Zaman: 16 Eki 2019, 01:34

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7837 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551 ... 784  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe Tribünü
MesajGönderilme zamanı: 08 May 2017, 22:15 

3-4 maç daha dayansaydiniz sezon biterdi. Seneye de şartlara göre geri dönülürdü, o zaman böyle tepki de gosterilmezdi. Şimdi fazladan bir bjk deplasmani için davadan vazgecilmis oldu bunun başka izahı yok ki. Bütün mesele Gfb pankartinin inonude acilmasi mı, bumu kazanım.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 May 2017, 09:12 

gfb aziz yıldırımı karşısına almaktansa münferitleri ve kendisine destek olan grupları karşısına almayı tercih etmiş.kritik kararlar alma döneminde yine bir strateji hatası,klasik gfb...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 May 2017, 10:19 

Efes maçı için hangi bloktan almak gerekiyor, geçen seneye göre değişmiş sanırım yerler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 May 2017, 13:53 

clad yazdı:
gfb aziz yıldırımı karşısına almaktansa münferitleri ve kendisine destek olan grupları karşısına almayı tercih etmiş.kritik kararlar alma döneminde yine bir strateji hatası,klasik gfb...

Benim gördüğüm kendisine destek olan grupları falan karşısına aldığı yok.
Gs maçına zaten alayı gitmişti... Bir Gfb yoktu.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 09 May 2017, 14:06 

aziz seneye söz veriyorum şampiyon olacağız dedi. sanırım şimdi milli kuvveler tekrar toplanıyor. Beşiktaş'ın bu senede şampiyon olması demek oluşturulmak istenen 2 büyük imajına büyük bir darbe umarım bizimkiler eline yüzüne bulaştırmaz. Gs'nin halide perişan sanırım katar ya da çinli bir şirkete satılacak bunun için zemin hazırlanıyor. ben 2018-19 sezonunda gs'nin satılacağını düşünüyorum, kamuoyu hazırlanıyor. 2. sırada ise Beşiktaş var. Aziz bunun duyumunu aldı. İktidarla hafif sürtüşmeli ve güvenilmez statüde olduğu için eski dolaplarını çeviremiyor. Bu yüzden legal olarak en güçlü pozisyonunu almak istiyor. gfb liderlerine de bu durumu anlatan bir konuşma yaptığı veya haber gönderdiği kesin. neyse hayırlı traşlar. oyun büyük. üst akılı görenlere selam olsun. :D

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 May 2017, 14:16 

Danny34 yazdı:
Çocuklar çok çorbacısınız yarın büyük başkan Aziz yıldırım diye bağıricaksınız :lol: :lol:

kendi mahallendekilerle karıştırdın galiba

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 May 2017, 14:33 

FBSK yazdı:
Benim gördüğüm kendisine destek olan grupları falan karşısına aldığı yok.
Gs maçına zaten alayı gitmişti... Bir Gfb yoktu.

yarın öbür gün o gruplar ve münferitler istifa diye bağırınca neler olacağını kestirmek güç değil.şahsi fikrim gfb son kredisini kullanıyor inşallah hayırlısı olur tribünler için.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 May 2017, 14:33 

ne kadar saçma sapan bi durum
sen birine istifa diyosun , sonra onun bileti ile içeri giriyosun.niye bileti kabul ediyosunki?
Böyle bir maça fb menfaatleri için gitmemiz lazımdı.kardeşim bu adam 1 hafta önce seni gs maçına sokmadı.
Burda Yücel aslanın bağıra bağıra söylediği şudur.
Bu adamın gideceği yok mecbur bunun huyuna gideceğiz.bu bilet talebi ilede grup üyelerini mecburiyete sokmaya çalışmasıdır.
Burda anlaşılan şudur ki Gfbnin aziz yıldırıma muhalefet olduğu ilk günden bugune kadar demek ki aziz yıldırım yeşil ışık yakmamış.eğer gfb yanına alıp yol verseydi gfb en ufak muhalefet olmakla işi bile olmazdı.bu açık ve net burdaki arkadaslarda kendini kandırıyor.
örnek olarakta istifa yuruyusunde telekom tribünü açılacak haberinden sonra iptal edilmesidir.senin amacın fenerbahçenin kötü gitmesimi tribüne girememenmi?
Tabi aziz yıldırımda bunların farkında olduğu için parmağında oynatıyor kimsenin haberi yok.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 May 2017, 14:37 

bi maça gitmek bu kadar mı önemli gidin abi tvden izleyin ne oldu al girdin işte göğe mi çıktın. gfb nin kafa adamları bence resmen trip atıyor gs deplasmanına biz giremedik tribüncüler gitti anadolu gfb pankartının arkasında bağırdı diye. o konuda haklılar bence sonuna kadar.
inşallah bu sefer azize oyun oynayıp ellerini güçlendiriyorlardır yada ben buna inanmak istediğimden öyle düşünüyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 May 2017, 14:41 
Kullanıcı avatarı

Şu saatten sonra Aziz yıldırım parmağında oynatır Gfb yi çok yanlış bir karar özellikle Yücel abinin açıklaması çok talihsiz olmuş.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7837 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551 ... 784  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bizans1905, Google [Bot], Google Adsense [Bot], saffet8, tribunde, WinstonBlue

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye