Zaman: 27 Kas 2021, 20:59

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 390 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 39  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Yine Trabzon Yine Olay !!
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 01:44 

adam dediği zaman atarlar, giderler, bağırmalar, çağırmalar, ağlamalar, zırlamalar olmuştu. 3 temmuz 2011 den bu yana neredeyse 3 yıl oldu. "ateş üfleyerek sönmedi" işte, hala cayır cayır.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 01:44 

Kadıköydeki olayları utanmadan polislerin tutumuna bağlıyorlar!! açık açık kimse söyleyemiyor sahamızda ezeli rakibin kupa kaldırmasını hazmedemedik diye.

bi de komedi gibi gelmişler burda başlık açmışlar, yine Trabzon yine olay diye..

yıllarca Kadıköyde bu maçta atılandan daha fazla cisim atıldı? o yayıncı kuruluşun başında ki yalaka adam hangi maçtan sonra bu kadar veryansın etti ???

bu ülkede bugüne kadar en fazla cismin atıldığı sulu derbi bile iptal edilmedi..

maçın daha 1. dakikasından itibaren Fenerbahçeli topçular hakeme maçı iptal ettirmek için yoğun çaba içine girdiler.

her duran toptan sonra hakemin etrafını sarmalamaları bunu gösterdi.

Hele o Emenike kimden talimat almış bilmiyorum ama plastik kapak ile yerde 3 takla atması ile en iyi yardımcı oscarını kaptırmaz diye düşünüyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 01:46 

Hırsızlık yapıp ceza almadan ortada gezersen birileri çıkar hakkını başka yollardan arar. Ülkede adalet yok alamıyorlar haklarını hırsızlık yapan ceza almıyor nasıl olcak bu işler ? Şaşırılcak bir olay yok ortada kimse kusura bakmasın. Kafasına kuma gömenler yokmu bide ..

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 01:47 

Zenit yazdı:
Kadıköydeki olayları utanmadan polislerin tutumuna bağlıyorlar!! açık açık kimse söyleyemiyor sahamızda ezeli rakibin kupa kaldırmasını hazmedemedik diye.

bi de komedi gibi gelmişler burda başlık açmışlar, yine Trabzon yine olay diye..

yıllarca Kadıköyde bu maçta atılandan daha fazla cisim atıldı? o yayıncı kuruluşun başında ki yalaka adam hangi maçtan sonra bu kadar veryansın etti ???

bu ülkede bugüne kadar en fazla cismin atıldığı sulu derbi bile iptal edilmedi..

maçın daha 1. dakikasından itibaren Fenerbahçeli topçular hakeme maçı iptal ettirmek için yoğun çaba içine girdiler.

her duran toptan sonra hakemin etrafını sarmalamaları bunu gösterdi.

Hele o Emenike kimden talimat almış bilmiyorum ama plastik kapak ile yerde 3 takla atması ile en iyi yardımcı oscarını kaptırmaz diye düşünüyorum.

Ulan 5 metre direk attınız sen neden bahsediyorsun?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 01:49 
Kullanıcı avatarı

Fietra 10 yazdı:
Türkçütayfa yazdı:
kendi stadımızın önünde dayak yiyen kim ya? siz urfa dersiniz biz ankara deriz bu muhabbet böle sürer gider

bilmediğimden soruyorum Urfa'da bizzat Gfb kafa otobüsü olayın içindeydi biliyorsundur.Peki Ankara'da kimle karşı karşıya geldiniz Trabzon'dan olmadıklarını biliyorum Gurbetçi Gençler mi yoksa şehirdeki Trabzonsporlular mı ? öyleyse kupa finaline gelmediğiniz için biz anlatalım mevcut Ankara'yı ?

zaten hepi topu 200 kişiydiniz maç devam ederken kendi aranızda kavga edip salonu terkettiniz,o sebeple kim olduklarını bilmek zor tek bildiğim trabzonspor taraftarı oldukları ve ısrarla maç sonuna kadar salon etrafından ayrılmadıklarıydı,sonradan duyduğumuza göre üni ts ankara mış.bende urfada yoktum o sebeple inanki konunun detayını bilmiyorum.zaten sezon sonuydu o maç sanırım ve lig tatile girdi konuda kimseylede konuşmadım.bu konu baya bi tartışılmıştı hatırladığım kadarıyla ama nedir olay cidden bilmiyorum,ankarada ise maçtaydım konuyu biliyorum

En son Türkçütayfa tarafından 11 Mar 2014, 01:51 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 01:49 

urfada saldırdıklarınız urfalı fenerlilerdi görüntüsünü kendiniz koyup kendinizi ele vermiştiniz. Fenerbahçe tribününün kafa tayfasıyla karşıya karşıya gelirseniz günün birinde konuşcak bi yüzünüz olurmu bidaha bilemem..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 01:50 
Kullanıcı avatarı

sags1963 yazdı:
Hırsızlık yapıp ceza almadan ortada gezersen birileri çıkar hakkını başka yollardan arar. Ülkede adalet yok alamıyorlar haklarını hırsızlık yapan ceza almıyor nasıl olcak bu işler ? Şaşırılcak bir olay yok ortada kimse kusura bakmasın. Kafasına kuma gömenler yokmu bide ..

tamam yarın veriyoruz kupayı :)

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 01:50 

Carlos1907 yazdı:
ankarada ayakları bitaraflarına vura vura GFB 06 dan kaçan adamlar bunlar.

maçtan öncede dedik suçsuz futbolcuya saldırarak ne kupanı alabilirsin, nede OLMAYAN şikenin hıncını.. sarı-lacivert kabusunuz olmuş artık sizin. şunu unutmayın ilelebet ezileceksiniz altımızda!

La olm sen hani Ankaradan bahsediyorsun Basket macini bizden kimse takipta sagdan soldan drplasman yapmaz kupa macindan bahset, vefat eden cocugu bahane edip gelmediginiz o mactan kolpalamayin burda.

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 01:52 

Carlos1907 yazdı:
urfada saldırdıklarınız urfalı fenerlilerdi görüntüsünü kendiniz koyup kendinizi ele vermiştiniz. Fenerbahçe tribününün kafa tayfasıyla karşıya karşıya gelirseniz günün birinde konuşcak bi yüzünüz olurmu bidaha bilemem..

Sefa abinde mi Urfa tayfasinda?
En onde o kaciyordu, kutsal bildigim her seyin uzerine yemin edebilirim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2014, 01:53 

Bence olaylar normal. iki takım yöneticileri her gün basın açıklaması yaparsa futbolcular artistlik yaparsa bu olaylar her yerde olur.
Aynı durumda gebzesporda olsa burda da bu tepki verilirdi.
Kimse kimseyi kandırmasın. Burası türkiye. Biliyosunuzki dik dik baktı diye birbirlerine millet ateş ediyor arkadaş.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 390 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 39  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, kenzel, lacivertACAB, Lusage, machineryKSK, May17, mmcg, Ressambob, sorrento, StrangerThings, TarafsızACM, umittek

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye