#
#
> Etiket içindeki haberler listeleniyor: mehmet demirkol

''Ben kucağa oturmam''

Gazeteci Mehmet Demirkol, Fatih Terim'e sorduğu sorulara gösterilen tepkiler nedeniyle isyan etti, "Neden soruyorsun diye soran gazeteci arkadaşlar var. Ben sizin gibi...

FOTO ALBÜM - Türkiye Tenis Ligi

Türkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis Ligi

''Ben kucağa oturmam''

06 Eylül 2016, Salı - 12:58

Gazeteci Mehmet Demirkol, Fatih Terim'e sorduğu sorulara gösterilen tepkiler nedeniyle isyan etti, "Neden soruyorsun diye soran gazeteci arkadaşlar var. Ben sizin gibi kucağa oturmam." dedi.

TRİBÜN
‘DEPLASMAN YASAĞI YETMEZ PASSOLİG DE KALKACAK, TOPLUMSAL BARIŞ ÖYLE SAĞLANIR’

‘Deplasman yasağı yetmez Passolig de kalkmalı...’

12 Ağustos 2016, Cuma - 11:03

Deplasman yasağının kaldırılmasına yönelik Kulüpler Birliği’nin tavsiye kararını değerlendiren Fanatik yazarı ve NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, “Bu yetmez, Passolig’in de kalkması lazım” dedi

Ercan Taner mi haklı? Mehmet Demirkol mu?

12 Nisan 2016, Salı - 13:15

Ntvspor'da yayınlanan Spor Servisi programında Ercan Taner ve Mehmet Demirkol, Fenerbahçeli oyuncular üzerinden oyuncu performansı ve oyuncu tercihleri üzerine bir dizi tartışmaya girdi.

Demirkol: ''Mağduriyet edebiyatını bırakın artık''

18 Kasım 2015, Çarşamba - 15:39

Ntvspor'da Spor Servisi programı yorumcusu Mehmet Demirkol, Yunanistan maçında yaşanan ıslıklama olaylarına büyük tepki gösterdi.

Bilic, Kartal, Hamzaoğlu... Dergiye kapak olma meselesi (Akdağ & Demirkol)

17 Mart 2015, Salı - 12:41

Volkan'ın maçı

15 Ekim 2013, Salı - 10:51

Hollanda, Macaristan karşısında her türlü akını yaptı. Onlara karşı her türlü önlemi alsak da, mutlaka pozisyon bulacaklardır. Bu kez gol bulacağımızdan eminim, ardından ise tüm iş kalecimiz Volkan Demirel'e düşecek.

Demirkol: ''Bu düpedüz şantaj''

17 Aralık 2015, Perşembe - 16:34

Mehmet Demirkol, Mustafa Çulcu'nun Gaziantepspor-Fenerbahçe maçının 4. hakemine mesaj gönderen ismi açıklamamasını şantaj olarak değerlendirdi.

Akdağ / Demirkol'dan 'Denizli'nin ofisi...'

19 Mart 2015, Perşembe - 18:17

MİLLİ TAKIMLAR
TARAFTAR SEYİRCİ AYRIMI

Demirkol: ''Taraftar Yuhalar Kardeşim''

13 Kasım 2014, Perşembe - 13:00
1

NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Türkiye-Brezilya maçını Spor Servisi programında yorumlarken sert açıklamalar kullandı. Demirkol kötü oyunu eleştirirken, seyircinin yuhalamasına destek verdi ve ''Yuhalarım. Sen bana müşteri muamelesi yaparsan ve performansından mutlu değilsem yuhalarım. Kazakistan maçına da gitmem'' dedi.

FUTBOL KÜLTÜRÜ
MEHMET DEMİRKOL, NİHAT KAHVECİ - BEŞİKTAŞ ÜZERİNE YAZDI...

Evrensel bir Bağcılarlı

12 Haziran 2012, Salı - 12:17

Dünya çapında üne sahip bir sporcuya “Beşiktaş olmasaydı, Nihat hâlâ Bağcılar'da oynuyordu!” diyebilmek için, Beşiktaş'ın Nihat gibi en az 10 sporcuyu evrensel marka haline getirmiş olması gerekmez mi?