Zaman: 28 Eki 2020, 23:21

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7841 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 785  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Fenerbahçe Tribünü
MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2014, 23:53 
Kullanıcı avatarı

http://www.youtube.com/watch?v=DSIIA-Nt1JU

böyle bir kolaj videoya denk geldim 2012'de konmuş burada da yazıyordur tahminim koyan uzun biraz ancak çok güzel olmuş izleyip yad etmek isteyen varsa yakın geçmişi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2014, 02:30 

FENERBAHÇE A.Ş.'nin 31.08.2014 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş.-KARDEMİR KARABÜKSPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında Futbol Disiplin talimatının 49. maddesi gereği "stadyuma usulsüz seyirci alma" nedeniyle PFDK' ya sevkine karar verilmiştir.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2014, 01:05 

Erkek basketbol kombineleri öğrenciye 150 tlymiş. Sadece Euroleague , derbiler ve play offlara gitsen bile kardasın. Tamam salon uzak olabilir ambiyansı kötüde olabilir ama sağlam 1500 kişi gidince salona hakim olabiliyorsun.
Kadıköye giremediğimize göre buna yüklenmemiz lazım. Al sana amatör branş ki Erkek takımı bu sene gayet iyi bi kadro kurdu

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2014, 01:10 
Kullanıcı avatarı

keneth yazdı:
Erkek basketbol kombineleri öğrenciye 150 tlymiş. Sadece Euroleague , derbiler ve play offlara gitsen bile kardasın. Tamam salon uzak olabilir ambiyansı kötüde olabilir ama sağlam 1500 kişi gidince salona hakim olabiliyorsun.
Kadıköye giremediğimize göre buna yüklenmemiz lazım. Al sana amatör branş ki Erkek takımı bu sene gayet iyi bi kadro kurdu

Sizin fiyat iyiymiş biz de oğrenci 200 tl.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 04 Eyl 2014, 12:11 

Curvaslan yazdı:
keneth yazdı:

Sizin fiyat iyiymiş biz de oğrenci 200 tl.

ciddi olamazsın dimi ? sizin 200 lira olan yer maratonun ortası bizim 150 lira olan yer salonun en ücra köşesi sizin kombine aldığınız yer bizde 1600-3300 arası

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2014, 00:56 

Radamel yazdı:
Ögrenci kimligi olan herkes alıyormu yoksa yaş sınırı varmı ?
Açık ögretim okuyan 30 yaş üstü biri alabilirmi?

Yalnızca 5. kategoride geçerli olmak üzere, öğrenci kimliği ibrazı %50 indirim hakkı tanıyacaktır. Taraftarımız, her bir öğrenci kartı için bir defaya mahsus olmak üzere bu indirimden faydalanabilecektir.

Yaş sınırını bilmiyorum ama öğrenci kartı istiyorlar sadece

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2014, 01:05 
Kullanıcı avatarı

qimene yazdı:
Tribünün yol haritasi belli mi ?

Belli. Aptala yatmak. Sanki tribune alinmayan kendileri degil de baska bir tribunmus gibi davranmak.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 06 Eyl 2014, 04:54 

terracefashion yazdı:
qimene yazdı:
Tribünün yol haritasi belli mi ?

Belli. Aptala yatmak. Sanki tribune alinmayan kendileri degil de baska bir tribunmus gibi davranmak.

gfb okul açık'ta olacak büyük ihtimalle. çünkü sefa abinin okul açık'tan vazgeçmek gibi bir düşüncesi yok. he kombine az vs olur bilemem ama kadıköy'ü mucize olmazsa sefa abi bırakmaz. kaç kombine alınır veya alındı bilmem. tahminimce az sayıda olunur. benim şaşırdığım konu ise, c blok'un hiç ses vermemesi. onlar kaldı ki, gfb'den bile eskiler okul açık'ta. adamları resmen tribüne sokmuyorlar, twitterdan kendi hesaplarından isyan edip birbirlerini rt yapmaktansa, resmi açıklama yapsınlar sitelerinden de başkalarından hit alsınlar daha iyi olur..

komple karar alınıp amatöre gidiyoruz diye ortak bir karar beklerdim ama şu ana kadar bile yapılmaması işin özeti. sezon başlamış, kombine yok bilet yok. gık eden de yok. ne güzel dünya

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 06 Eyl 2014, 04:59 

Coritiba yazdı:
Her sezon oncesi klasiklesen ama bir turlu icraate geciremedigimiz, ''Kadikoy'e gitmeyelim, amator branslara gidelim'' muhabbetleri yeniden alevlenmis. Bu maalesef bizim tribunumuz icin saman alevi gibi bir durum oldu. Herkes yasanan bazi olaylardan sonra acayip gaza geliyor, ''asalim, keselim. ne olacaksa olsun'' diye yazip ciziyor. Sonra her neyse biseyler oluyor, o esip gurleyerek söyledikleri laflar ''havada kaliyor''

Bizim en buyuk sorunumuz, her anlamda ''birbirimizi kirmak/kotulemek icin harcadigimiz zamani, nasil daha iyiye gidebiliriz'' diye dusunememekten ve bunu gerceklestirememekten kaynaklaniyor. Yine bu tribune birlik ve beraberlik sart, herkes tek cati altinda toplansin, birleselim laflari havada ucusuyor.Yeniden yepyeni bir olusum yapalim. Kadikoy'e gitmeyiz, hepimiz sectigimiz bir amator bransa gideriz bu sene diyorsunuz da, birisi cikip hadi hangi maca gidelim dese, her kafadan farkli bir ses cikar. Biri basket, biri voleybol, biri kadin, biri erkek der.. Bu kadar basit ve onemsiz bir konuda bile, birlik saglayamaz ve karar veremeyiz. Belki bu soylediklerim cogu kisiye ''yok artik, o kadarda degil'' dedirtiyor olabilir.

Her neyse, aslinda ''hep beraber konusulacak'' o kadar cok sey varki, bakın dikkat ederseniz ''yazilacak'' demiyorum. Tribunde cogu kisi, bir yerden yazmayi tercih ediyor. Kimisi facebook, kimisi twitter, kimisi de td. Ya cok merak ediyorum, hepimiz madem ayni seyleri dusunuyoruz, hemen hemen aynı seyleri yaziyoruz da, kac kisi bir araya geldi, konustu, fikir alısverisi yapti? Fenerbahce icin nasil mucadele verebiliriz, bu tribunu nasil birlik ve beraberlik icerisinde ileriye goturebiliriz dedi? Herkes herkese bir tweet'le laf carpacagına, artik once bir kendine ''yeter'' desin. Aziz Yildirim nefretinizden ve onun zihniyetine karsı durusunuzdan once, lutfen bir kendinizi sorgulayın. Ben yazip, cizmekten baska ne yapiyorum diye? Aziz Yildirim, bize bunlari bunlari yapıyor ama ben ona karsi tek basima mucadele veremem, benim fikrimde olan insanlari nasil bir arada tutarim, nasil hareket edebiliriz diye dusun. Kirici olarak, on yargilarla, ice kapalilikla veya biz bize yeteriz dusuncesiyle olmaz, yapamayiz. Okul onunde protestosunu yapan @cavarly yazmis bazi seyleri. Artik insanlar bir araya gelmeli, oturmali. Beraber bir cay icin, inanin icinizdeki Fenerbahce sevgisi (sadece Fenerbahce menfaatlerini dusunuyor ve onun icin yasiyorsaniz) hepinizi birbirinize kaynastiracaktir. Yeter ki, hani kibirli, kendinden olmayani sevmeyen/istemeyen Aziz Yildirim'in, bazi ozellikleri ustunuze yapisip kalmasın. Ya bu tribunde birbirini gorunce ''o bana selam versin, ben ona niye selam vereyim ki'' diye dusunen insanlar var. Boyle samimiyetsizliklerin oldugu yerde, birlik ve beraberlik olmaz. O yuzden yeni bir yapilanma vb. seyler beklemek hayal olur. Umarim yanilirim ama hic sanmiyorum. Cunku onceden de buna benzer seyler yazmistim/yazmistik, Alex gittikten sonra, fisek olayından sonra ve bircok kez.. Bizim temel sorunumuz bu. Aziz Yildirim'da bunu biliyor ve bundan yararlaniyor. Mermilerini kendi ellerimizle doldurdugumuz silahi adamin eline veriyoruz ve ona sadece ates etmek kaliyor.

Burada eski seyleri hatirlatip, yine herkesin bildiklerini yazmaya gerek yok. Illa bir yerden baslanacaksa, cok kisi kirildi/kusturuldu. Once onlar geri kazandirilmali. Umarim Fenerbahce daha fazla karanliga gitmez. Maneviyattan uzak bir Fenerbahce var. Yasananlari icimize sindirmek zor, nasıl Alex'in gonderilisinden hemen sonra karaktersizlerin oynadigi 2 macin performansina, Amsterdam hayaline tav olup, hicbir sey yasanmamis gibi devam etmediysem, Ersun Yanal'in bu sekilde gidisinden ve ardindan yapilan cirkinliklere de kayitsiz kalip, 4. yildiz hayaliyle -ki sampiyon olabilecegimizi sanmiyorum- susmam, unutmam. Ben hayatini Fenerbahce ugruna adamis insanlarin oldugu tribune kupa goturmeyen, istedigi zaman taraftarin Fenerbahceliligini sorgulayan, takiminin soyunma odasini kayit altina alan karaktersiz serefsizleri desteklemiyorum. Ben Fenerbahce'nin taraftariyim, ne Aziz Yildirim'in ne de onun saksakcilarinin degil. Bu haysiyetsizler Fenerbahcemizi ayaklar altina aldi, istedikleri gibi at kosturuyorlar. Ve bizler, sadece yazip ciziyoruz. Yazik.

Aziz Yildirim'in beton yigini stadi kendine kalsin, biz Fenerbahce armasinin oldugu ufacik salonlarda daha mutlu oluruz, inanin. 1 yil gitmeyin Kadikoy'e, amatorde asina olsun gozler birbirine, deplasman mi istiyorsun, basketbol/voleybol cok guzel deplasmanlar var. Kadıkoy'u aramayiz bile. Belki kaybettigimiz o ruhu, ozlemini duydugumuz duyguları baska yerde unutmusuzdur da, onu yeniden buluruz. Zaten e-bilete gecilmis diye yazilip ciziliyor, bu da bir firsat bence.

''Nasilsaniz oyle yonetilirsiniz'' diye bir soz var, hepimiz artik birakalim yazip cizmeyi. Birbirimize laf yetistirmeyi, gecmiste yapilan hatalari/kirginlikleri unutalim. Fenerbahce'nin gelecegi icin, kendi gecmisini unutmak cok zor olmasa gerek. Aziz Yildirim istemedigi surece gitmez bunu herkes biliyor. Biz artik surekli onunla protesto vs. yapmak herkesten tepki cekmek yerine, uzaklasalim. Fenerbahce sevgisini baska yerlerde yasamaya calisalim. Bazen yine ufak pankartlarla vs. kendimizi ve durusumuzu belli ederiz. Aziz Yildirim, Fenerbahce'nin basinda kalsa bile, asla onu ve zihniyetini sevmeyecek Fenerbahcelilerin oldugunu bilmeli ve bizleri kabullenmeli.

Her seyden once yapilmasi gereken bir sey daha var bence, insanlara Aziz Yildirim sevmeyen herkesin GFB'li olmadigi bir sekilde anlatilmali. Cunku Aziz Yildirim yanlis yapsa bile, tepki verenlere GFB uzerinden geciriyor. Rant vs. deyince zaten insanlarin GFB'ye bakisi belli. Dogal olarak dinlemiyorlar bile. Direkt Aziz Yildirim'i sevmiyorsan, rantci ve GFB'li oluyorsun. Zaten GFB su kart olayiyla da yine bir koz daha verdi ama neyse. O konulara hic girmek istemiyorum.

Aziz Yildirim yonetiminde yasananlar, insanlari artik Fenerbahce'den uzaklasmak durumunda olmaya mecbur etti. Hayatindaki sorunlari kenara birakip, Fenerbahce'ye siginarak mutlu olan cogu insan, artik Fenerbahce'den cok, normal hayatina siginmaya ve Fenerbahce'den uzak durmayi basladi diyebiliriz. Bu keske hic olmasaydi ama maalesef boyle. Bundan kurtulmanın cozumu, birbirini anlayabilenlerin elinde. Kararini sen ver..

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 06 Eyl 2014, 14:52 

bu sene maça gitmiyoruz diye bi açıklama çok zor olmasa gerek. okul açıkta 200 kişi olunacağına hiç olunmasın mücadele dışarda verilsin, mesaj gideceği yerlere gitsin.ama nerde

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 7841 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 785  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: altayusa, beşnumara, Bing [Bot], CurvaSmurfs, devrimciTS, faris87, fikofik, Google Adsense [Bot], gorkemKSK, hsm35, inadına_körfez, kenzel, mucohan, samsunum, the10kolik, TİMİ88, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye