Zaman: 14 Ara 2019, 13:53

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7953 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 777, 778, 779, 780, 781, 782, 783 ... 796  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe Tribünü
MesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2019, 23:46 

iç saha tribünleri rezalet rezalet, özellikle maraton migrostan bile daha kötü.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2019, 00:00 

2-1e gelene kadar Okul açık olarak gayet iyiydik. Maratonda büyük düşüş var. Bugünde yok gibiydiler. Migrosda ara ara sesini duyurdu. Yalnız maçın son bölümünde edilmeye çalışılan küfürlere mi, maç bitmeden yapılan saçma sapan tercihlere mi, yoksa 4 tribün sarı lacivert çekmekten aciz hale gelinmesine mi değinsek bilmiyorum. Son 15 dakika ağır sıçtık.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2019, 00:30 

huhhh huhhh diye bağıranları tribüne almamak lazım gerçekten yeter artık ya. keza sarı-lacivert-şampiyon-fener saçmalığı kimse bağırmak istemedi bugün bunu hala ısrarla başlatmaya çalışıyolar.allahtan deplasman var haftaya iyi tribün yaparız yine

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 23 Eyl 2019, 22:51 

Allah aşkına şu 12 numaranın derbi için hazırladığı introda da görünen 15-16 yaşındaki çocuk kimdir? Tüm gfb kortejlerinde, ziyaretlerinde en önde o çocuk var.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Eyl 2019, 23:03 
Kullanıcı avatarı

Ben de bir şey ilave edeyim, mehter yaparken çökmeler kalkmalar flaş açmalar bilmemne ne rezil hareketler yahu. Ne zaman bu hareketler başlasa yanımdakilere aha başladı Alibeyköyspor tribünü diyip kesiyorum besteyle ilişkimi maça dönüyorum. Bakın eskilere gitmiyorum. 90'lara gitmiyorum 2000'lerin başına gitmiyorum. 2010-2011 sezonuna ya da okul açıkta olduğumuz 2012-2013 sezonuna da gitmiyorum. Daha 2-3 sene önce ne güzel tribün yapıyorduk iç sahada, pereiralı sezon bir sonraki sezon. Her ay beste çıkıyordu nerdeyse. Şimdi sanki hepsi unutulmuş gibi. Takım gol ararken azer bülbüller, beni biraz anlasanalar. Lan Fener GOL GOL GOL çok zor değil karşılıklı FENER GOL GOL GOL yapalım bari. Bu sene kombine almadım bu sezon ilk maçımdı ona rağmen vura vura vura, giy formanı, mehter falan üst üste gelince kusacak gibi oldum sanki beste kalmadı da bu vasat bestelere kaldık.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Eyl 2019, 23:11 

siyahcorap yazdı:
Allah aşkına şu 12 numaranın derbi için hazırladığı introda da görünen 15-16 yaşındaki çocuk kimdir? Tüm gfb kortejlerinde, ziyaretlerinde en önde o çocuk var.

Emirhan’dan bahsediyorsun sanırım

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 23 Eyl 2019, 23:20 

Bhecfbs yazdı:
siyahcorap yazdı:

Emirhan’dan bahsediyorsun sanırım

İnan hiç tanımıyorum. Sadece tüm videolarda en önde o var, merak ettim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2019, 02:12 

emrefb1907 yazdı:
Ben de bir şey ilave edeyim, mehter yaparken çökmeler kalkmalar flaş açmalar bilmemne ne rezil hareketler yahu. Ne zaman bu hareketler başlasa yanımdakilere aha başladı Alibeyköyspor tribünü diyip kesiyorum besteyle ilişkimi maça dönüyorum. Bakın eskilere gitmiyorum. 90'lara gitmiyorum 2000'lerin başına gitmiyorum. 2010-2011 sezonuna ya da okul açıkta olduğumuz 2012-2013 sezonuna da gitmiyorum. Daha 2-3 sene önce ne güzel tribün yapıyorduk iç sahada, pereiralı sezon bir sonraki sezon. Her ay beste çıkıyordu nerdeyse. Şimdi sanki hepsi unutulmuş gibi. Takım gol ararken azer bülbüller, beni biraz anlasanalar. Lan Fener GOL GOL GOL çok zor değil karşılıklı FENER GOL GOL GOL yapalım bari. Bu sene kombine almadım bu sezon ilk maçımdı ona rağmen vura vura vura, giy formanı, mehter falan üst üste gelince kusacak gibi oldum sanki beste kalmadı da bu vasat bestelere kaldık.

23 nisan gösterileri gibi çökmeler, flash acmalar falan. Aynı senin gibi oluyorum o hareketler baslayınca. Mehterde daha 2 tur dönmemiş hemen telefon cıkarıyorlar. Gerçi bu suan ki en ufak sorunlar.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2019, 09:21 

Orkestra kafasına göre bağırırır.Bir şef lazım yönlendirecek.Potansiyelle demire çıkan adamlar tribün tarihinde belki de ilk defa bu kadar ters orantılı.Çok arıyoruz seni Sefa reis.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2019, 09:53 

Listeye isim yazdırmak için ne olduğu belli olmayan adamların hesabına para atman gerekiyor. Bu sistemi getirenide, bunlara imkan sağlayanlarıda Allah bildiği gibi yapsın. Resmen karaborsacılığı legal hale getirdiler.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7953 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 777, 778, 779, 780, 781, 782, 783 ... 796  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bizans1905, cozker, Garfield3454, Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, Jason, Laodikya, NuckyThompson, sorrento, tribunde, ultrasfanzin

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye