#
#
> Etiket içindeki haberler listeleniyor: şanlıurfa

Şanlıurfaspor'a kıyamet senaryosu

Şanlıurfaspor Kurucu Başkanlarından Mustafa Dişli'nin oğlu Yusuf Sabri Dişli'nin Şanlıurfaspor ile ilgili kaleme aldığı yazı.

FOTO ALBÜM - Türkiye Tenis Ligi

Türkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis LigiTürkiye Tenis Ligi

Şanlıurfaspor'a kıyamet senaryosu

06 Haziran 2016, Pazartesi - 14:27

Şanlıurfaspor Kurucu Başkanlarından Mustafa Dişli'nin oğlu Yusuf Sabri Dişli'nin Şanlıurfaspor ile ilgili kaleme aldığı yazı.

Fethi Şimşek: ' Bakanımız Faruk Çelik ile görüştükten sonra kararımı açıklayacağım.'

04 Haziran 2016, Cumartesi - 15:44

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Fethi Şimşek, 12 Haziran’da yapılacak kongrede aday olmayacağı sorusuna; “Bakanımız Faruk Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı ve ilçe belediye başkanları ile konuştuktan sonra adaylıkla alakalı kararımı açıklayacağım” dedi.

Ligde kalan Şanlıurfaspor'da başkan istifaya davet edildi

15 Mayıs 2016, Pazar - 03:11

PTT 1.Lig'de kümede kalma mücadelesi veren Şanlıurfaspor ligin son haftasında sahasında Adana Demirspor ile karşılaştı. Sahasında Adana Demirspor'u 2-0 mağlup edip kümede kalmasına rağmen tribünler başkan Fethi Şimşek'e yoğun tepki gösterdi.

Şanlıurfaspor'dan büyük ayıp!

25 Mayıs 2014, Pazar - 01:49

24 Mayıs 2014 'de olağan kongreye giden Şanlıurfaspor Kulübü,kongre öncesi kongre üyeliklerinin iptali birçok tartışmalara sebep oldu. Her kongre üyesi gibi genel kurulda oy kullanmaya giden kulübün kurucularından olan Mustafa Dişli'nin oğlu Türkiye Konseyler Birliği Başkanı Yusuf Sabri Dişli'nin kongre üyeliğini iptal edildiğini ve oy kullanamayacağını öğrendi. Bunun üzerine konuyla ilgili olarak Şanlıurfaspor taraftar oluşumları kamuoyuna bir açıklama yayınlayarak olaya sert tepki gösterdi.

Şanlıurfa TFF'yi ağırlayacak

28 Kasım 2014, Cuma - 15:46

Şanlıurfa, Ocak ayında TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve PTT 1. Lig takımların başkanlarını konuk edecek.

Gaziantepspor - Gençlerbirliği Maçı Sonrası Ortalık Karıştı

11 Kasım 2012, Pazar - 23:19
8

Şanlıurfa GAP Arena'da oynanan ve Gençlerbirliği'nin 3-2’lik üstünlüğü ile tamamlanan maçtan sonra olaylar çıktı. Sahaya inen Gaziantepspor taraftarları polisle çatıştı. Polisin biber gazı kullandığı olaylarda tribünlerdeki sandalyeler kırıldı.