#
#
19elli, foruma yazdı.
Biraz üzerinden geçti ama yazmadan edemedim.Bizden aldığınız Batuhan Kırdaroğlu çok iyi transfer sol bek ve sol açık oynayabiliyor.Yaşına küçük diye düşünmeyin gerek fiziği çok iyi gerekse futbol aklı var ve sakin oynuyor.Sene başı rotasyon için altyapıdan alınmışken ilk dönem ortası Yıldıray Koçal'ı kesti ve bugünlere kadar geldi.Sezon sonu Başakşehirle anlaşmıştı ama İlhan Şahin faktörü devreye girdi ve yönetim Batuhan'ı Göztepe'ye verdi.Bu çocuğu çok seveceksiniz.Umarım formayı kapar da bizi de TV başında gururlandırır.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
turkuazdevrim, foruma yazdı.

"tanergülleri" dedi ki;

Atamayla tribün lideri geldi diyenler, arka planda 2 gündür yaşanan gelişmeleri ileri ki zamanlarda nasıl yorumlayacaklar dikkatle izleyelim. Günlerce sabahlara kadar uğraşılan emekleri görmezden gelen, övmeye gelince klavyelerini susturan ama yermeye gelince kendi tribününü el aleme rezil edercesine sapık gibi buradan çıkmayanlar yaşanan şu 2 günlük süreç için salağa yatmaya devam edecekler mi? Bakalım.

Ne oldu iki günde yazda bilelim sosyal medyada herkes delikanlı herkes birilerine laf sokuyor ama isim veren yok nedir yazında bilelim bizde ona göre notumuzu verelim. Bildiğini söylemekten çekiniyorsan özelden yaz
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
echoesss, foruma yazdı.
güzelyalıya gidip eskiden tansaşın olduğu yerde yükselen yapıya bakın bir. imkansız gibi düşünürdüm orada kendimize ait bir stadımız olmasını. 3-5 ay sonra orada maç oynayacağız. hayal gibi. bulunduğumuz yer türkiyenin en üst ligi. 39 yaşındayım. 13 yaşından beri maçlara giderim. 26 sene olmuş. takım en altın çağını yaşıyor son 50 yılın. malesef teknoloji insanlara evlerinden böylesine acımasızca eleştirme imkanı veriyor. karşısında görseler başkanım başkanım diye eğilip bükülecek adamlar burdan sallayıp duruyorlar. en çok buna üzülüyorum. isterdim ki taraftarımız eleştiri yaparken düne bugüne son 50 yılda yapılanlara bakıp vicdanlarıyla eleştirsinler. ben bu adama yapılan hiç bir eleştiriyi kabul etmiyorum. çünkü o kendini eleştirir. nereden alıp nerelere getirdi. o hepinizden daha fazla istiyor çok daha yukarılarda olmayı. adam belki de çoluğunun çocuğunun geleceğini bu kulübe yatırdı. lütfen genel değerlendirme yapalım arkadaşlar. neredeydik, nereye geldik, başkan bırakırsa nerede oluruz. bunları düşünüp yorum yazın..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
, foruma yazdı.
Allahınnda bir adaleti vardır. Han belli hancı belli derler. Nasıl geldilerse öyle gittiler, bazılarımız ya perde arkasını görmüyorlar ya da ar gözlüklüler. Su 2 seneden beri yaşadıklarımızı birileri 1 hafta yaşayınca yaygara koparıyolar. Empati yeteneği varsa yaparlar yaşadıklarımızı anlarlar. Bir de bu 2 seneden beri abici değşlde sadece Körfezin peşinde olanlar maratondan çıkanlar dimi. :lol:
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Gardrop, foruma yazdı.
2 senedir bize,abicilik yapmıyoruz tribün hepimizin,siz neden gelmiyorsunuz,özgürsporlumusunuz diyenler,Enver Güler'in tribünü bırakmasıyla Hodri Meydan'dan ayrıldıklarını açıklamışlar bu arada , şaşırdık mı :)
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
, foruma yazdı.
Anladığım ve gördüğüm kadarıyla semte kutu gibi bir Stad yapılıyor.
Tam Göztepe taraftarının istediği gibi rakiplere cehennem yaşatılabilecek bir stadyum.
50-55 000 stadlar yerine böyle güzel Kutu gibi stadlar çok daha ambiansı ve görselliği sağlar
Göztepe’nin şansı bir de semte yapılış olması , maç günleri öncesi sonrası güzel ambians sağlanır
Bize de bu sene semte ve bu güzel stada deplasman yapmak nasip olucak
Şimdiden hayırlı olsun, umarım yeni stadınız hayırlı uğurlu gelir ..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
zebercet41, foruma yazdı.

"Gardrop" dedi ki;

2 senedir bize,abicilik yapmıyoruz tribün hepimizin,siz neden gelmiyorsunuz,özgürsporlumusunuz diyenler,Enver Güler'in tribünü bırakmasıyla Hodri Meydan'dan ayrıldıklarını açıklamışlar bu arada , şaşırdık mı :)

:D :D
 
ortak payda kocaelispor değil mi ya özgür gider enver gelir enver gider haluk gelir veya x gelir siz kocaelisporlu değil misiniz :lol: :lol: Özgürsporlu denilenlerin maça gelmeme sebebi özgür taşkıran değil, malum kişilerin orda olması bunu herkes bilirken şimdi bizde onlara mı abisporlu diyelim.
 
Tribünü haluk bozo alacak söylentileri var. Kendi adıma yine maratona gitmem ya da 1 2 maç seyrederim yeni kişi kimlerle hareket edecek, olayda ismi geçenlerin arkadaşlarıya falan yol yürücekmi, ama haluk abiye son çorum maçında bir kez daha saygı duydum. Ki ben değil tüm türk tribünleri saygı duyuyor. Adamı gerek burdan gerek sosyal medya hesabımdan eleştirdim onlarla deplasmana gittiniz diye ama çorum maçı devre arası beni gördü otururken "hadi abisi kalkmıyor musun bağıralım" dedi tribüne davet etti. Başkası olsa yüzüme bakmazdı veya gelirdi sen neden böyle böyle yazıyorsun falan derdi.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
ag2315, foruma yazdı.

"Garfield3454" dedi ki;

Ulan pasolige bulaşmadık diye avutuyoruz kendimizi ne güzel , alt liglerden uzak durun bare !

alt liglere bulaşmalarının güvenlikle alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum,olay tamamen duygusal!!,son yıllarda alt liglerde muazzam dolulukta stadlar ,dolayısı ile iştah kabartan bir durum var ortada daha çok pasolig kartı satılması lazım ki aktifbank para kazansın!!!
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Russell35, foruma yazdı.
Bence stadın 2. devreye yetişme olasılığı var ama her türlü aksiliğe karşı tedbir amaçlı 1 sene daha burada oynayabiliriz denmiş olabilir. Bizim dışımızda bornova stadına talip olanlar var. Bu anlamda risk almamak gayet normal.
 
Bunun yanı sıra stadın maç alanından ziyade, tahminen avm bölümü kulübe daha çok para getirecektir. Bu açıdan bana göre Avm kısmının önce bitmesi kulüp açısından daha önemli. Stad konusunda acele edilip kaliteden ödün verileceğine içimize sinecek şekilde biraz daha gecikmeli olmasında sakınca yok bence. Ekonomik durum, inşaat sektörü sıkıntılı dönemlerden geçiyor malum.
 
Geçen sene başkandan, samimi bir şekilde, bu sene stad için çok masraf yaptık, Ghilastan da kurtulamadık, transfer konusunda bu seneki bütçemizi aşıyoruz, buna rağmen imkanlar dahilinde iyi kadro kurmaya çalıştık vs gibi açıklamalar duyabilseydik bence bu kadar eleştiri olmazdı. Başkan daha şeffaf olmalı camiaya karşı ki üzerindeki yük ve kendisinden beklenti azalsın.
 
Başkanda para bok gibi bakış açısıyla adamın sürekli masraf yapmasını beklemek doğru bir yaklaşım olmaz. Borçlanmadan bütçe dahilinde elinde geleni yaptığına inanıyorum başkanın. Kaldı ki ligin yine de pahalı kadrolarından birine sahibiz. Sadece Sepil başkanın ekonomik katkısıyla üstelik. Benim başkanı tek eleştirebileceğim nokta sezon başında daha net bir forvet oyuncu transfer etmemesidir. Jerome kapalı kutu idi ve yeterli faydayı da sağlayamadı.
 
Devre arasında yabancı kontenjanı da doluyken, Ghilas, Scarione gibi ekstra yüklerimiz de varken iyi bir forvet oyuncu getirebilmek çok mümkün değildi. Mecburen Ghilası da indirim yapıp kadroda tutmak zorunda kaldık. Üstelik yönetim düşme endişesi taşıyabileceğimize ihtimal vermedi. Üst üste şanssız haftalar geçirdik. Takımın özgüveni kayboldu, direkten dönen toplar vs. şanssız bir sezon geçirdik ama sonunda ligde kalmayı başardık.
 
Sezon başında Gassama, Titi, Yasin, Borges gibi oyuncularla kadro güçlendirilince hepimizin beklentisi artmıştı aslında. İlk seneye göre daha iyi bir kadro kurduğumuzu düşününce düşme sıkınıtısı yaşayacağımıza ihtimal verilmemesi normaldi. Ama kadron iyi de olsa atanın, tutanın iyi olacak. Bu konuyu atladı Sepil ve yönetim. Sonuç olarak atan yeterli katkıyı veremeyince bu sıkıntıları yaşadık.
 
Bu sezondan önemli dersler çıkardığımızı düşünüyorum. Bu açıdan belki de hayırlısı olmuştur. Çünkü böyle bir konuyu tecrübe etmemiz gerekiyordu camia olarak. Mehmet Sepil'in de dersler çıkardığına eminim. Edinilen tecrübelerle önümüz daha aydınlık olacaktır inancındayım.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
moshee41, foruma yazdı.
Sizin orgeneral futbolculara 1 milyon tl SGK ya da 350 bin tl borç bırakıp gitmiş
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
HABERLER