Zaman: 30 Haz 2022, 17:45

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 422 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 43  Sonraki
Yazar Mesaj

Power MOD
 Mesaj Başlığı: Re: Ozan Tufan Fenerbahçe'de
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2015, 19:32 

lecce yazdı:
Yalnız Fb de daha önce Sakaryalılar grubu vardı. Meşhur 89 şampiyonluğunda payı olan tayfa(Oğuz, Aykut, Turan sonra gelen kaleci Engin) , 97 de Moshe, Saffet, Faruklu Kocaeli tayfası şimdi de Bursalılar geldi. Marmara Bölgesi ni aldı mı tam alıyor Fb :D

İzmit'de Fenerbahçe sevilmez eskilere dayanan husumet var ben küçüktüm 89 senesinde bizi küme düşürmüş Fenerbahçe şimdi ki başkanımız o maçta varmış röportajında İzmit'e gelene kadar ağlamıştım o yüzden Fenerbahçeyi sevmem diye ama futbolcu konusunda dediğin isimleri verdik hep ben Moşe konusundan dolayı hala tepkiliyimdir Sefa Sirmen'e bunların yanında Halil İbrahim'i filanda vardı verilen oyuncular arasında Bursa'da aynı yolu izledi bütün iyi adamlarını sattı.Volkan Şen konusunda bu oyuncu değişik adam yapamaz büyük takımlarda Trabzon'da ne oldu gördük ben hayatımda 2 staddan etkilendim ambiyans olarak bide kendi oyuncusuna tepki verme bakımından biri Trabzon biri Fenerbahçe o yüzden Bursa gibi takım sana kucak açmış tekrardan kıymetini bil oyna 16 numara sana verilmiş değerini bil ama kafa olarak bitirmiş belki Ertuğrul Sağlam gelmese böyle problem yaşanmazdı bilemeyiz ama işi zor

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2015, 19:44 
Kullanıcı avatarı

Recep Bölükbaşının açıklamalarından sonra Bursaya Beşiktaştan topçu giderse o yönetimin meşrutiyeti gözümde tartışılır.
Bursa başkanın dediğini herhangi bir yöneticisi söylese burada lafınıda yapmam, zira sen bir başkan olarak ''beşiktaşa vermem futbolcu'' diyorsan bende diyorum ki ''sen adamsan beşiktaş'tan topçu'da almazsın''..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2015, 20:16 

Ozan ıyı futbolcu fakat gençlığın verdığı bır gaz var kendısınde.
eğer İstanbulda ıyı konsantre olup gece hayatının falan ayarını kaçırmassa 1-2 yıl içinde Avrupaya transfer olur.Yoksa harcanıp gıder

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2015, 20:51 

bymuhalif yazdı:
Aklımda farklı bir soru var: Şimdi Şener'in sözleşme fesih bedeli için gerekli olan 5 milyon tl'yi FB değil de BJK yatırıp almış olsaydı Bölükbaşı normal mi karşılardı yoksa sırf BJK aldı diye kudurur muydu?

arkadaş 3/5 sayfa öncede yazdım uzun uzun anlamak isterseniz orada cevabı var. ozan'ın bjk'ye verilmemesinin bjk ile hiç bir alakası yok. olay bizim başkanın şenol hocanın yüz üstü bırakıp gidişine tav olmasından ibaret. öküz altında buzağı aramayın, konuyu ilgisiz alakasız yerlere götürmeyin

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2015, 20:52 
Kullanıcı avatarı

BursasporArmy yazdı:
Volkan 2,5 artı stoch kiralık fbde

kiralıksa harika bir transfer olur bizim adımıza. :) hatta krasic'i de bonservissiz verelim.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2015, 20:54 

BursasporArmy yazdı:
Volkan 2,5 artı stoch kiralık fbde

stoch'un yıllık ücretinin yarısını da fb karşılayacakmış sanırım. bence gereksizdi ama yinede hayırlı olsun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2015, 21:01 

gece hayatı, karakter ve son vuruş konusunda güzel eğitilirse değişik faydalı ve iyi topçu olur. Salih'ten daha iyi olduğunu düşünüyorum çünkü sahada çok olgun oynuyo ve oynadığını hissettiriyor Salih'de onu yaşayamamıştık bir türlü.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2015, 21:22 
Kullanıcı avatarı

BursasporArmy yazdı:
:)

Bak şu kafa normal değil.
Öyle taraftarlık olgusuyla felan da açıklanabilecek bir şey değil.
Şunu yapan adam hakkında sunturlu ağır laflar etmek lazım.
Ya birader siz kendinizi ne zannediyorsunuz.Siz kimsiniz ya?
Hangi hakla şu kadar boktan bir mesele de bile onur davası çıkartıyorsunuz kendinize,hangi hakla şehrin her yerinde milletin anasına sövebiliyorsunuz.

Ulan futbol lan bu,insanların hayatına keyif katmak,onları mutlu etmek için icat edilmiş bir bok,o boka bir de endüstriyel bir kılıf uydurulmuş.Düzeni kuralları,ilkeleri belli yani.1000 km ötede de burada da benzer olaylar benzer sonuçlar doğuruyor.
Sen taraftarsın amacın,çizgin belli.Klübü maddi,manevi destekler başarısına ortak olursun.Bursaspor da kar amacı güden bir spor organizasyonu.Borçları,yatırımları belli hedefleri ve menfaatleri olan bir ticari işletme,en nihayetinde.
Ozan Tufan'da bu işi para için yapan biri.Hayatını bu yolla kazanıyor.Nasıl sen evine 2 değil de 3 ekmek götürmek için kariyer zımbırtılarıyla uğraşıyorsan o da yaptığı işte maksimum kazançla maksimum seviyede oynamak istiyor.Sen bunu klüp olarak sağlıyamıyorsan,anlaşıp yine ''karşılıklı menfaatler göz önünde bulundurularak'' ayrılıyorsunuz.Olay bu kadar basit.

Fenerbahçe,Bursa'ya Ozan için eşek yüküyle para verdi mi,verdi.Klüp ellerini ovuşturarak bu parayı kabul etti mi,etti.Olay bitmiştir.Bunu şeref meselesi yapan adam da fındık kabuğunu dolduracak akıl yoktur yada 12-13 yaşında hevesli bir delikanlıdır.

Arkadaş,Bursa'nın havasından mı suyundan mı bilmiyorum ama her şeyi şeref meselesi haline getirmeleri çok garip.
İlk 11'inden en iyi 4 oyuncunu aynı takıma kaptırmışsın.Batasha gibi Belluschi'yi de saçma sapan nedenlerle yollamak durumunda kalmışsın.Halen o tırt yönetiminize laf edeceğinize milletin şerefiyle,anasıyla,babasıyla uğraşıyorsunuz.
Bunu diyenler de şehrine bir ağaç dikmemiş adamlar...
Zihniyetiniz batsın hemi,ne diyeyim birader...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2015, 21:34 
Kullanıcı avatarı

Bierhoff yazdı:
volkan'a verilecek 1 milyon bile fazlayken 2.5+kiralık stoch'a harika diyen insan var ya.

geçen sezon ligte 12 gol 10 asist ile oynayan adama 2.5 sence çoksa futbol konuşma git hentbol falan konuş.orda bonservis bedelleri baya cüzi.

harika ötesi efsane bir transfer demiyorum ama 2.5'a yedek bekletebileceğin daha iyi bir adam alamazsın.hem de kariyerinin en olgun yaş ve döneminde.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2015, 21:37 
Kullanıcı avatarı

Volkan forma alamaz ama çok iyi yedek transfer olur.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 422 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 43  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: AnkaraPower, Bing [Bot], Bozkurt1903, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye