#
#
HABERLER
> Etiket içindeki haberler listeleniyor: marcelo bielsa

Bielsa istifayı bastı

Fransa Ligi başlarken, Olympique Marsilya olabilecek en kötü senaryoyla lige başladı. Takımın kendi sahasında Caen'e 1-0 yenilmesinin ardından teknik direktör Bielsa...

FOTO ALBÜM - #FutbolHeryerde

#FutbolHeryerde #FutbolHeryerde #FutbolHeryerde #FutbolHeryerde #FutbolHeryerde #FutbolHeryerde #FutbolHeryerde #FutbolHeryerde

Bielsa istifayı bastı

09 Ağustos 2015, Pazar - 01:16

Fransa Ligi başlarken, Olympique Marsilya olabilecek en kötü senaryoyla lige başladı. Takımın kendi sahasında Caen'e 1-0 yenilmesinin ardından teknik direktör Bielsa maç sonunda istifa ettiğini açıkladı.

Mancini'ye yine yol göründü!

02 Mart 2015, Pazartesi - 18:52

Fiorentina karşısında alınan yenilgi bardağı taşırdı. İtalyan ekibi gelecek sezon için Marsilya'nın Arjantinli teknik direktörüyle temasa geçti.

FUTBOL KÜLTÜRÜ
MARCELO BİELSA: EL LOCO

Dağılın yoksa bombanın pimini çekerim!

05 Ekim 2014, Pazar - 22:25

Delilik ile dahilik arasındaki ince çizgiyi sildiğinizde futbolda Marcelo Bielsa çıkar karşınıza. Arjantinli bir burjuva, Rosariolu bir entelektüel, Bir Delinin Hatıra Defteri Gogol'un olabilir ama onun delilikleri bir cilte zaten sığmaz.

Bielsa, resmen Marseille'de

03 Mayıs 2014, Cumartesi - 04:07

Fransa'nın güçlü ekiplerinden Olympique Marseille, gelecek sezondan itibaren takımı başarılı taktisyen Marcelo Bielsa'nın çalıştıracağını açıkladı.

Bielsa'nın Pres Sistemi

02 Ekim 2014, Perşembe - 13:43
1

Fransa liginde liderliğini sürdüren Marsilya'da teknik direktör Bielsa'nın pres sistemi adından söz ettiriyor.

Kırmızılılar Kanada'da

01 Temmuz 2013, Pazartesi - 17:10

Kanada'da 2007 yılında düzenlenen U20 Dünya Kupası'nda elbette ilk dikkat çeken takım Agüerolu Arjantin'di fakat onların haricinde de ilerleyen yıllarda adından söz ettirecek farklı jenerasyonlar da vardı. Bunlardan biri de José Sulantay'ın çalıştırdığı ve sonradan Marcelo Bielsa'nın da çok ciddi anlamda faydalanacağı Şili 1987-1988 jenerasyonuydu.