#
#
Manavkuyu, foruma yazdı.
Göztepelilere yeni statları hayırlı uğurlu olsun. Dün maç sonrası akşam Güzelyalı'daydık. Semtin tüm sokakları, apartmanları bayraklar pankartlarla donatılmış. Mekanların hepsi çakılı. Sokaklar, sahil, meyhaneler, kafeler. Semtin her karışında bir hareket var. Çoluk, çocuk, yaşlı, kadın erkek herkesin yüzü gülüyor. Ben gözlerimle gördüm, içerisinde bulundum. Semtin ortasında stat olmaz diyen kaşmerlerin hepsi maç günü gidip ortamı görebilirler. Bu statla birlikte Göztepe, her sene üstüne koyarak güçlenecektir. Şampiyonluğa, Avrupa'ya oynayan bir takım haline gelecektir. Tekrardan hayırlı olsun. Fitneye fesata da gerek yok.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
buderus1925, foruma yazdı.

"tayfalı" dedi ki;

Mehmet Sepil İzmir için güzel iş çıkardı stadyum yaptırarak. Göztepe'ye hayırlısı olsun,futbol olarak daha iyi temsil etmek nasip olsun İzmir'i.
Bugünleri görmek için çok cefa çektik falan yazmanız komik oluyor ama.Yapilanların çekilen cefa ile bir alakası yok,parayı veren satın aldı ,yaptı etti.

Izmirin en cok superligde temsil eden Altaya neden Izmirlilerin sahip çıkmadığın õzetidir bu yazdıkların siz ust liglerde bos trubunlere oynarken amatorde stad dolduran bir Gõztepe asla olamayacaksınız herzaman bu sekilde bir avuc ahmak olarak kalmaya devam edeceksiniz bu kafayla.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
damacana, foruma yazdı.
Hadiseye farklı bir yerden bakmak lazım. Herkes Beşiktaş yönetimi falan demiş de olayın başka yönleri de var.
 
Şimdi kural hatası yapıldıysa başvurunu yaparsın bunda bir şey
yok da, neden bütün gündem buna odaklanıyor, buna benim itirazım var.
 
Beşiktaş medyasında ve taraftar hesaplarında bi "hesap sor"cu, "takımın hakkını ara"cı bir tayfa var. Bu ülkede her şey böyle zaten, en popülist, en göz önünde olan yerden yaparsın yönetime eleştirini. Ama bakıyorum bu arkadaşlar Erkek Voleybol takımı kapanırken, Kadın Voleybol dağılırken, Basketbol şubesine üvey evlat muamelesi yapılırken, futbolda gelecek vaat eden genç oyuncular sağa sola kiralanırken bu kadar büyük bir tepki vermiyorlar. Onlara göre yönetim gelsin, hakem hatasına bağırsın, kural hatasına itiraz etsin, gücünü göstersin. Bu mudur, bu kadar mıdır yani? Tabii ki Beşiktaş'ın hakları savunulacak o ayrı, ama bu kadar kepazelik ortadayken bi Göztepe maçı mıdır sorun? Sen her şeyi doğru yaptın, topçunun paralarını verdin, hakem geldi seni yedi, öyle mi? Aylardır maaşını alamayan kulüp personelinin hakkını kime soracağız abi, federasyona mı?
 
Kimse kusura bakmasın da, "çıkardı cebinden yüz milyon euro koydu", yok "bilmem ne toplantısında çıkardı masaya vurdu" tarzı yöneticilik bitti artık, eskide kaldı. Fifa tepende, Uefa tepende, hatta artık Fiba da tepende. Şimdi Göztepe maçı tekrarlanınca ne olacak, sorunlar düzelecek mi? Bir kesim için evet çünkü bunlar spor yönetimini lobiden ibaret görüyorlar. Üstelik bunların arasında sevdiğimiz saydığımız büyüklerimiz, önemli Beşiktaş muhabirleri falan da var. "Beşiktaş hakkını arayacak kardeşim!!" diyorlar, eyvallah mutlaka da senin hakkını aramadığın sporcu da gidip hakkını mahkemede arıyor, onu ne yapacağız?
 
Burdaki Göztepelilere de kısmen hak veriyorum ama çok aşağılayıcı yorumlar da var. Gerek yok. Herkes kendi açısından bakıyor nihayetinde. Ama meseleye Beşiktaş açısından bakan biri bence yukarıdaki soruları da sorabilmeli.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
ksk_jef, foruma yazdı.
Sizin yaşadığınızı her hangi bir klüp taraftarı yaşasa kendini keserdi,stad falan bahane
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Kırık, foruma yazdı.

"eskicarsi82" dedi ki;

Bu olaylar üzerinden kim siyaset yapmaya çalışıyorsa hepsinin bi tarafına koyayım.

kendi kendine koy sen lale..şimdi yapılmayacak da ne zaman yapılacak?
 
hani cevap verin boş yapmayın nerde deprem vergileri? 20 senedir her vatandaştan toplanan..
 
sen iyi bilirsin, orjinal bir çomara benziyosun çünkü..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
rolanddeschain, foruma yazdı.
Abi ne şampiyonluk aşkıymış be verin şu kupayı ali koça adam iyice maymuna döndü şampiyon olacağım diye.
Millet neler ile uğraşıyor klüp yönetiminin açıklamasına bak yazıklar olsun be.
 
Trabzon maçı öncesi ortamı germeye çalışıyor Fenerbahçe yönetimi planladıkları bu
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
17Gençlik17, foruma yazdı.
süper lig dahil yıllarca üst liglerde mücadele etmiş çanakkale dardanelimizin süper amatördede peşindeyiz. bizi buralara düşürenler utansın.elbet bir gün dönücez
 
https://external-sof1-1.xx.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQAcm4QrZJyp7TkY&w=540&h=282&url=http%3A%2F%2Fwww.kaleninsesi.com%2Fuploads%2Fsi%2Fsiteye-girjpg-265052.jpg&cfs=1&upscale=1&fallback=news_d_placeholder_publisher&_nc_hash=AQB4cAcMjGsNlNmH
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
Kırık, foruma yazdı.
gaz olayı büyük rezalet, ama otobüsler stada gelirken baya taşlanmış, öyle bi haber okudum sabah..öncesinde boşaltalım diye yaptılarsa artık alıştığımız ve kanıksadığımız polis terörü bu resmen..taşlayan eden saldıran kitleye yapsa bi nebze anlarım da ortalık yere sıkmak adilik. Bizim de stadımız olsun biz de böyle sıkıntılar yaşayalım be razıyım..
 
1 kişinin yazdığı bişeyle de hemen alevlenmeyin playboylar şunlar bunlar, keyfinize bakın galipsiniz, stadınız bitmiş..
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
, foruma yazdı.
Santrayla birlikte gözyaşlarım akar diye düşünüyordum ama stada girdikten sonra zaman ve mekanla ilişkimi kaybettim, doksan dakikayı sadece uğultu şeklinde hatırlıyorum, herhangi bir şey içmediğim halde vücudum sanki bir maddenin etkisi altında gibiydi maç sonuna kadar. Ne tezahuratlara katılabildim ne maçın heyecanına ortak olabildim.
 
80'den sonraki 18 yıl boyunca, her sene üst üste yaşadığımız hezimetlere rağmen, nüfusu bugün stadda bulunan insandan daha az olan kasabalara deplasman yaparken ve yine oralardan çoğu zaman hayal kırıklıklarıyla ayrılırken, yeni hayallare dalardık camı kırık 302'lerde "sağlam bir yönetim olsa, şu Aksel'i biraz düzeltsek, takıma da hava gelir semte de..." taa avrupalara kadar döndürürdük takımı. Bir otobüs... ön tarafta İsmail abiler, tepecikliler, kahramanlılar, ortalarda biraz efendi mülayim tipler, arkalara doğru zaferler, nizamlar, güllüler...ne hayaller, ne hayaller...
 
Hani filmlerde olur ya, adam ölür ama ruhu sıkışır, bir şeylerin olması gerekir ruhunun huzur bulması için, işte onun gibi. Bir jenarasyonun huzur bulduğu gündü bugün. Yaşayanlarıyla ve kaybettiklerimizle o jenarasyon huzur buldu ve görevini tamamladı. Bundan sonra gelecek, çok ama çok daha güzel hayallerle kardeşlerimizin ve evlatlarımızın.
 
afer, Nizam, Pedro, Güllü, Aykut ve adını anımsamadığım ve bilmediğim niceleri, ruhunuz şad olsun, "Ama o gün gelecek" diyordunuz ya; geldi.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
erlikhan, foruma yazdı.
Zamanın da projeyi beğenmeyen,kapasiteyi yetersiz bulanların eleştirilerini bir yana koyalım çünkü herkes istediği gibi düşünebilir ve sonucta hepimiz iyi olsun istiyoruz...ama hma ve partisi istemedi diye ses çıkarmayanlar ve tepki vermeyenlerin konusacak kelimesi olamaz kardeşim. Bu tribünun dönum noktası hma olmustur,sadece stad olayı değil.
 
Bu arada başkan ve bld ya başkanı bir birine girmiş. Başkan iyisiyle kötüsüyle bizimdir ama bld ye başkanı ne kadar hma dan kat ve kat iyi olsada siyasetçidir,Tuttuğu takım KARŞIYAKA değil partisidir. Taraf tutarak yine hayal kırıklığına uğramayalım derim.
Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın. Giriş yapmak için tıkla.
HABERLER