#
#
, foruma yazdı.

"allezgala" dedi ki;

yabancı sınırını düşürelim fantezisiyle uğralıp duran tff ve şenolu ve 19:05'te 19.500 ceza verip hocamıza haksız yere 4 maç cezalandıran tffspor'u desteklemiyorum.. umarım andora izlanda fransa arnavutluk bu kokuşmuşlara gereken cezayı kesecektir..
TT Arenadaki izlanda maçına umarım ultraslan gereken cevabı iletir..
#nihatozdemiristifa

Bjk liler Yıldırım Demirören varken desteklemesin
 
Fb liler Fatih Terim Milli takımın hocasıyken desteklemesinler
 
Sonra millet size Anti Bizans deyince zorunuza gidiyor.
 
Ne zaman destekleyeceksiniz Milli takımı ?
 
Bırakında burada Milli maç hakkında konuşalım. Bahsettiğin mevzu hakkında 2-3 tane ana sayfada konu var gidin orda yiyin bir birinizi. Gelip buraya Milli takım üzerinden Gs ye mağdur edebiyatı yapma!
 
CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
alideniz1925, foruma yazdı.
Atınç transferini , yazın boş boş sıcak sokaklarda dolaşmasın , hayata dair iki üç şey öğrensin diye tesisatçıya çırak olarak verilen ortaokul öğrencisi gibi görüyorum.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Corona, foruma yazdı.

"KutsaldırArman" dedi ki;

Savaş ne durumda ? Bir de Koç ürünleri için yaptığınız boykot ne durumda ? Güncel durum paylaşımı yapabilir misiniz ?

Ne olsun iste gecen senekinden 3 kupayla ciktik,bu sene daha yeni basladi,sene sonunda aglama esliginde aval aval izlersin daha erken.simdi git mayista gel :wink:
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Moskov1925, foruma yazdı.
Yusuf yazici giderse yusuf sari var diye bir röportaj vermisti başkan maçı izlerken gülmemek icin kendimi zor tuttum yahu adamin daha sahada duruş pozisyonu yok halısaha topçusu 4 tane top atıldı.4 u önünden geçti iki tehlikeli bölgede top kaptırıp üç net garanti gollük pası verebilecek pozisyonda pas atamadı bırakın ya topcu olacak adam duruşundan belli olur bu adama bel bağlamasın trabzon altyapıdan diğer adaylara yonelisin bu çocuğu da ptt 2 lige kiralasın
 
Son olarak Nwekame Ekuban siz nasil kralsınız kardeşim sadece nwekame bazen basit oynaman hem.senin icin hem takim.icin harika olur duzeltirsin insallah yani ben kadro kursam bu iki adamı en once yazıp diğerlerini yanına dizerim net
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Gardrop, foruma yazdı.

"GreenBlack34" dedi ki;

Yeni yönetimin kulübe borç yazdırdığını bilmiyordum. Nasıl bir mantık bu? Net mi? Bu adam bıraktığında, kulüp ona borçlu mu kalacak?

Borç yiğidin kamçısıdır
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
, foruma yazdı.

"spartacus1903" dedi ki;

Fatih Terim ve Lucescu döneminden çok daha sempatik bir milli takım var, bu Gslilerdeki hezeyan ne oluyor anlamış değilim. Sosyal medyada tutturmuşlar Adam Büyük milli takıma neden alınmadı, Emre Mor neden çağrılmadı,şakamısınız siz arkadaşlar Adem Büyük kimdir ? ne yapmış ne etmiş ? çağırılan bazı isimler ve performansları tartışılabilir, yabancı kontenjanı konusunda Şenol Güneş'de saçmalamış olabilir, ama tüm bunlar futbol doğrularını objektif yorumladığınızda sizin yorumlar baya bir komedi kalıyor, heleki bu milli takımı Nihat Özdemir üzerinden vurmaya çalışmak saçmalığın daniskası. Adamın bir 6 ayını görün, eleştirilecekse de bunu en son sizlerin yapması lazım.
 
Terim döneminde kendi takımında bile formaya giyemeyen yedek kalecilerin sırf menejer dostları istedi diye, kendi cv lerinde milli takım yazsın diye nasıl kadroya alındığını biliyoruz.
 
Şenol Güneş eksiğiyle doğrularıyla tartışılır, eleştirdiğim bir çok yönü var, ama eleştirenlerin kimliklerine ve taptıkları adamı gördüğümde insan düşünmeden edemiyor, sanki hafızamız yok sanki Terim dönemini bilmiyoruz

Ne yaptın sen kardeşim adamların kutsalına saygısız saygısız konusuyorsun ayıp yaptığın.Fatih Terim vs gs ye oynanan oyun büyük.Biz küçük olduğumuz için göremiyoruz büyük resmi..Gs şampiyonluğa oynadığı için dile getiriliyor yabancı sayı filan.Şenol Güneş eleştirilebilir ama gs li arkadasların eleştirdiği noktaların hiçbirine bende katılmıyorum.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Russell35, foruma yazdı.
Özellikle yeni stadla birlikte bir seferberlik ilan etmekte fayda var. Tüm İzmir halkını Göztepe'ye yönlendirmeye çalışmalıyız. Maçlarda bu konu için özel pankartlar hazırlanabilir.
Sallıyorum; "Gerçek İzmirliler burada" "İzmirliyiz Göztepeliyiz" "Şehrine sahip çıkanlar" "İzmirliyiz, Göztepeliyiz, Gururluyuz" "Aklımız, fikrimiz İzmir" "Kendi şehrinin sevdalıları" "Bizde İzmirlilik lafta değil, Kalplerde" vs gibi.
 
Kimseyi ötekileştirmeden sevgiyle, festival havasında maçlarla, şovlarla insanları kazanmalıyız.
 
Mesela sosyal medyada çift takımlılar görebiliyoruz. Onlara gözlemlediğim kötü davranılıyor. Çift takımlı olup diğer takımları bırakıp sadece Göztepeyi tutan çok tanıdığım var. Göztepe sempatizanlarını sevgiyle kazanabiliriz. Ben kendimi bildim bileli Göztepe maçlarına gidiyorum ama süper ligden sonra maçlara gelmeye başlayanları da sahipleniyorum. Eskiden beri biz varız siz kimsiniz ki yaklaşımıyla taraftar kazanılmaz. Ayrıca Göztepe taraftarını serseriler olarak gören hemşehrilerimiz var. Onları şehir merkezindeki stadımızda ancak davranışlarımızla kazanabiliriz. İnsanlar huzurlu, mutlu, kendini iyi hissettiği yerde aidiyet duygusunu kazanırlar. İzmirli insanlara Göztepeyle mutlu olacaklarını hissettirmeliyiz. Ayrıca yeni stadla birlikte yerel yöneticileri, iş adamlarını maçlara davet etmekte fayda var. Onları tezahuratlarımızla onore etmeli, gönülleri kazanmalıyız.
 
Yani kısacası biraz stratejik, politik yaklaşmak durumundayız. Politiki siyaset anlamında söylemiyorum. Kim Göztepeye yaklaşırsa onun sempatisini, sevgisini kazanmak için çaba sarfetmemiz gerekiyor. Her fırsatta özellikle İzmirlilik vurgusu yapılmalı. Çocuklara Göztepe ürünleri hediye edilmeli. Stad çevresinde halka iyi davranılmalı. Sosyal medyada İzmirle ilgili kanallara sayfalara Göztepeyle ilgili güzel paylaşımlar yapılabilir. Yönetim ve taraftarlar toplanıp bu konuda fikir alışverişinde bulunabilir vs. İzmirli firmalara Göztepenin fotoğraflarından, geçmişinden, geleceğinden bahseden onların ilgisini çekecek paylaşımlarda bulunulabilir. Bu konu üzerine özel çalışmalar yapmak durumundayız.
 
Kısacası camiayı büyütmemiz gerekiyor. Sadece taraftar ve Sepil başkanla olmaz bu iş. İnsanların, yerel yöneticilerin, gençlerin, çocukların, firmaların gönüllerine girmemiz gerekiyor.
 
Ayrıca rakip takımlarla, taraftarlarla iyi geçinip başka takım taraftarlarını da sempatizan yapmalıyız. Ligde Göztepenin ayrı yeri olduğunuz, özel bir kulüp olduğunu HERKESE hissettirmeliyiz.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
EmrahO, foruma yazdı.
Babası Zico'yu yemişti, kendisi de Ersun Yanal'ı yiyen tayfanın başını çekerek bu kulübün son yıllardaki en dominant iki sezonundan birine balta vurdu. Bu kulübün kimyasını ve havasını babası ile birlikte yerle bir ettiler.
 
Fenerbahçe'ye emek vermiş, Avrupa'ya gitmemiş öyle mi. Ulan gitse kaç paraya oynayacaktı Avrupa'da? Orada da götüyle top mu kontrol edecekti? Merak etmeyin; Fenerbahçe Spor Kulübü de, Volkan Demirel'e dünyanın hiç bir yerinde kazanamayacağı şeyleri vermiştir. Burada kimse Volkan Demirel'den daha az Fenerbahçeli değildir, herkes kendi çapında ama açken ama parasızken ama Sivas'ta buz kaplı tribünde ayakta durmaya çalışırken Fenerbahçe'ye hizmet etmiştir.
 
Soyunma odası takım sporlarının namusudur. Oradan materyal sızdıran, sızdırılmasına yardım ve yataklık eden namussuzluk etmiştir. NOKTA.
 
Allah senin gibi sporcuyu bir daha Fenerbahçe Spor Kulübü kapısından içeri sokmasın. Başkaları karaktersiz sürülerini savunuyor diye ben bu herifi savunacak değilim. Ha ama madem kulübeye geçiyor, uğraşsın dursun karşıdaki muadilleriyle.
 
İdman sevmezsiniz, tempoyu fazla bulursunuz da hocanın altını oyarsınız he mi? Ulan hocanın ayağını kaydıracağım diye sızdırdıkları kayıt, aslında hocanın hepimizin içinden geçenleri söylediği kayıttı. Şahsi rahatsızlığı uğruna Fenerbahçe'ye caz yapanın allah ömür boyu iki yakasını bir araya getirmesin.
 
Fenerbahçe'ye yanlış yapan babam olsa susmam konuşurum, sırf Fenerbahçeli diye hiç bir şeyi silmem.
 
Taraftarla olan münasebetine gelmedim bile. Gelmeyeceğim de. Burada susuyorum yoksa söveceğim.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
efetorunu35, foruma yazdı.
Daha dün transferde görüşülen 3-4 kişi var diyenler, bugün geçmiş sayfaları açmaya başlamışlar. Hayırlı işler ne diyelim.Siyasette Adam yol yaptı, karşı çıkanların hepsi terörist; Göztepe'mizde ise adam stad yaptı, muhalefet yapanların hepsi hain... Hiç yabancı gelmiyor değil mi? Bir de Bülent Özkul'dan örnek vermişler hazretleri. Bülent Özkul'a yapılanların onda birini görmedi Mehmet Sepil... Bülent Özkul küsmedi ama, trip yapmadı... Göztepe'si için kalp krizi de geçirdi, işini de kaybetti ama bu teiplerin hiç birini yapmadı. Hiç kimse ama hiç kimse Mehmet Selim'e Başkan sahanın ortasına helikopter indir de demedi. Bu şovları da gördü bu gözler. İsteğimiz geçen sezon sonunda mevcut kadroyu koruyalımdı, ortalama bir sol bek, bir 10 numara, bir de santrafor alsa yeterdi bize. Hani stoper bile istemiyorduk aslında. Kaç para yapardı ortalama 3 topçu? Hadi 1 milyondan 3 milyon Euro yapardı oysa... Bir de neymiş efendim 20 milyon toplayabilirseniz toplayanmış... Geçmiş sayfalarda birader bahsetmiş benim. Cebindeki son parayı kombineyi yatırmış, çocuğunun nafakasını yatıramadığı için çocuğu gösterilmemiş adam tanıyorum diye. Bahsettiği kişi benim evet. Cebimdeki son parayı kombineye yatırıp çocuğumdan mahrum kaldım. Hadi söyleyin bana şimdi delikanlılar: Sepilin 20 milyonu mu değerli yoksa benim 600 liram mı? Yüzümüzü güldürmesini istediğimiz bir Göztepe'miz kalmıştı onu da hiç edin. Kulübün altındaki çorbacı kapanalı yıllar oldu, siz kulübün içindeki çorbacılardan mısınız?
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
, foruma yazdı.
Çemişgezekliler.
Çok hafife alıyor millet. Hep örnek verirken "hayırdır olm bizi çemişgezek mi sandınız" diyorlar.
 
Çemişgezekliler alayına gider ayık olun ha.
 
CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
HABERLER