Zaman: 07 Ara 2019, 16:58

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7950 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 789, 790, 791, 792, 793, 794, 795  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe Tribünü
MesajGönderilme zamanı: 17 Kas 2019, 12:22 

Can yazdı:
UTG yıllardır sınırları zorluyor. Rahmetli Dadaş Mehmet Ağabey yaşasaydı ve tribünde lider olsaydı, gıkları bile çıkamazdı.

Rahmetli ölmeden devamlı görüşüyordu volkan yücesanla, abisi Hakan hala görüşür. Çamlıkahve 2006 dan beri İsmail’le tersler, utg Dede ilişkisi bitip gfb dede ikişkisi başlayınca hani şu öz kardeşleri varya reisin he işte tam onlar İsmail abileriyle beraber camlıkahveye gidip Mehmet abiyi tehdit ediyordu.

Bi kullanıcı da demiş , Dede İsmail tehdidiyle gfb bir sezon Kadıköy’e girmedi, aynı dede volkana öldürürüm seni dedi o ilk maç yine tribündeydi.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2019, 04:25 

Ben dadaş abile volkan yücesan kavgalı diye biliyodum ?

ASUS_Z00LD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2019, 04:33 

tiryakiniz yazdı:
Can yazdı:
UTG yıllardır sınırları zorluyor. Rahmetli Dadaş Mehmet Ağabey yaşasaydı ve tribünde lider olsaydı, gıkları bile çıkamazdı.

Rahmetli ölmeden devamlı görüşüyordu volkan yücesanla, abisi Hakan hala görüşür. Çamlıkahve 2006 dan beri İsmail’le tersler, utg Dede ilişkisi bitip gfb dede ikişkisi başlayınca hani şu öz kardeşleri varya reisin he işte tam onlar İsmail abileriyle beraber camlıkahveye gidip Mehmet abiyi tehdit ediyordu.

Bi kullanıcı da demiş , Dede İsmail tehdidiyle gfb bir sezon Kadıköy’e girmedi, aynı dede volkana öldürürüm seni dedi o ilk maç yine tribündeydi.

Mehmet abiye tehdit eden grubun icindede C.G oldugu dogrumu?

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2019, 16:01 
Kullanıcı avatarı

hepinandık yazdı:
bin tane güzel bestemiz varken çocuklar inanın inanın çocuklar bestesine neden bu kadar takığız anlamak mümkün değil. maçtan önce, golden sonra, maçtan sonra sürekli bu beste.okul açıkta kim başlatıyo neden başlatıyo şu besteyi

Bin tane derken :) Tribünlerde bazı besteler çok ses kıstırıyor. Örneğin güneşimi kaybettim, çalmadı yine telefonlar gibi şarkının sözlerini değiştirip söylenen besteler. Agresif beste konusunda eksiğiz gibi geliyor bana hep. Çocuklar inanın agresif söylenebilecek bir beste onun için tercih ediliyor olabilir bir de çoğu kişi tarafından biliniyor artık galiba. Anlamadığım çok sayıda grup var bir tanesi beste yazmaya ağırlık verse bunun için çabalasa çok daha farklı olur. Güneşimi kaybettim gibi besteler bir süre sonra söylenmiyor zaten. Bir grup sadece beste yazsın, grup yönetimi olarak böyle bir karar alınsa çok faydası olur tribünlere. Söz ettiğim beste öyle saldır, şampiyon ol falan da olmayacak anlamlı sözlerden oluşan bir beste olacak.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2019, 16:15 

Bu tribünde şuanda tutumunu beğendiğim hiçbir grup yok ama konu Dede Ismail'e geldiyse bir iki yorum yapayım. Bu tribünde gördüğüm kadarını söylüyorum Volkandan başka Dede İsmaile boyun eğmeyen adam olmadı. Yukarıda bir arkadaş UTG'ye bakılınılan bakış açısı belli demiş ama UTG'nin zamanında yaptıklarını GFB yapmadı mı? Biri kara ise diğerine ak demek saçmalar ötesi. UTG-Dede İsmail ayrımından sonra GFB Aziz Yıldırım'ın biletleri ile (Dede İsmail) aracılığıyla stada girmedi mi? Bende çok ılımlı bakmıyorum ama bir gerçek var ki Dede İsmail tehdit ettikten sonra ki ilk mac tribüne giren isim de Volkandır.
UTG Dede Ismail'in yanında yer aldı diye Reisi öne sürerek hainlik yaptığını iddaa ediyorsun, UTG ile Dede Ismail ayrımından sonra Dede Ismail'in yanında yer alıyorsun. Dadaş Mehmet bu tribüne lider olamayacak bir isim mıydı de, her gün tehdit edildi? Kimse yanında yer almadı.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2019, 17:13 

thereally yazdı:
Bu tribünde şuanda tutumunu beğendiğim hiçbir grup yok ama konu Dede Ismail'e geldiyse bir iki yorum yapayım. Bu tribünde gördüğüm kadarını söylüyorum Volkandan başka Dede İsmaile boyun eğmeyen adam olmadı. Yukarıda bir arkadaş UTG'ye bakılınılan bakış açısı belli demiş ama UTG'nin zamanında yaptıklarını GFB yapmadı mı? Biri kara ise diğerine ak demek saçmalar ötesi. UTG-Dede İsmail ayrımından sonra GFB Aziz Yıldırım'ın biletleri ile (Dede İsmail) aracılığıyla stada girmedi mi? Bende çok ılımlı bakmıyorum ama bir gerçek var ki Dede İsmail tehdit ettikten sonra ki ilk mac tribüne giren isim de Volkandır.
UTG Dede Ismail'in yanında yer aldı diye Reisi öne sürerek hainlik yaptığını iddaa ediyorsun, UTG ile Dede Ismail ayrımından sonra Dede Ismail'in yanında yer alıyorsun. Dadaş Mehmet bu tribüne lider olamayacak bir isim mıydı de, her gün tehdit edildi? Kimse yanında yer almadı.
yücesanla dadaş abi kavgalı degilmiydi ?

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2019, 17:36 

Sonradan barışmışlardı.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 18 Kas 2019, 19:21 

Dede ismail yok bu aralar zaten

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 21 Kas 2019, 00:58 

KELEVIC yazdı:

Mehmet abiye tehdit eden grubun icindede C.G oldugu dogrumu?

Malesef, tek rakibi o kalmıştı

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 21 Kas 2019, 13:41 

Fenerbahçe tribününden arkadaşlara sorum olacak rahmetli Dadas Mehmetin cinayet faili noldu yakalandı mı

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7950 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 789, 790, 791, 792, 793, 794, 795  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: albatros35, Bing [Bot], Exelans, extranjero, fba, gelivera28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], göztepelihakan, KafalarTam35, kei, majezik, Rammstein35, Samsunspor1965, Verethragna, zımbırtı

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye