#
#
> Etiket içindeki haberler listeleniyor: daniele de santis

Eski Roma tribün liderine 16 yıl hapis

2014 yılında Roma'da oynanan İtalya Kupası finalinde Fiorentina ile karşılaşan Napoli takımının taraftarları maçtan önce şehre gelirken Tor Di Quinto semtinde...

FOTO ALBÜM - Türkiye Tenis Ligi

Türkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis Ligi

Eski Roma tribün liderine 16 yıl hapis

26 Eylül 2018, Çarşamba - 14:39

2014 yılında Roma'da oynanan İtalya Kupası finalinde Fiorentina ile karşılaşan Napoli takımının taraftarları maçtan önce şehre gelirken Tor Di Quinto semtinde otobüslerden inmiş ve çevredeki Roma taraftarlarıyla arbedeye karışmıştı.

Bazı Mayıslar Sonbahar

16 Mayıs 2014, Cuma - 09:40

Sokakta da stadyumlarda işler kötü gidiyor İtalya'da. Bir ülkenin mutsuzluğuna artık Adriano Celantano şarkıları da yetmez oldu. Matteo Renzi, sokaktaki mutsuzluğu yok etmek ekonomiye çeki düzen vermek için 22 Şubat'ta başbakanlık koltuğuna oturduğunda İtalya'nın en genç başbakanı ünvanını aldı.

SERIE A
AĞIR YAPTIRIMLAR YOLDA

İtalya'da Ultras Grupları Gözlem Altında

06 Mayıs 2014, Salı - 04:10

İtalya'da Kupa Finali öncesi olan olaylar İtalyan hükümetini ayağa kaldırmış durumda. Liglerin bitmesi ile beraber bir dizi operasyon yolda. Hükümet, taraftar gruplarının etkisini kırmaya hazırlanıyor.

Romalı bir taraftar gözaltına alındı

04 Mayıs 2014, Pazar - 15:38

İtalya'da dün akşam oynanan ve Napoli'nin kazandığı İtalya Kupası finali öncesinde çıkan olaylarla ilgili Romalı bir taraftarın gözaltına alındığı bildirildi.