#
#
VTS, foruma yazdı.

"Parçalıaşk" dedi ki;

açıkçası çekindiğim bir husustu, anadolu takımları her zaman istanbul takımlarına ekstra konsantrasyon ve bilenme ile sahaya çıkarlar. yani bu konuda, bir istanbul takımı anadolu takımıyla şampiyonluk yarışındayken her zaman biraz daha şanssızdır.
dün de gördüğüm bariz ki, göztepe hiç fener ile avrupa yarışına gireyim modunda değildi, 10 kişi trabzona karşı bile hücum organizasyonu geliştirmekten acizdi. bunu kayseri'de de gördük. takımlar hiç iyi halde değiller, erken aşamada zor maçları olan takımlar avantajlı bu şartlarda.
 

Böyle adi imalarda bulunmadan evvel geçtiğimiz 2 sezona bakacaksın, ondan sonra yazacaksın. Göztepe'yi içeride dışarıda yenerken iyiydi; bitik Göztepe İstanbul'da Başakşehir'i devirirken harikaydı, şimdi Trabzon'a yenilince mi kötü olduk.
 
Dünya sizin etrafınızda dönmüyor. Takımlar sizin keyfinize göre yenilip yenmiyor. Galatarasay'ın şampiyonluk şansı umurumuzda değil yani. Yarın İstanbul'da sizden puan alırsak da aynısı olacak, kaybedersek de.
 
Ben taraftar olarak Trabzon'un başarılı olmasını isterim. Çünkü şampiyonluk yolunda gençleri oynatacak kadar büyük bi kulüp. Dünkü maçta 5 altyapı oyuncusu şans bulmuş. Lig ortalamaları da bundan aşağı değildir. Ama bu düşüncem takımı bağlamaz. Trabzon'da aldığımız galibiyet kanıtıdır bunun.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
network, foruma yazdı.
Yıllardır senaryo hiç değişmiyor. Biraz cani yananin gözleri ağlamaktan kan çanağına dönüyor.
 
Yıllardır Anadoluyu her türlü komployla ezdiniz , gıkınız çıkmadı. Alın size siyasi baron göksel gümüşdağ. Tarihsiz, camiasiz, taraftarsiz, Kültürsüz başakşehir. Yıllardır şampiyon olmalarını hiç istemedim ama bu sene heralde olacaklar. Olsalar da üzülmeyiz artık.
 
Bizim cuma günü oynanan maçta 2 0 öne geçtiğimiz pozisyona ofsayt verildi , %100 goldü. Dün Galatasarayin yediği.2. Çok ise , %100 ofsayt. Çünkü kaleciyi şaşırtıyor kenan. Bizim golde ise , kaleciyle topa vurmaya çalışan lukasik'in hem arasinda 12 13 mt var , hemde zaten oyunun içinde olan bir pozisyon. Topa dokunmuyor ve o top gidiyor gol oluyor. Kalecinin görüş alanı gibi bir durum yok , top ortalandigi andan itibaren hakimiyeti var pozisyona.
 
Tiyatro yıllardır vardı , konjuktur değişti , hala da devam ediyor.
Bu ulkede tiyatrolar bitmez , geçmişte tiyatro oynayanlar , şimdi mağduru oynuyor. Lig başında Fenerbahçe, Ortasında Beşiktaş, Şimdide Galatasaray. E birazda siz uğraşın şu işlerle, bakin bakalım ne oluyormuş, nasıl oluyormuş..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Lular, foruma yazdı.
Hükümet baskısı mı ? Fenerbahçe’den bağımsız siz gerçekten nasıl inanıyorsunuz Koç ve benzeri gibi bi ailenin kapitalizmin köpeği olmuş iktidara duruş sergilediğine.Sistemin ta kendisi bu adamlar zaten.Buna inanbilmek için gerçekten polyanna olmak gerek.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
GambaOsaka, foruma yazdı.
hadi ulan oradan harem hadımağası...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
bhy1, foruma yazdı.
aynı adamlar ekonomide uçtuk, dünya bizi kıskanıyor falan da diyor. onlara da inanıyor musun:)
 
bir ara trabzonspor epey transfer yapıyordu, değirmenin suyu nereden geliyor falan deniyordu. oysaki geleceği satılıyordu kulübün, kimsenin para akıttığı falan yoktu pektabii. son on yılda 100 milyonlardan 1 milyara ulaştı borç.
 
ekonomik olarak batmış tüm kulüpler. bu halde bankaların kredi falan vermesi mümkün değilken bu siyasiler buralara el atıyor, kredi bulunuyor kulübün dönmesi sağlanıyor ancak sonuçta borç yine artıyor. tabii artık döndürülebilir hali geçti bu borçlar. faizler devasa boyuta ulaştı. dönülmez bir noktaya gelindi ve bankalar birliğiyle anlaşma yoluna gidildi. ha trabzonspora ekstra ne yapıldı şu dönemde, bir iki sponsorlukta siyasilerin dahli olduğunu biliyorum. 500'e anlaşılırken 1'e, 2'ye el sıkılırken 3'e çıktı anlaşma miktarları.
 
siyaset futbolumuzda dün de vardı bugün de var. kime ne destekler ne kolaylıklar sağlandığını da cümle alem biliyor. trabzon özelinde denecek ise şehrin en önemli değerini kullanıyorlar işte. x şehrinde turizm üzerinde politika geliştirirler, y de sanayi yatırımı, z de hızlı treni ulaşımı vs. trabzonu futbolla uyutuyorlar doğrudur ve şehir yerinde sayıyor. misal bugün iktidarda olanlar her şehre yapılan stadyumları trabzon için lütuf gibi sunuyor. muhalefet de farklı değil. k.k trabzona geldiğinde stat bölgesinin kulübün malı olması gerektiğinden falan da bahsedip vaad etmişti:) sonuç olarak açık konuşalım trabzon istanbulun her zaman gerisinde anadolunun önünde nemalanmıştır siyasetten. ancak biraz zirveye oynayınca göze batmıştır, pire deve yapılmıştır sadece.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
footballcity, foruma yazdı.
Arkadaşlar,
Öncelikle söyleyeyim ki meyve veren ağaç taşlanır.
Trabzonspor için söylene bir şey vardır hep. Ligde her daim olmalı üst sıralarda mücadele etmeli
Lige renk katıyor vs vs vs..
Ama o Trabzonspor ne zaman kafaya oynarsa o zaman her türlü çamur atma işi başlıyor.
Bu hafta sizinle maçımız vardı sizi zan altında bırakıyorlar. Haftaya başka bir raki,p olacak emin olun benzeri şeyleri onlar için kullanacaklar.
Milyonluk şehirde milyon avroların harcandığı kulüplerinin hatalarını sorgulayacaklarına Göztepeyi Trabzonsporu vs sorguluyorlar.
İnsan bir düşünür 500 bin kişilik şehir bu alt yapıyı nasıl kuruyor.
milyon avrolar verdiği adamın karşısına alt yapı çocuklarını nasıl dikiyor.
ama dertleri başka.
unutmadan.
size biri onlara karşı oynamadınız sizi rahat yendi falan diyen olursa siz Trabzonspora karşı ne yaptınız diye sorun.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
212, foruma yazdı.
takım bornova'da yedide yedi yapmış, yıllardır yakaladığımız en iyi iç saha başarısı bu. en büyük etken kesinlikle stad. futbolcuların stadı çok sevdiklerini de duyduk hep. altınordu iddiasızken ve başvuru yapılmasına rağmen reddetmesi şehre karşı yapılmış bi ayıptır. herkese iyi görünmeye çalışan pezevenk var ya, he iyi insan he altyapı he he.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
VTS, foruma yazdı.
Alt tarafı yalandan ateş ölçüp maske takacaklar, onu bile beceremeyip kulübe 50 bin lira ceza ödettiriyorlar. Sizin gibi çalışanlardan cacık olmaz cacık.
 
1- GÖZTEPE A.Ş.'nin, stadyuma giren kişilerin ateş ölçümü yapılmadan stadyuma alınmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 24.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
 
Aynı müsabakada GÖZTEPE A.Ş.'nin, mensuplarının maske takma zorunluluğuna uymamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 24.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
zebercet41, foruma yazdı.
İzmit'te söylenen en büyük 3 yalan.
 
1) 9 yerkende staddaydım - Değildin başkan değildin olanlara lafımız yok şahsen bende değildim ama kimler vardı biliyoruz, onlarda kendini biliyor zaten. 5 senedir herkes ben 9 yerkende staddaydım diyor.
 
2) Körfez FK maçına hiç gitmedim - Sallama başkan öyle bir geldin ki bende gittim çünkü ozaman ki şartları defalarca yazdık FK projesinin nasıl olduğunu. Kocaelisporu gerçekten takip eden sadece kocaelisporlu sayısı zaten 5000 6000 değil mi bu şehirde? Gerisi rüzgara göre başarıya göre gelir çift takımlıdır. Yeni stadda da gördük işte bunları. Şimdi takım üst liglere çıktıkça daha fazla artacak. Evet sende geldin, gelmeyenleri biliyoruz onlarda kendini biliyor ama son 5 senenin modası ben hiç fk maçına gitmedim... Gitmemişsindir çünkü ozaman gerçekten tepki koyan kocaelisporlular dışında sen ömründe kocaelispor maçınada gelmedin ki.
 
3) Serhan gürkan istifa dedim maratonda dayak yedim. - Yiyenler var mıdır gerçekten görmedim de kardeşim herkes mi yedi? 5 senedir özellikle bahriyi savunan herkes bunu söylüyordu. Böyle bir şeyi hepiniz yaşadıysanız maratonda istanbul belediye maçından daha beter kavga çıkması lazımdı.
 
Yeni kocaelisporlulara gelince bunlar normal. İsmetpaşada 8 10 bin oynardık şehir havaya girdi derdik şimdi üst liglere çıktıkça biz zor bilet bulacağız belkide stadda. 8 10 binlerden 15 20 bin kemik seyirciye ulaştık bunun sadece yine soyluyorum 5 6 bini gerçek kocaelisporludur. Eski abiler daha iyi hesap eder. Bu sayı 1 ve süperligde 20 25 binlere ulaşacak.
 
Bize takım amatöre düşerken maça giderken kocaelispor mu kaldı yeeaaah diyenler şimdi sosyal medya hesabından kutlama mesajı paylaşıp beğeni alıyor. Ben ise sosyal medya hesabımdan herhangi bir paylaşımda bulunmadım...
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
zebercet41, foruma yazdı.
1 sene önceki başkanın dediği temenni çok doğru ve gerçekçi. Kabus gibi geçen 5 seneden sonra Sağlıklı ve sağlam adımlarla ağustosta güçlendirilmiş bir yönetimle aynen böyle devam.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
HABERLER