adamin hayati yalan zaten.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 12:37 
Kullanıcı avatarı

serdar aziz ömür boyu bursada kalsın mümkünse.ya da bize gelmesin de nereye giderse artık.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 12:40 

BursasporArmy yazdı:
clad yazdı:

Serdar Aziz

Serdar hiç bir zaman o seviyeye çıkamadı

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2015, 14:14 

Volkan Fener'den hiç bir teklif gelmemesine rağmen başkana gidip ben Fenerbahçe'de oynamak istiyorum mu demiş şimdi :)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 422 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 43  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1404, Bing [Bot], DirtySanchez, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, Pomak_1925, protokol

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye