Zaman: 13 Ağu 2020, 05:25

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7832 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 669, 670, 671, 672, 673, 674, 675 ... 784  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe Tribünü
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2018, 14:22 

terso yazdı:
1907 Gençlik ve Ultras Fener'in tribünde ki ağırlığı nedir?

1907 Gençlik, GFB'nin tribüncü gücü. 3-4 senedir faaliyetlerini dondurmuşlardı azizin gitmesiyle geri döndüler ama Bu sene GFB ile hareket etmiyolar Maraton tribünündeler.
Ultras Fenerde okul açıkta bu sene pek bir etkileri yok.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2018, 15:33 

Sefa abinin vefatından sonra hep kafalarda duruyordu bu soru "ne olacak"? diye. Aslında o günden bu zamanlara belkide abinin acısıyla çok irdelenmedi bu konu, belkide rahmetliye saygıdan ötürü. Ama ne olacağı işte buydu. O günden sonra tribün aslında bir şekilde kendi kendine işi olağan haline bıraktı, ne olacak görelim dendi, ama olacağı zaten buydu ve daha da kötü olacağa benzer. Yılların Fenerbahçe tribünün efsane kadrolarını barındıran ekolün son 15 yılda isim bulmuş hali olan GFB, rahmetli abimizin emaneti GFB ne duruma geldi. Sefa abiden sonra okul açığa hiç gitmedim. Ama az çok tahmin ediyorum durumu. Şuanda bakıldığında sette ercan, yücel, cem falan var. Ne setin eski ağırlığı kalmış nede tribünün. Ercan bundan 10 yıl önce hangi saftaydı, hangi tavırdaydı herkes biliyor. Cem desen severiz, eyvallah abinin emaneti ve bu tribünün söz sahibi insanlarından biri olacaktır ileride ama bu şuan değil ve bu rolü artık bu tribünde kimse yüklenemez. GFB'nin şu anda çok acele kendini sorgulaması gerekiyor. Sosyal medyada yazılanlara falan bakıyorum çoluk çocuk millete abicilik oynuyor. Devilsteki çocuklara bakıyorum tavırları hiç hoş değil. Bu gidişatta GFB içerisinde olan veya GFB'ye yakın olan aklı başında tribüncüleri de GFB'den uzaklaştırıyor bence. Okul açıktan maratona geçişlerde bu yüzden.

Aslında GFB kendisini sorgulamasından öte tribünün kendini sorgulaması lazım. Yeni bir çözüm üretmesi lazım. Yıllarca bu tribün lider vasfıyla yürüdü ve o lider sayesinde ayakta durdu. GFB'de rahmetli abi sayesinde GFB idi. Bu saatten sonra bu tribüne lider tandaslı yönetim olmayacağına göre başka çareler bulunmalı. Kozmopolit olarak bir yapı ile devam edilip gruplardan arındırılma olmalı. Otokontrol mekanizması da yok şuanda zaten. Ama bu yıllardan beri bahsedilen tek çatı, grupsuz tribün vs hikayesi bu tribünde nasıl hayata geçirilir bilemiyorum, çok zor geliyor bana. Bence tek çare başkan ve yönetimin yönlendirmesi ile bu iş olabilir. Tribün mühendisliğine kalkışma gibi durumlarda tepki koyuyoruz eyvallah ama bu konu tribünü düzenlemeden ziyade tribünün geleceği ile alakalı hayati bir adım.

Hakkımızda hayırlısı

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2018, 15:47 
Kullanıcı avatarı

Edit

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2018, 17:38 
Kullanıcı avatarı

vurulan arkadaşa geçmiş olsun alakasız kişi hiç yere yara almış
umarım tez zamanda iç sorunları çözer gfb

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2018, 17:56 

group izmir zaten gfb temsilcisi neden ordan adam vurmuşlar anlamadım. gfb içinde devils tayfasını uyarcak kimse yok malesef onlarda istediği gibi at koşturup önüne gelene atar gider yapıyor

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2018, 19:07 

hepinandık yazdı:
group izmir zaten gfb temsilcisi neden ordan adam vurmuşlar anlamadım. gfb içinde devils tayfasını uyarcak kimse yok malesef onlarda istediği gibi at koşturup önüne gelene atar gider yapıyor

Konya maçında izmir ile üni falan kavga etmişti. Onun devamını yaptılar. Gfb de şuan sete çıkan ''abiler'' hep kavganın içindeydi sağolsunlar. Herkes izmire vurdu.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2018, 19:10 

https://www.yenisafak.com/video-galeri/ ... -yenisafak

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2018, 20:39 
Kullanıcı avatarı

Gfb ile grup izmirin arası bi süredir kötü zaten konyada da kavga olmuş o yüzden durumu bilenler için süpriz olmamıştır

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2018, 20:48 
Kullanıcı avatarı

Devilsden gözaltı mı var?

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2018, 13:27 

Yazık. Twitterda -Tribünde kral biziz- edasında takılanlar Gfb'nin kalelerinden group izmire saldırıyor. Madem kralsınız anadolu gfb senelerdir karşınızda kafasına göre takılıyor onlara da saldırsanıza kralsanız. Anadolu gfb'ye karşı yapılan tek icraatı Rahmetli Dadaş Mehmet yapmıştır. Sorsan hala onu söylerler ama onu da sattılar. Rahmetli oldu vefasızlık yaptılar, sahip çıkmadılar.
Ne cem gölbaşıdan lider, ne de Gfbden öncü grup olur.

Bi de nerden cesaret alıyorlarsa Ali Koç'a da sallıyorlar sanaldan.
Bunlara harbiden aziz gibisi müstahak.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7832 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 669, 670, 671, 672, 673, 674, 675 ... 784  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye