#
#
> Etiket içindeki haberler listeleniyor: misli

Yılın ilk derbisine Misli.com’dan forma hediye!

Tribundergi.com twitter hesabından yapılacak Beşiktaş - Galatasaray derbisine özel SORU CEVAP yarışmasında sorulacak sorulara doğru cevap veren 3 kişi Beşiktaş...

FOTO ALBÜM - Türkiye Tenis Ligi

Türkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis Ligi

Yılın ilk derbisine Misli.com’dan forma hediye!

04 Ocak 2015, Pazar - 14:38

Tribundergi.com twitter hesabından yapılacak Beşiktaş - Galatasaray derbisine özel SORU CEVAP yarışmasında sorulacak sorulara doğru cevap veren 3 kişi Beşiktaş ya da Galatasaray forması kazanma şansı yakalayacak.

Misli’den Dünya Kupası finaline özel atılacak gol kadar forma hediyeli yarışma!

13 Temmuz 2014, Pazar - 20:41

Tribundergi.com twitter hesabından yapılacak Almanya - Arjantin maçı boyunca devam edecek özel yarışmada maçta atılacak gollerin dakika aralığını, futbolcu tahminiyle birlikte doğru tahmin eden ilk kişi Almanya ya da Arjantin forması kazanacak.

Misli.com, 5 kişiyi birer arkadaşıyla Galatasaray - Fenerbahçe basketbol maçına götürüyor!

08 Aralık 2013, Pazar - 20:15

tribundergi.com twitter hesabından yapılacak soru/cevap yarışmasında doğru cevabı veren misli.com üyesi ilk 5 kişi, bir arkadaşıyla birlikte 9 Ocak Pazartesi günü oynanacak Galatasaray - Fenerbahçe Basketbol maçına gitme şansı kazanacak.

Misli.com'dan Fenerbahçe - Galatasaray derbisine özel ödüllü yarışma!

10 Kasım 2013, Pazar - 16:19
1

tribundergi.com twitter hesabından yapılacak Fenerbahçe - Galatasaray derbisine özel ödüllü yarışmada, maçta ilk golü atacak futbolcuyu ve maçın skorunu doğru tahmin eden ilk 5 kişi Fenerbahçe ya da Galatasaray forması kazanma şansı yakalayacak.

Misli.com'da Fiat 500L kazanma şansı!

02 Ekim 2013, Çarşamba - 19:22

31 Ekim'e kadar Misli.com'da kampanyaya katıl, Milli Piyango bileti al, Fiat 500L kazanma şansı yakala!

Misli.com'dan Beşiktaş – Galatasaray derbisine özel gol/tahmin oyunu!

22 Eylül 2013, Pazar - 17:58

tribündergi.com twitter hesabından yapılacak Beşiktaş – Galatasaray derbisine özel DAKİKA/GOL yarışmasında, maçta ilk golü atacak futbolcuyu dakikası ile birlikte doğru tahmin eden ilk 3 kişi Beşiktaş ya da Galatasaray forması kazanma şansı yakalayacak.

Misli.com ve Tribün Dergi'den sosyal medyada fırtına gibi esen işbirliği

22 Kasım 2013, Cuma - 01:30
1

Şans oyunları sektörünün en büyük üç markasından biri olan Misli.com ile Türkiye'nin en büyük online taraftar platformu Tribün Dergi yeni bir işbirliğine imza attı.

Misli.com'dan Fenerbahçe - Trabzonspor maçına özel ödüllü yarışma!

06 Ekim 2013, Pazar - 17:27

Tribundergi.com Twitter hesabından yapılacak Fenerbahçe - Trabzonspor maçına özel ödüllü yarışmada, maçta ilk golü atacak futbolcuyu ve maçın skorunu doğru tahmin eden ilk 3 kişi Fenerbahçe veya Trabzonspor forması kazanma şansı yakalayacak.

Misli.com'dan Juventus - Galatasaray maçına özel ödüllü yarışma!

02 Ekim 2013, Çarşamba - 18:33

Tribundergi.com Twitter hesabından yapılacak Juventus - Galatasaray maçına özel ödüllü yarışmada, maçta ilk golü atacak futbolcuyu ve maçın skorunu doğru tahmin eden ilk 3 kişi Galatasaray forması kazanma şansı yakalayacak.