Zaman: 04 Tem 2020, 12:53

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7832 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 780, 781, 782, 783, 784  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe Tribünü
MesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2020, 15:44 
Kullanıcı avatarı

Söylemek istediğim bestede söylenen sözlerle ilgiliydi. Örneğin bizim tribün bestelerinde şampiyonluk, kupa kelimeleri geçer. Anlatmak istediğim derin sözleri olan bestelerimiz kaç tane vardır, varsa da tribünde kaç tanesi söyleniyor? Örnek olarak ''sana fethedilmişiz'' bestesi sözleri derin ve tribünü ateşleyecek şekilde bir beste. Bizim bestelerimiz çeşitlik bakımından elbette çok belki de en fazla besteye sahip tribün biziz. Bizim de tribünde söylenen arabesk bestelerimiz var, '' Güneşimi kaybettim, çalmadı yine telefonlar, Mihriban'' bunlar zaten tribünde düşüren besteler. Bu tarz besteler tribünde söylenmemesi lazım. Bir grup olsun sadece derin anlamlı sözler içeren beste yazsın isterdim. Bestelerin çok olmasıyla ilgili bir şey değil yani yazdığım sözleri ile ilgili yazdım. Bunların yerine tribünü ve takımı hareketlendirecek besteler yapılmalı. Bizim tribünde olan bestelerin sözleri ve fonları birbirine yakın hatta fonları aynı. Farklı kelimeler ve farklı fonlar kullanılmalı. @Tribunal @Bhecfbs

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2020, 15:58 

Bir Trabzonsporlu olarak yazıyorum Casual bence kendinize haksızlık ediyorsunuz bu konuda.Son 10 yılda her ne kadar bi kaç senedir durgun olsanızda besteleriniz ülkede alışalagelmişin dışında.Göztepe ve siz bi tık öndesin bu konuda.Dediğin problem tam olarak Gs tribünlerinin sorunu ve bunu aşmak içinde bi çabaları yok gibi,yeni besteler bile tam arabesk.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 11 Haz 2020, 14:15 
Kullanıcı avatarı

Lular yazdı:
Bir Trabzonsporlu olarak yazıyorum Casual bence kendinize haksızlık ediyorsunuz bu konuda.Son 10 yılda her ne kadar bi kaç senedir durgun olsanızda besteleriniz ülkede alışalagelmişin dışında.Göztepe ve siz bi tık öndesin bu konuda.Dediğin problem tam olarak Gs tribünlerinin sorunu ve bunu aşmak içinde bi çabaları yok gibi,yeni besteler bile tam arabesk.

Kaybolup gitmiş çok bestemiz vardır. Söylediğim gibi beste çok ben sözleri ile ilgili yazdım bjk allies grubu iyi yazıyor. Bir de şöyle bir şey var beşiktaş tayfa, grup takımı belki de sözleri ondan o kadar sert. gs tribünü avantajı varsa çok fazla olmasıdır. Söylediğim gibi doğrudur orada anlatmak istediğim farklıydı, aynen yazılan gibi son zamanlarda bizim tribünlerde durgunluk var umarım düzelir tekrar. bjk yeni bestelerini dinlerseniz anlarsınız yazmak istediğimi. Son yıllarda çok aktifler amatör hayatlar olsun, beste, pankart diğer tribünler bu kadar aktif değil şu an. Çabalayan tribün grupları var onlara sözüm yok onlar da olmasa zaten..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Haz 2020, 15:29 

GroupCasual yazdı:
Söylemek istediğim bestede söylenen sözlerle ilgiliydi. Örneğin bizim tribün bestelerinde şampiyonluk, kupa kelimeleri geçer. Anlatmak istediğim derin sözleri olan bestelerimiz kaç tane vardır, varsa da tribünde kaç tanesi söyleniyor? Örnek olarak ''sana fethedilmişiz'' bestesi sözleri derin ve tribünü ateşleyecek şekilde bir beste. Bizim bestelerimiz çeşitlik bakımından elbette çok belki de en fazla besteye sahip tribün biziz. Bizim de tribünde söylenen arabesk bestelerimiz var, '' Güneşimi kaybettim, çalmadı yine telefonlar, Mihriban'' bunlar zaten tribünde düşüren besteler. Bu tarz besteler tribünde söylenmemesi lazım. Bir grup olsun sadece derin anlamlı sözler içeren beste yazsın isterdim. Bestelerin çok olmasıyla ilgili bir şey değil yani yazdığım sözleri ile ilgili yazdım. Bunların yerine tribünü ve takımı hareketlendirecek besteler yapılmalı. Bizim tribünde olan bestelerin sözleri ve fonları birbirine yakın hatta fonları aynı. Farklı kelimeler ve farklı fonlar kullanılmalı. @Tribunal @Bhecfbs

Her tribünün yapısı farklıdır.Ben ne demek istediğini gayet anladım ama bizim tribünde o tarz besteler ne yazık ki tutmaz hocam.Özellikle tribüncü diye nitelendirilen taraftar dışında asla söylenmez ve maç ile alakası olmadığı her platformda dillendilir.
Bakarsan beste sözlerine hep saldır-gol vb sözler ağırlıktadır bestelerimizde.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 11 Haz 2020, 21:08 
Kullanıcı avatarı

Bhecfbs yazdı:
GroupCasual yazdı:

Her tribünün yapısı farklıdır.Ben ne demek istediğini gayet anladım ama bizim tribünde o tarz besteler ne yazık ki tutmaz hocam.Özellikle tribüncü diye nitelendirilen taraftar dışında asla söylenmez ve maç ile alakası olmadığı her platformda dillendilir.
Bakarsan beste sözlerine hep saldır-gol vb sözler ağırlıktadır bestelerimizde.

Anlatmak istediğim tam olarak anlaşılmış. Tribüncü besteleri diyorlar o tarz evet. Yine de illa saldır, gol olacaksa da özlü sözler de eklenebilir. Fenerbahçe olarak biz, tayfa ya da grup takımı değiliz. Tayfa ya da grup takımı dediğime de örnek olarak yunan tribünleri ya da partizan tribünleri örnek alındığında anlaşılır. Orada maça gidenler genelde tayfalar, gruplar

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı: Fenerbahçe Tribünü
MesajGönderilme zamanı: 12 Haz 2020, 19:50 

Beste çeşidi bakımından rakipsizdi bizim tribün ama son bir kaç senedir yeni beste çıkmıyor, eski besteler söyleniyor sürekli,Beşiktaş tribününün beste sayısı da az değil ve anlam bakımından daha başarılı besteler yaptıklarına katılıyorum ama biz de çok da boş değiliz, tamamıyle lay lay lom da değiliz, haksızlık yapmayalım bence, esas sıkıntı üretim durdu , bence o.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 13 Haz 2020, 00:38 
Kullanıcı avatarı

efsanekanarya yazdı:
Beste çeşidi bakımından rakipsizdi bizim tribün ama son bir kaç senedir yeni beste çıkmıyor, eski besteler söyleniyor sürekli,Beşiktaş tribününün beste sayısı da az değil ve anlam bakımından daha başarılı besteler yaptıklarına katılıyorum ama biz de çok da boş değiliz, tamamıyle lay lay lom da değiliz, haksızlık yapmayalım bence, esas sıkıntı üretim durdu , bence o.

Tam olarak yorum bu. Kesinlikle bizim de iyi bestelerimiz var eski bestelerimizden güzel olan çok fazla. Aynen yazılan gibi beste üretimi yok şu an bjk tayfası sürekli yeni beste üretiyor bunu anlatmak istemiştim özellikle. Yoksa sadece bizim tribün değil her tribünün kendi çapında kaliteli besteleri vardır.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Haz 2020, 01:47 

Coronada kaybettigimiz saglık çalışanlarına anma yapmışsınız. Hem de ataturklu. Dusunene yapana yaptırana helal olsun

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Haz 2020, 13:47 
Kullanıcı avatarı

Ulan Rambo Okan ne adamsın yaa :)

https://odatv4.com/fenerbahcenin-meshur ... 62009.html

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Haz 2020, 14:41 

beste muhabbeti kendimizi en son eleştireceğimiz konu yapmayın gözünüzü seveyim.son 2 yılda yeni beste çok çıkmasada şuan biz ve göztepe bu konuda rakipsiziz

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7832 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 780, 781, 782, 783, 784  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: AntalyAS, Bing [Bot], casemiro, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], Milat1914

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye