Zaman: 13 Tem 2020, 02:11

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7832 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 778, 779, 780, 781, 782, 783, 784  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe Tribünü
MesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2020, 04:46 
Kullanıcı avatarı

Acayip aklıma takılan bir video var. Ki saat 4.40’ta buraya yazdığıma göre söylememe gerek yok aklıma ne kadar takıldığını :) bir umut yazıyorum.

Eski bir Galatasaray maçında maytap şov olmuştu Kadıköy’de. 2004 senesi olabilir. 2005 olduğunu sanmıyorum. Ama o dönemler işte. Maraton programında o görüntüleri veriyorlardı, şansal büyüka ve erman toroğlu konuşuyordu. Şansal büyüka “dünyanın her yerinde maç izledim belki daha kalabalıklarını gördüm ama nereye giderseniz gidin böyle fıkır fıkır böyle coşkulu böyle bir seyirci yok” minvalinde bir şeyler söylüyordu. İçim ısındı gece gece o günleri düşünürken ama bulamadım videoyu. Antu yayınlamıştır zamanında muhtemelen harika bir arşivleri vardı ama telif yediğini tahmin ediyorum tüm o görüntülerin. Uzun lafın kısası, videoyu bulan olursa çok sevindirir beni, sevgiler.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2020, 14:09 
Kullanıcı avatarı

emrefb1907 yazdı:
Acayip aklıma takılan bir video var. Ki saat 4.40’ta buraya yazdığıma göre söylememe gerek yok aklıma ne kadar takıldığını :) bir umut yazıyorum.

Eski bir Galatasaray maçında maytap şov olmuştu Kadıköy’de. 2004 senesi olabilir. 2005 olduğunu sanmıyorum. Ama o dönemler işte. Maraton programında o görüntüleri veriyorlardı, şansal büyüka ve erman toroğlu konuşuyordu. Şansal büyüka “dünyanın her yerinde maç izledim belki daha kalabalıklarını gördüm ama nereye giderseniz gidin böyle fıkır fıkır böyle coşkulu böyle bir seyirci yok” minvalinde bir şeyler söylüyordu. İçim ısındı gece gece o günleri düşünürken ama bulamadım videoyu. Antu yayınlamıştır zamanında muhtemelen harika bir arşivleri vardı ama telif yediğini tahmin ediyorum tüm o görüntülerin. Uzun lafın kısası, videoyu bulan olursa çok sevindirir beni, sevgiler.

https://www.youtube.com/watch?v=CdzHE0o6tko Eski bir video olduğu için çok öne çıkmayan bir video ama galiba bahsedilen video bu.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 22 Nis 2020, 16:59 
Kullanıcı avatarı

GroupCasual yazdı:
emrefb1907 yazdı:

https://www.youtube.com/watch?v=CdzHE0o6tko Eski bir video olduğu için çok öne çıkmayan bir video ama galiba bahsedilen video bu.

Süpersin hocam, çok teşekkürler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Nis 2020, 13:58 

Mehmet Yozgatlının golü ile yendiğimiz maçtı (2-1)
Güzel görüntüler, bende hazırlık maçı Feyenord ile oynadığımız devre arası baya olayların yaşandığı maçın görüntülerini arıyorum:) 2002-2003 bilginize olsun

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Nis 2020, 12:20 

footballcity yazdı:
Fenerbahçeli arkadaşlar inanmayacaksınız ama sizi bile özledik.
Tartışmalarımızı özledik. En yakın zamanda Covid belasından kurtuluruz inşallah.

virüs belası olmasa sanırım bu hafta yarı final rövanşına çıkıyoduk sizle tartışmalarımız 10 a katlardı heralde :D

bu dönem eskici gibi olduk eski maçları izlemekten. en az bi 4 ay daha stadı göremeyiz malesef.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2020, 12:47 

https://youtu.be/FkdtmhbLDvo

Ümit şekil aydın abi falan baya güzel kadro. Efsane bir video denk geldi

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2020, 14:04 

vay vay nerden buldun bunu,hızlı oldukları zamanlar 15 kişi gitmişler istanbuldan :D

şekil hakan da epey küçük duruyor ümitin yanındakinin gazeteciye buyrun siz de deneyin demesin :lol:

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2020, 19:46 

pesto yazdı:
vay vay nerden buldun bunu,hızlı oldukları zamanlar 15 kişi gitmişler istanbuldan :D

şekil hakan da epey küçük duruyor ümitin yanındakinin gazeteciye buyrun siz de deneyin demesin :lol:

Bu gün muhabbeti geçmişti o gün maça sadece bu tayfa gitmemiş. Rahmetli Sefa abı metin abı Aykut abı fln as kadro gidilmiş. Hatta Maçtan önce Göztepe antremanına gidilmiş baya farklı bir gün olmuş gidenler için

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2020, 02:52 

Hocam ümit dediğiniz parseller ümit'mi? Öyleyse, ki umarım o değildir, böyle bir adamın nesiyle övünüyorsunuz anlamadım?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2020, 11:24 

viva1903 yazdı:
Hocam ümit dediğiniz parseller ümit'mi? Öyleyse, ki umarım o değildir, böyle bir adamın nesiyle övünüyorsunuz anlamadım?

Burada övme durumu yok kardeşim. Sen ne düşünüyorsan bende aynısını düşünüyorum kendisi hakkında

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7832 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 778, 779, 780, 781, 782, 783, 784  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], minigolfmuduru, Opis, SixtyOne61, Süleyman7AS, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye