Zaman: 14 Ara 2019, 19:37

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7953 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 778, 779, 780, 781, 782, 783, 784 ... 796  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe Tribünü
MesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2019, 10:27 

[quote="emrefb1907"]Ben de bir şey ilave edeyim, mehter yaparken çökmeler kalkmalar flaş açmalar bilmemne ne rezil hareketler yahu. Ne zaman bu hareketler başlasa yanımdakilere aha başladı Alibeyköyspor tribünü diyip kesiyorum besteyle ilişkimi maça dönüyorum. Bakın eskilere gitmiyorum. 90'lara gitmiyorum 2000'lerin başına gitmiyorum. 2010-2011 sezonuna ya da okul açıkta olduğumuz 2012-2013 sezonuna da gitmiyorum. Daha 2-3 sene önce ne güzel tribün yapıyorduk iç sahada, pereiralı sezon bir sonraki sezon. Her ay beste çıkıyordu nerdeyse. Şimdi sanki hepsi unutulmuş gibi. Takım gol ararken azer bülbüller, beni biraz anlasanalar. Lan Fener GOL GOL GOL çok zor değil karşılıklı FENER GOL GOL GOL yapalım bari. Bu sene kombine almadım bu sezon ilk maçımdı ona rağmen vura vura vura, giy formanı, mehter falan üst üste gelince kusacak gibi oldum sanki beste kalmadı da bu vasat bestelere kaldık.[/quote

Besteden besteye atlayan, tribünün çoğu anından keyif alınan bir ortamdan bam bam tribününe doğru geçiyoruz az kaldı, geçen seneyle başlayan süreç devam ediyor, yazdıklarının tamamına katılıyorum.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2019, 11:26 

biraz izlenimlerimi yazayım; çok dağınık buldum fener tribününü.
biz hep kendimiz için çok grup var her kafadan bi ses çıkıyor deriz, ama fener'in de bizden farkı yok. yanımızdaki migros iğne atsan yere düşmez ama çok zayıf kalıyor. karşıdaki telekom hep beraber bağırmadıkça ses bize zor geliyordu. gfb'nin durduğu galiba maratondaki o köşe biraz aktif, ama yine bütün tribün devreye girmedikçe orası da dağınık gözüküyor. bu kadar büyük potansiyeli kullanamamak moral bozucu olsa gerek, çünkü karşıdan bakınca maç başlamadan bunlar sadece uğultuyla bile bizim takımın üstüne çöker diyorsun, maç ilerledikçe o coşkudan eser kalmıyor.

tek beğendiğim gollerden sonra alev makinaları oldu. baya böyle hollanda'daki feyenoord maçları gibi gözüküyordu :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2019, 11:50 

kubrick yazdı:
biraz izlenimlerimi yazayım; çok dağınık buldum fener tribününü.
biz hep kendimiz için çok grup var her kafadan bi ses çıkıyor deriz, ama fener'in de bizden farkı yok. yanımızdaki migros iğne atsan yere düşmez ama çok zayıf kalıyor. karşıdaki telekom hep beraber bağırmadıkça ses bize zor geliyordu. gfb'nin durduğu galiba maratondaki o köşe biraz aktif, ama yine bütün tribün devreye girmedikçe orası da dağınık gözüküyor. bu kadar büyük potansiyeli kullanamamak moral bozucu olsa gerek, çünkü karşıdan bakınca maç başlamadan bunlar sadece uğultuyla bile bizim takımın üstüne çöker diyorsun, maç ilerledikçe o coşkudan eser kalmıyor.

tek beğendiğim gollerden sonra alev makinaları oldu. baya böyle hollanda'daki feyenoord maçları gibi gözüküyordu :)

dağınıklık konusunda senelerdir sizden hiçbir farkımız yok zaten. özelliklede bu sene iyice ayyuka çıktı özellikle tribünün en güçlü olduğu maraton ve okul açık ayrı telden çalıyo. maraton üst kfy ağırlıklı bu arada gfb telekomda.

belirttiğin büyük potansiyeli deplasmanlarda kullanıyoruz anca. bu kadar iç çatışmanın olduğu tribünün deplasmanda tek ses olmasıda ayrı bi meziyet. iç sahada tek ses olabilsek iddia ediyorum türkiyede iç saha tribünü anlamında açık ara kafada oluruz

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2019, 12:21 

İnsanlar böbürlenmek gibi anlamasında ülkede tribüncü sayısının dün de bugün de en fazla olduğu stadyum Fenerbahçe Stadı oldu hep belki eski İnönü döneminde ciddi tartışma konusu olur bu ama hakikatten başka türlü tartışmaya bile açık değil. İnsan düşünmeden edemiyor bazen çıksa güçlü, sözü dinlenen birisi barıştırsa herkesi, herkes bir tribünde toplansa, gerginlikleri olanlar aynı tribünün bir ucunda dursa tüm tribüncüler Okul Açık altlı üstlü, Fenerbahçe tarihinin ikinci efsanesi yaratılır ama koca bir hayalden ibaret tabi. En saf haliyle önceliğin Fenerbahçe olmadığının ispatı. Böyle bir potansiyelin heba edilmesi üzücü. En azından sette duracak adamlarla kurtarabilirsin performansı ama ona bile yeltenilmiyor çünkü öncelikler bambaşka.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2019, 15:39 

200 tl nedir arkadaş, gelmeyin, eziliyoruz mu demek istiyorlar [emoji24]

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2019, 15:56 

efsanekanarya yazdı:
200 tl nedir arkadaş, gelmeyin, eziliyoruz mu demek istiyorlar [emoji24]

İlk içki ücretsiz galiba...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2019, 12:41 

Biraz nostalji, besteden besteye uçuyoruz...

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2019, 20:35 

Tribunal yazdı:
Biraz nostalji, besteden besteye uçuyoruz...

https://www.youtube.com/watch?v=VyKQ7hnObXI

Fener tribünü eskisi kadar amatör branş kovalamıyor bu da lokomotif grubun eksisi bence. Şuan gidilse bu videodan çok daha iyi bir profil çizilir sorunun iç sahada olduğunu düşünüyorum.
Yazmışken twitterdan gördüğüm kadarıyla Fenerbahçe yönetimi yine haksız bir deplasman bileti dağıtımı yapmış sanırım. Bu işe bir çözüm bulmaları lazım diğer yandan grup üyelerinin twittera girip yönetime serzenişte bulunması da kabak tadı verdi artık. Yeni moda oldu sanırım buda.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2019, 08:20 

Haksızlık falan yok, ilk talepte abuk subuk rakamlar yazıp sonra da Twitter’dan kamuoyu oluşturmaya çalışıyorlar. Herkes bir şekilde hakettiğini alacak, bu maça maalesef hiç bir grup tam kadro gidemeyecek, herkes fedakarlık yapacak. 2.500 bilete 10.000 den fazla talep var. Bütün kesimlere sırtını dönüp GFB’ye 1.250 bilet verirsen olmaz.

Maç başlığındaki ilk mesajıma yazmıştım, bakalım hangi grubumuz bileti az bulup Twitter’dan isyan edecek diye. Devilsin genç abilerinin sosyal medyadan verdiği ayarsız, seviyesiz ve maalesef hadsiz tepkilere aldanıp gaza gelmesin kimse.

Fenerbahçe tribünü Cumartesi günü yine her zamanki gibi çok sağlam şekilde Seyrantepe’de olacak, yine gerekeni yapacak.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2019, 10:52 

biletler yüklenmeye başladı mı?

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7953 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 778, 779, 780, 781, 782, 783, 784 ... 796  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: anka06, Bing [Bot], drinktilloblivionn, Erzurumspor, Ftorres35, gio35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Kare, Kırık, pesto, phenomenal, Rime, rolanddeschain, tribunde, yasingzt, zanitenyo

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye