Zaman: 08 Ara 2019, 16:38

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7950 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 780, 781, 782, 783, 784, 785, 786 ... 795  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe Tribünü
MesajGönderilme zamanı: 30 Eyl 2019, 22:58 
Kullanıcı avatarı

Pankart konularında kararı veren emniyet değilmi?

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Eyl 2019, 23:11 

GS deplasmanı tribün özeti 1. bölüm:

GS deplasmanı tribün özeti 2. bölüm:

Özellikle 2. bölümde 18.30-20.00 ci saniyeler arası koptuğumuz anlar...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2019, 09:18 

18:30'da gol kaçınca toplu hassssktri çok iyi yakalamış :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2019, 09:23 
Kullanıcı avatarı

Numaralının arkasından batan güneşin vurduğu Kapalıdan
Bestenin devamı gibi sanki herkes aynı anda demiş :))

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2019, 10:05 

Maçı tv den takip ettim, tribün görüntülerinden izlediğim kadarıyla iyi tribün yapılmış özellikle ilk yarı sonlarında ancak tv ye ses bu şekilde gelmedi, kopma anlarında dahi cılız bir ses geldi, bu durumun nedeni öndeki camekan olabilir mi veya sahaya uzaklık ya da herkesçe malum mikrofon olayı, şu tribünü inönüde yapsan daha net ses gelirdi sanki.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2019, 12:04 

hagrid yazdı:
Maçı tv den takip ettim, tribün görüntülerinden izlediğim kadarıyla iyi tribün yapılmış özellikle ilk yarı sonlarında ancak tv ye ses bu şekilde gelmedi, kopma anlarında dahi cılız bir ses geldi, bu durumun nedeni öndeki camekan olabilir mi veya sahaya uzaklık ya da herkesçe malum mikrofon olayı, şu tribünü inönüde yapsan daha net ses gelirdi sanki.

Bunu b.k atmak için söylemiyorum inan ama ses bizim tarafa da çok fazla gelmedi. Hani iyi tribün yapıldığı belli eller kollar hareket var baya ama anlık ses yükseldi ama devamlılık hissedilmedi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2019, 12:14 

Gassaray1905 yazdı:

Bunu b.k atmak için söylemiyorum inan ama ses bizim tarafa da çok fazla gelmedi. Hani iyi tribün yapıldığı belli eller kollar hareket var baya ama anlık ses yükseldi ama devamlılık hissedilmedi.

Ultraslan'ın bulunduğu taraftaysan ses gelmemesi normal hem siz bağırıyorsunuz hem de uzak kalıyor... Sizin stadın akustiği bence İstanbul'dakilerin içinde en kötüsü, ses dağılıyor.

Tribün performansımız özellikle ilk yarı iyiydi...
GFB'ye normalden daha az bilet gidince çok ümitli değildim ama tribün yanılttı beni...

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2019, 20:18 

haqen yazdı:
Bugün tribünde baya bayan vardı. Gs deplasmanı için benve sayıları fazlaydı. Tribüncü adamlar maça bilet bulamazken millet sevgilisini getiriyor maça. Maç öncesi onları ve yaşını almış göbekli abileri görünce pek iyi tribün yapamayız diyordum ama ilk yarı baya iyi tribün yaptık. İkinci yarı düşüş oldu, aslında skora göre daha iyisi yapılabilirdi. Ben bunu iki nedene bağlıyorum: Birincisi deplasmanda olsak bile ev sahibi gibi tribün yapma şekli, ikincisi maçtan saatler önce başlayan gereksiz bağırma şekli. Bu iki neden bir yerden sonra SOS vermemize neden oluyor. Maçın başındaki atışmalarda olduğu gibi hep beraber sağlam şekilde bağırabilmeliyiz bazen. Cem Gölbaşı bana göre o konuda baya iyiydi. Yücel bildiğin etkisiz eleman anca hu çektirsin.

Herkes Ali Koç'a kızıyor ama şu tribündeki amsalakları kimse konuşmuyor.Kendi arkadaşları, dostları bilet bulamazken twitterdaki fenomen bozuntusu kadınlara her hafta bilet yükleyen sözde tribüncü kardeşleri bu tribün çok iyi biliyor.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2019, 12:45 
Kullanıcı avatarı

galatasaray maçında tribünümüz takip ettiğimiz kadarıyla sesleri geliyordu. Ben Gaziantep'te oynanan, Anadolu Efes - Fenerbahçe maçı hakkında yazacağım. Tribün iyiydi ses getirildi fakat tribünde ÜNİFEB grubu ayrı bir tribün yapıyor gibiydi yani karşılıklı tezahüratlar oldu tabii ki ama farklı gruplar bile olsa bir tribün altında toplanmak gerekir. Tribün güzeldi evet ama tam birlik yok mesela bir grup karşı rakip topu aldığında ıslıklarken, diğer bir tayfa tezahürata girişmeye çalışıyor bu sefer sesler karışıyor garip bir ortam oluşuyor. Bilinmeyen besteler mevzusu da var tabii. Anlatmak istediğim tribünde eksiklerimiz elbette var zamanla umarım düzelir, ses getiren bir tribün elbette ama söylediğim gibi tam bir birlik sağlayamadık henüz.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 06 Eki 2019, 16:51 

İç saha tribünün rezilliği geçen sene takım kötü diye hep arkada kaldı ama bu sene iyice ayyuka çıktı.Bu kibrinizden, egonuzdan insanlar illalah etti artık.Hepsi farklı beste bağırıyoru geçtim aynı besteyi bile farklı senkronlarda söylüyorlar.Biri de demiyor duruyum diğerine katılıyım.Alın başınıza çalın bu tribünü her hafta aynı şeyler konuşuluyor ama rezillik devam ediyor.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7950 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 780, 781, 782, 783, 784, 785, 786 ... 795  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Anvers, Bing [Bot], casemiro, devrimciTS, fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GroupCasual, Hydrozn, Jason, rolanddeschain, terso

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye