Zaman: 11 Tem 2020, 07:20

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7832 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 666, 667, 668, 669, 670, 671, 672 ... 784  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe Tribünü
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2018, 17:17 

Bence son yıllarda (son 20 yıl diyeyim) en iyi Fener derbi tribünü 2003-2004'te İnönü'de 3-1 kazandıkları maçta yaptıkları tribündü. Şu Luciano garip bir şekilde topu içeri çevirmişti diye hatırlıyorum Tuncay'la Serhat'ın attığı maç :)

Eski açık ikiye bölünmesine rağmen skoru da arkalarına alıp çok iyi bağırmışlardı o maça gidenler bilir. Ben Yeni Açık tribündeydim o maç.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2018, 17:54 

Şöyle bir şey var jhonso’un attığı maça ilişkin, fenebahçe sen çok yaşa 2 dakikadan sonra çok net geliyor, gerçi hep bizimkilerin sesi gelmiş özet görüntülerde.

https://youtu.be/4H2FL2XizRg

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Eyl 2018, 08:22 

Sulu Maçta gelenler belli kişilerdi... Eğlencesine gelen yoktu, eğlence isteyen caddede kalmıştı. Şöyle anlayın en rahat deplasman biletini Caddebostan Migros'tan aldığım maçtır.
Araya girip tezahüratı bölmüştük.
Elbet herkesin kriteri farklı ama o deplasman unutulmaz, bayrak nöbeti fln.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Eyl 2018, 08:53 

Amamsterdam yazdı:

Kimse yazmamış ama Samiyen eski açığının üstünün kapandığı ilk derbi maç çok iyi tribün yapmıştık . Selçuğun uzaktan attığı 1-0 biten maç .
Kapı daha maça 3 saat kala bozulmuş 3 saat boyunca biletli biletsiz gelen herkes paldır küldür içeri girmişti

Sulu maç bana göre de çok çok iyi değildik .

Bir sıralama yapılacak olsa ;
2010 - 2006-2007 olurdu bana göre

Bunu yazmaya gelmiştim. Özellikle ilk yarı sonundaki Fener- Bahçe Fener-Bahçe Oley de tribün kendinden geçmişti. Ben öyle bir delirme anı hatırlamıyorum. Fetöcü Tufan ve Lokman'ın bir çok zorluğuna rağmen o maç turnikeler çok fena patlamış 1100 kişilik yerde en az 1700-1800 kişi vardık. Özellikle golden sonra hepten kopmuştuk. Mart sonu yağmurlu bir gündü. Özhan Canaydın o aralar rahmetli olmuştu.

Bir de deplasman deyince çeyrek finale çıktığımız sene ocak sonu bir sivas deplasmanı vardı. -20 derece falandı hava son dakikalarda üstümüzü çıkartmıştık. Ne güzel günlerdi hepsi Sefa abi ile anılarda kaldı...

Ps: 2000 de çocuktuk ancak tv den izleyebiliyorduk ancak şu video benim gözümde efsanedir. Gerçi karşı taraf 5-0 6-0 lık gibi bir galibiyet beklerken 1-0 mağlupken demoralize olması çok doğal ancak efsane ses geliyor

https://www.youtube.com/watch?v=axTZzw9qHEY

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Eyl 2018, 11:08 

hagrid yazdı:
Şöyle bir şey var jhonso’un attığı maça ilişkin, fenebahçe sen çok yaşa 2 dakikadan sonra çok net geliyor, gerçi hep bizimkilerin sesi gelmiş özet görüntülerde.

https://youtu.be/4H2FL2XizRg

şu maç açık ara samiyendeki en iyi tribündür yarı yarıya olayı bittikten sonraki.kimseye abartı gelmesin ama Türk deplasman tarihinin de en iyi tribünü olabilir.fb sen çok yaşa(neler oalcak hayatta melodisi) devamlı bağırması zor ve nefes yetmeyen bir besteyi aralıksız 40-50 dk söylenmiştir.maç öncesi emanetlerle yolda karşılaşılan gs lile baya sıkıntı verilmişti.ondan sonra da bir daha bu tür olaylara şahit olmadık samiyende.

o sene sonrası 0-0 kaldığımız samiyen(gs lilerin meşale yaktığı) ve sonrasındaki 2-0 yenildiğimiz maçta(bu maçta ilk kez sızamamıştık gs tribününe sızılmıştı da fb tribününe alınmamışklardı) kötü tribün yaptık sayıdan dolayı 2-0 mağlubiyetten dolayı bir de.bülent akınla serkan atmıstı.

daha sonra önce samiyende 6-0 ın rçvanşında seyirci alınmaması sonra olimpiyat yılları,sonra da 2-3 sıralık samiyen deplasman tribününü saymazsak nobreli maçta samiyene dönüş özlemiyle güzel tribün yapılmıstı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Eyl 2018, 15:42 
Kullanıcı avatarı

Yalniz bu goruntuler Zagrebden degil diye biliyorum. Amsterdam olabilir orasi. Twitter hesabi temsili foto kullanmis.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2018, 16:33 

Avrupa'da en sıkıntılı deplasmanların başında gelen Zagreb deplasmanına güzel bir kareyle giden,en ufak bir sıkıntı yaşamadan geri dönen GFB europa'ya tebrikler.Fenerbahçe tribününün övünç kaynağı olmaya devam ediyorlar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2018, 18:18 
Kullanıcı avatarı

zagreb'e giden kareyi nereden görebilirim ? ne kadar kişi yer aldı tribünde fener tribünü ?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2018, 18:24 
Kullanıcı avatarı

Parçalıaşk yazdı:
zagreb'e giden kareyi nereden görebilirim ? ne kadar kişi yer aldı tribünde fener tribünü ?

Buyur hocam;

Eklenti:
IMG_20180920_220458.jpg
IMG_20180920_220458.jpg [ 242.46 KIB | 2263 kere görüntülendi ]

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2018, 20:18 

sterimar yazdı:
Amamsterdam yazdı:

Kimse yazmamış ama Samiyen eski açığının üstünün kapandığı ilk derbi maç çok iyi tribün yapmıştık . Selçuğun uzaktan attığı 1-0 biten maç .
Kapı daha maça 3 saat kala bozulmuş 3 saat boyunca biletli biletsiz gelen herkes paldır küldür içeri girmişti

Sulu maç bana göre de çok çok iyi değildik .

Bir sıralama yapılacak olsa ;
2010 - 2006-2007 olurdu bana göre

Bunu yazmaya gelmiştim. Özellikle ilk yarı sonundaki Fener- Bahçe Fener-Bahçe Oley de tribün kendinden geçmişti. Ben öyle bir delirme anı hatırlamıyorum. Fetöcü Tufan ve Lokman'ın bir çok zorluğuna rağmen o maç turnikeler çok fena patlamış 1100 kişilik yerde en az 1700-1800 kişi vardık. Özellikle golden sonra hepten kopmuştuk. Mart sonu yağmurlu bir gündü. Özhan Canaydın o aralar rahmetli olmuştu.

Bir de deplasman deyince çeyrek finale çıktığımız sene ocak sonu bir sivas deplasmanı vardı. -20 derece falandı hava son dakikalarda üstümüzü çıkartmıştık. Ne güzel günlerdi hepsi Sefa abi ile anılarda kaldı...

Ps: 2000 de çocuktuk ancak tv den izleyebiliyorduk ancak şu video benim gözümde efsanedir. Gerçi karşı taraf 5-0 6-0 lık gibi bir galibiyet beklerken 1-0 mağlupken demoralize olması çok doğal ancak efsane ses geliyor

https://www.youtube.com/watch?v=axTZzw9qHEY

O mac oncesi hic karsilasilmadi Gs taraftariyla. Benzincinin onunde haraket etmeden bir iki arabaya salca olunmustu sirf. Mac oncesi Arda nin bizim tribune yaptigi haraket sonrasi 5dk boyunca kufurlu Arda-Sinem-Selena tezahuratlari oldu. Mac boyu, ani patlamali guzel bir tribun yapmistik

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7832 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 666, 667, 668, 669, 670, 671, 672 ... 784  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye