Zaman: 27 Kas 2021, 21:20

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 390 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 39  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Yine Trabzon Yine Olay !!
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 03:14 

Oooo burada muhabbet şahaneymiş takipteyim :D Bu arada çakıroğluydu sanırım bi trabzonspor yöneticisi on numara konuştu.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 03:19 

Boş yere insanlar birbirini kırıyor, kırmaya devam ediyor.

Seçim başta olmak üzere, cahil insanların para ve güç hırsı toplumu nereye getirdi.

Şurda birbirini hiç tanımayan, takımlarından sıyrılınca, tanısa muhtemelen oturup yiyip içecek insanlar, yazılı kurallara ragmen birbirine sallıyor.

Vallahi bunaldım, tiksindim.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 03:34 
Kullanıcı avatarı

yorumları okuyorumda hepimizin aklı kıçına kaçmış sanki..hiç yalandan atarlanmaya,rüzgara gerek yok..biz burada ne yapıyorsak adamlar orada onu yaptı..hiç birimiz masum değiliz..ben provokeyi emre den bekliyordum ama volkan ve caner aldılar sazı ellerine..bu düzende biz şampiyon olsak ne olur başkası olsa ne olur..şapkaları önümüze koyup düşünme vakti geldi geçiyor,can pazarına dönüşecek bu gidişle maçlar..insan hayatları bu kadarda basit değil,olmamalı

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 03:54 
Kullanıcı avatarı

fener tribünü de tribüncüsüne de her zaman saygı duymuşumdur, tribünlerimizi şöyle bir tribün kriterleri bakımından tablo halinde ele alsak bizden iyi tribündür bunu da söylerim.

buradakilerin hepsi yaşını almış az çok bşyler görmüş geçirmiş adamlarsınızdır sanırım. sadece bir ricam olacak biraz empati yapın kendinizi bizim yerimize koyun yani bize yapılanlar size yapılsaydı bizim yaşadıklarımızı siz yaşasaydınız napardınız? tepkiniz ne olurdu? "şike yok ki niye empati yapalım" derseniz de sadece tffnin onaylamadığı diğer tüm mecraların onayladığı bir karar var hadi bu ülkenin yargısına da inancınız yok uefası var cası var cusu var. mesela süreç boyunca yöneticilerinizin saçma saçma açıklamaları savunmaları var. bunların hepsini birleştirin ve rolleri değişelim napardınız cidden bi söyleyin yada sadece kendinize verin cevabı.
benim cevabım az bile yapıyoruz iyi sabrettik, sabrediyoruz.

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 04:01 

JamaisVu yazdı:
fener tribünü de tribüncüsüne de her zaman saygı duymuşumdur, tribünlerimizi şöyle bir tribün kriterleri bakımından tablo halinde ele alsak bizden iyi tribündür bunu da söylerim.

buradakilerin hepsi yaşını almış az çok bşyler görmüş geçirmiş adamlarsınızdır sanırım. sadece bir ricam olacak biraz empati yapın kendinizi bizim yerimize koyun yani bize yapılanlar size yapılsaydı bizim yaşadıklarımızı siz yaşasaydınız napardınız? tepkiniz ne olurdu? "şike yok ki niye empati yapalım" derseniz de sadece tffnin onaylamadığı diğer tüm mecraların onayladığı bir karar var hadi bu ülkenin yargısına da inancınız yok uefası var cası var cusu var. mesela süreç boyunca yöneticilerinizin saçma saçma açıklamaları savunmaları var. bunların hepsini birleştirin ve rolleri değişelim napardınız cidden bi söyleyin yada sadece kendinize verin cevabı.

CAS davası namuslarıdır.

Boşuna dil döküyorsun.

Bunlar görsel olarak son yıllarda çıkışa geçmiş olabilirler ama asla sağlam tribün etkili bi tribün değiller bunu stat içi ambiyas olarak demiyorum genel manada diyorum, eğer bunların gücü olsaydı Aziz iki dakika bile o koltukta oturamazdı, adam hırsızlıktan hüküm giymiş tüm camiayı dünyaya rezil etmiş elle tutulur tek bi protestoları bile yok, boşversene.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 04:14 

JamaisVu yazdı:

Şimdi güzel kardeşim, sen ne benden ne de o sezonun maçlarını izleyen bir Fenerbahçeli'den "şike var" lafını duyamazsın, o sezon nasıl karın ağrıları çektik biz biliyoruz. Sence vardır, kanıtlanmıştır vs. tamam eyvallah, haksızlığa uğrayan insan psikolojisini çok iyi biliyoruz ama hedefiniz yanlış. Oradaki topçuların, malzemecilerin falan da eşi, çocuğu, anası, babası var bizler gibi. Senin onların ailesine korku dolu anlar yaşatmaya hakkın yok. O kaya parçası Volkan'ın başına gelse kurtulması imkansız gibi bir şeydi. Yazık günah değil mi ? Varsa bir şike ki sana göre var bana göre yok, bu adam mı yaptı, yaptırdı ? Bu kararı alanlara, uygulamayanlara tepkini göstersen kimse sana bir şey demez. Ayrıca tahrik var falan diyenler var, ulan senin karına çocuğuna maç başlamadan küfürler başlasa, patır patır kafana madde yağsa ve bu kadar stresli bir maçta golü atsan nasıl sevinirdin ? Azıcık insaflı olun, tamam taraftarız ama hepsinden önce insanız.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 04:27 
Kullanıcı avatarı

@tekelşahıs
cevabın için sağolasın. sahadaki topçuya birşey yapılmasına ben de karşıyım ama topçu da işine bakacak volkan, emre gibi girmeyecek bu işlere o zaman. bu stadda gökhan gönül alkışlandı şikenin patladığı sezondan sonraki maçlarda. emre, volkan hiç onlara felan yazık değil bence. sonucu belli olan maçları izlerken kalp krizinden ölen mustafa abimize yazık, burak yıldırıma yazık mesela.
hani çok zor olmamalı volkan, emre, caner için "tamam bizim topçumuz ama yakışmıyor yaptıkları felan" demek.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 04:30 

Vitoria yazdı:
trabzonspor taraftarının izlediği politikayı doğru bulmuyorum. Futbolcularla ne dertleri var bilmiyorum. Ancak kendi takımlarına zarar veriyorlar.

katiliyorum, hakli olsanda futbolcudan ne istersin? o adamlar sahaya cikiyor futbol oynuyor kazanirsa kazaniyor yada yeniliyor, sike yapilmissada haberleri bile yoktur, haliyle adamlarda sike konusu acildigidna sucsuz olduklarina inaniyor, ki kendi takimindaki adamda daha bir yil öncesine kadar böyle düsünüyordu ne olursa olsun tribündekilerin sahaya bu denli karismasini yanlis buluyorum ki herhangi bir yarari olmadigida ortada, TSnin son yillardaki tek olumlu FB maci sonuclari istanbulda alinan beraberlikler onlarin disinda devamli yeniliyorsun baskada bi halta yaramiyor.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 04:42 

JamaisVu yazdı:
@tekelşahıs
cevabın için sağolasın. sahadaki topçuya birşey yapılmasına ben de karşıyım ama topçu da işine bakacak volkan, emre gibi girmeyecek bu işlere o zaman. bu stadda gökhan gönül alkışlandı şikenin patladığı sezondan sonraki maçlarda. emre, volkan hiç onlara felan yazık değil bence. sonucu belli olan maçları izlerken kalp krizinden ölen mustafa abimize yazık, burak yıldırıma yazık mesela.
hani çok zor olmamalı volkan, emre, caner için "tamam bizim topçumuz ama yakışmıyor yaptıkları felan" demek.

Usta o farklı bir arkadaş, benden sonra almış nicki karışmasın :)

Emre'yi ayrı kefeye koyuyorum da Caner tamamen hırsıyla oynayan bir topçu benim gözümde, rakiple uğraştığını, sinsi hareketlerini hiç görmedim. Volkan desen tam bir tribün reisi kıvamında, bana göre hoş gelir rakip takım için nefretliktir. Aslında bunlara girmeye hiç gerek yok, adam isterse her maç tahrik etsin, sahada canına kastetmeye kimsenin hakkı yok. Varsa kişisel bi mevzusu o insanın, çıkar dışarıda kim kimi artık evinden aldırıyorsa çözerler aralarında, tribünden kafasına taş atmaz yani.

Ölenler geri gelmiyor maalesef, şike olduğu söylenen sezonda ben de babam için çok endişelendim kalpten sıkıntı yaşayacak diye. Bir tek kaybeden sağlığından olmuyor yani, ben bile 20li yaşlarımda göğsümün sıkıştığını hissediyordum. Neyse konu dağılmasın, burada nefret mesajları verenleri dikkate almayıp, karşılıklı anlayışlı olmak gerekiyor. Bu olayda mağdur olan tarafların ikisi de iki takım taraftarı (kendilerince) ama zararı gören yine taraftarlar. Yazık günah, yapmayalım. Yoksa bu nefret tohumları bir gün çok kötü sonuçlara gebe, birileri canından olacak gidişat o.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 04:44 

Bütün yazılanları okudum.Ama konuşmaya değer tek bir şey yok.Trabzon tribünlerinin bizi cadde çocukları sanmasından tut , bizim tribünü kendilerine göre kötü olmasından tut her şey komedi.Ben sadece dalgasına demiyorum.Sağolun bize terlemeden 3 puan kazandırdınız.He şunuda söylemeden duramayacağım.Ülkede ergenekon ve balyoz davalarına olan inanç düşük ama şike davasına tam.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 390 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 39  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 2mc8, Altınpark, Aretias, Bing [Bot], Cavani17, cepni, CREATİVE, drinktilloblivionn, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hep YEK, Hydrozn, Khanfer, lacivertACAB, Lusage, mccalebb, mmcg, musti07, Pomak_1925, protokol, Ressambob, Sekai, sorrento, TottiReiz, YeşilBeyaz37, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye