#
#
> Etiket içindeki haberler listeleniyor: corona

Di Livio: 'Futbol konuşmaktan vazgeçin'

İtalya'da coronavirus krizi büyürken, futbol da elbette gündemden düşmüyor. Ülkede liglerin akıbetinin ne olacağına dair yorumlar da gelmeye devam ediyor. Tartışmalara...

FOTO ALBÜM - #FutbolHeryerde

#FutbolHeryerde #FutbolHeryerde #FutbolHeryerde #FutbolHeryerde #FutbolHeryerde #FutbolHeryerde #FutbolHeryerde #FutbolHeryerde

Di Livio: 'Futbol konuşmaktan vazgeçin'

27 Mart 2020, Cuma - 03:17

İtalya'da coronavirus krizi büyürken, futbol da elbette gündemden düşmüyor. Ülkede liglerin akıbetinin ne olacağına dair yorumlar da gelmeye devam ediyor. Tartışmalara son katılan isim Eski Juventuslu Angelo Di Livio oldu.

Corona'nın vurduğu İtalya'da futbolun geleceği belirsiz

25 Mart 2020, Çarşamba - 07:35

Dünyayı saran Covid19 pandemisinin Avrupa'da vurduğu ilk ülke olan İtalya'da ölü sayısı 6 binli rakamların üzerine çıkarken ülkede 2 hafta önce durdurulan futbol liglerinin hem mevcut sezona dair belirsizliği ve hem de geleceği dair kaygıları kulüpleri ve lig yönetimini düşündürüyor.

İspanya Şansıyla Kazandı

02 Temmuz 2013, Salı - 20:52

Turnuvanın başından beri hiç geri düşmeyen favori İspanya, 2. dakikada Arturo Gonzalez'in golüyle yenik duruma gelmesine rağmen ikinci yarıdaki oyunuyla ve şansının yardımıyla çeyrek finale kalmasını bildi.

Meksika, Mali'ye Patladı

28 Haziran 2013, Cuma - 21:20

Meksika, grubun son maçında Mali'ye gol yağdırdı ve üçüncü sıraya yükselerek diğer maçların sonuçlarını beklemeye başladı.