Zaman: 03 Nis 2020, 23:39

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7799 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 755, 756, 757, 758, 759, 760, 761 ... 780  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe Tribünü
MesajGönderilme zamanı: 28 Ağu 2019, 16:14 

josico yazdı:
asıl önemli olan tv'dende görüneceği şekilde eski yıllardaki gibi alt kat tellere asılmasını sağlamak.

%100.

En önemli noktalar kuşkusuz bu alt kat ön taraflar. Yeni kale arkalarının ilk yıllarındaki gibi, hatta ondan da fazla pankartlarla donatılmalı. Üst kat reklam panoları eyvallah ama ilk hedef alt katlar olmalı. Senelerdir bomboş tel görüntüsü gibi iç acıtan bir manzara var alt katlarda.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Ağu 2019, 16:17 

Ön sıralar zor, görüşü kapatıyor diye yasaklanmıştı zaten,
Hele Okul Açık alt kat imkansız, orada engelli kardeşlerimizin tribünü var, en ön sıra,
Zaten göremiyorlar maçı saçma sapan bir yerde, iyice kapanır,

Üst kat reklam panoları olsa bile yeterlidir,
Zaten o ileriye sabitlenmiş - arasında boşluk bırakılmış levhalar kalksa, yeterli olur,
Baya güzel görüntü olur,

Ama alt kat için hiç hayal kurmayalım,

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Ağu 2019, 16:28 

Arkadaşlar neyi tartışıyorsunuz ki?Mevcut kanunlarla ülkemizde kim ne kadar iyi tribün yapabilir ki?Buna birde maçlara selfie video çekmek ınstagram'a story atmak için gelenleride eklerseniz iyice durumun vehameti ortaya çıkıyor;o yüzden bence her tribün bu işi bir süreliğine de olsa rafa kaldırmalıdır...

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 28 Ağu 2019, 23:24 

Pankart meselesi önemli gerçekten.Sloganımızın "Diriliş" olduğu bu sene her açıdan dirilişe sahne olmalı.Üst kattaki seat audi skoda amblemleri olan levhalar ya kaldırılmalı ya da pankartlar oraya asılmalı. O kadar güzel pankartımız var hiçbiri tv ye adamakıllı yansımıyor. Başakşehir maçında asılan devasa Genç Fenerbahçeliler pankartı Kadıköyde kendi evimizde açık açık görülecek şekilde neden asılmasın,diğer grup panklartları da kocaman asılsın hepsi Fenerbahçenin değerleri hepimiz salkımsaçak pankartlar görmek istiyoruz artık.Bu konu inşallah yönetimle de konuşulur Ali Başkan tamam derse mükemmel olur.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2019, 11:51 

geçen sene bir konya maçı vardı tribünün inanılmaz kötü olduğu, o günden daha kötüsü olmaz herhalde diyordum ama bu maçın ikinci yarısı onu da geçmiş olabilir.Tribünde bulunduğum her dakika acı çektim.Hele 90+lar'da Emre de kenara geldi sahada 10 kişiyiz ama hala galibiyet arıyoruz Açıkta ''seviyorum seni ekmeği tuza banıp'' falan girildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2019, 12:05 

İlk yarı tribün iyiydi...
İkinci yarı rezildi...

21.45 maçı, millet öğlenden başlıyor içmeye herkes dut gibiydi!

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2019, 13:22 
Kullanıcı avatarı

isevil yazdı:
geçen sene bir konya maçı vardı tribünün inanılmaz kötü olduğu, o günden daha kötüsü olmaz herhalde diyordum ama bu maçın ikinci yarısı onu da geçmiş olabilir.Tribünde bulunduğum her dakika acı çektim.Hele 90+lar'da Emre de kenara geldi sahada 10 kişiyiz ama hala galibiyet arıyoruz Açıkta ''seviyorum seni ekmeği tuza banıp'' falan girildi

İnanılmazdı cidden. Şu tezehüratı maç içinde yapmak sağlıklı bir kafa değil zaten.

Ayrıca ilk yarı ile ikinci yarının bu kadar tezat olduğu bir maç hatırlamıyorum. O futbolla gol yiyince herkes dağıldı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2019, 16:26 

zaten millet maç izlemeye değil maç öncesi içip eğlenmeye geliyor üzerine de Ssene 2019 Yücel sete çıkarsa böyle bir durum ortaya çıkar. Bu kadar kabız, bu kadar rezalet bu kadar saçma beste seçimlerini birisi istese yapamaz ya

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2019, 16:27 
Kullanıcı avatarı

seviyorum seni bestesi,telefon ışığını yakıp sallamalar bunlar m.ö 23154548 kaldı artık plaka şovu yapan tribünler kadar itici

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2019, 18:18 

Her şeyi geçtim maç öncesi alkol kullanımına mı dert yansak, alkolden sonra sokakların haline mi yansak. Neye dert yansak şaşırtıcı. Alkol işinin cidden boku çıktı. Keşke bir güç girse de en azından Nazlının orayı bir düzeltse. Her geçen gün daha da büyüyor sıkıntı. Dün maratona girene kadar 3 kişiyi gördüm alkolden bayılan yazık. Koca koca adamlar yerlerde yatıyordu.Ambulans hangisine bakacağını şaşırdı

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7799 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 755, 756, 757, 758, 759, 760, 761 ... 780  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], kei, protokol, terso, ütopikgezgin

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye